Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gralewski (wyników 1062):

  1. Grabiec Katarzyna x Gryka Franciszek (Gródek 1889/14)
  2. ---------- Katarzyna x Popis Jakub (Gródek 1894/8)
  3. ---------- Marianna x Dorobek Andrzej (Gnojno 1865/10)
  4. ---------- Marianna x Grabiec Jan (Gródek 1885/2)
  5. ---------- Roch x Zawierucha Marianna (Gnojno 1854/38)
  6. ---------- Rozalia x Witczak Jan (Gnojno 1853/26)
  7. ---------- Tekla x Pasternak Łukasz (Gnojno 1872/27)
  8. Grabieliewicz Tomasz x Staskowski Tekla (Gniew 1885/3)
  9. Grabikowski Józef x Sufinowicz Marianna (Kraków - św. Anna 1845/1)
  10. Grabiński Antoni x Myszkowski Elżbieta (Chwaszczyno 1865/2)
  11. ---------- Antoni x Willkowski Elżbieta (Chwaszczyno 1874/5)
  12. ---------- Antonina x Onderka Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1829/39)
  13. ---------- August x Elwart Marianna (Chwaszczyno 1877/8)
  14. ---------- Elżbieta x Sęp Efraim (Chwaszczyno 1834/3)
  15. ---------- Jan x Chojnacki Marianna (Ludzisko 1825/0)
  16. ---------- Jan x Stobiński Marianna (Płock 1888/78)
  17. ---------- Józef x Salaga Marianna (Kościelec pow. kaliski 1859/2)
  18. ---------- Julianna x Pałasz Antoni (Chwaszczyno 1863/15)
  19. ---------- Krystyna x Król Antoni (Chwaszczyno 1874/2)
  20. ---------- Krystyna x Trepa Jan (Chwaszczyno 1864/7)
  21. ---------- Marianna x Jasiński Sylwester (Koprzywnica 1832/23)
  22. ---------- Marianna x Kantak Urban (Kościelec pow. kaliski 1861/11)
  23. Grabinski Mateusz x Puik Marianna (Chwaszczyno 1751/3)
  24. Grabit Grzegorz x Podybała Marcjanna (Dmenin 1821/14)
  25. Grabiwoda Katarzyna x Hajdas Piotr (Rakoszyn 1840/4)
  26. ---------- Marianna x Życinski Józef (Rakoszyn 1839/10)
  27. ---------- Urszula x Nagaba Piotr (Rakoszyn 1843/8)
  28. Grabka Apolonia x Małasiński Mateusz (Gnojno 1823/10)
  29. ---------- Katarzyna x Dulnik N. (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/11)
  30. Grabkocki Brygida x Knop Michał (Koprzywnica 1870/9)
  31. Grabkowski Józef x Gawroński Katarzyna (Bebelno 1775/4)
  32. ---------- Karol x Sliwiński Teresa (Kraków - Mariacka 1834/54)
  33. ---------- Paweł x Barankiewicz Marianna (Klimontów 1884/5)
  34. ---------- Walenty x Wachińsnki Elzbieta (Raciążek 1804/10)
  35. Grabna Anna x Śliwakowski Stefan (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/16)
  36. ---------- Marianna x Misiewicz Jan (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/47)
  37. ---------- Rozalia x Piasecki Ignacy (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/49)
  38. ---------- Wiktoria x Bartnik Jan Antoni (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/21)
  39. ---------- Wiktoria x Gała Wawrzyniec (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/20)
  40. Grabny Józef x Woldan Józefa (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/46)
  41. ---------- Urban x Dzionek Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/5)
  42. Grabociński Franciszka x Jarosz Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1823/2)
  43. Grabor Antonina x Szczepanik Jan (Lgota Wielka 1846/31)
  44. ---------- Ignacy x Gałwa Antonina (Lgota Wielka 1818/8)
  45. ---------- Karolina x Skóra Tomasz (Lgota Wielka 1841/21)
  46. ---------- Teodora x Janus Wojciech (Lgota Wielka 1848/6)
  47. Graboś Józefa x Szatan Franciszek (Gorzków 1855/11)
  48. Grabos Katarzyna x Twardoski Andrzej (Kościelec pow. kaliski 1840/10)
  49. ---------- Tomasz x Walczak Apolonia (Poremba: wieś Poremba 1844/55)
  50. Graboska Marianna x Borsa Mateusz (Brzeziny 1796/20)
  51. Graboski Agata x Szcygieł Jakub Józef (Irządze 1811/27)
  52. ---------- Andrzej x Kłopoki Barbara (Gniew 1804/7)
  53. ---------- Anna x Pluta Wojciech (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1829/10)
  54. ---------- Antoni x Gorycki Józefa (Koprzywnica 1865/13)
  55. ---------- Grzegorz x Niepsuj Marianna (Mierzyn 1886/13)
  56. ---------- Katarzyna x Kuiawiński Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/15)
  57. ---------- Kazimierz x Szymański Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1832/8)
  58. ---------- Marek x Konopka Anna (Łomna 1887/10)
  59. ---------- Marianna x Skorupa Wojciech (Irządze 1811/3)
  60. ---------- Paweł x Miarczyński Maria (Kraków - św. Salwator 1844/32)
  61. ---------- Roch x Plichciński Julianna (Kazimierz Biskupi 1820/1)
  62. Grabowicz Agata x Weilandt August (Raciąż 1901/3)
  63. ---------- Anna x Wegner Jakub (Raciąż 1775/2)
  64. ---------- Antoni x Brugmann Katarzyna (Raciąż 1847/3)
  65. ---------- Antonina x Lubrnicki Maciej (Raciąż 1851/12)
  66. ---------- Elżbieta x Karnicki Andrzej (Raciąż 1821/3)
  67. ---------- Elżbieta x Lurbiecki Józef (Raciąż 1835/7)
  68. ---------- Elżbieta x Nycler Józef (Raciąż 1786/8)
  69. ---------- Elżbieta x Paska Jakub (Raciąż 1820/6)
  70. ---------- Ewa x Urgner Jan (Raciąż 1771/1)
  71. ---------- Feliks x Bruski Gertruda (Raciąż 1782/11)
  72. ---------- Franciszek x Chefc Elżbieta (Raciąż 1809/4)
  73. ---------- Franciszek x Nelke Anna (Raciąż 1903/1)
  74. ---------- Franciszek x Niewiatowski Marianna (Raciąż 1760/1)
  75. ---------- Franciszek x Syd Gertruda (Raciąż 1795/2)
  76. ---------- Franciszek x von Gliszczyński Anastazja (Raciąż 1910/13)
  77. ---------- Franciszek x Weltrowski Stanisława (Raciąż 1936/9)
  78. ---------- Franciszka x Smet Jan (Raciąż 1787/6)
  79. ---------- Gertruda x Shaia Franciszek (Raciąż 1775/1)
  80. ---------- Gertruda x Wegner Mateusz (Raciąż 1784/7)
  81. ---------- Jan x Garstecki Maria (Raciąż 1974/14)
  82. ---------- Jan x Hoppe Marianna (Raciąż 1848/16)
  83. ---------- Jan x Klinger Władysława (Raciąż 1927/16)
  84. ---------- Jan x Ltrelke Marianna (Raciąż 1841/5)
  85. ---------- Jan x Pruski Leokadia (Raciąż 1932/12)
  86. ---------- Janina x Balcerzak Jan (Raciąż 1957/21)
  87. ---------- Joanna x Wegner Antoni (Raciąż 1894/6)
  88. ---------- Józef x Kręski Marianna (Raciąż 1810/3)
  89. ---------- Józef x Nytler Marianna (Raciąż 1844/7)
  90. ---------- Józefina x Kręcki Mateusz (Raciąż 1814/7)
  91. ---------- Józefina x Nylk Antoni (Raciąż 1866/21)
  92. ---------- Katarzyna x Berendt Paweł (Raciąż 1832/19)
  93. ---------- Katarzyna x Jączynski Marcin (Raciąż 1799/9)
  94. ---------- Maciej x Gleizer Teodozja Emilia (Dmenin 1844/6)
  95. ---------- Małgorzata x Skaja Jan (Raciąż 1819/3)
  96. ---------- Maria Elżbieta x Sampłowski Kazimierz (Raciąż 1962/17)
  97. ---------- Maria Jadwiga x Szefler Józef (Raciąż 1957/10)
  98. ---------- Maria Joanna x Śpira Andrzej (Raciąż 1904/5)
  99. ---------- Marianna x Kłossowski Konstanty (Raciąż 1803/4)
  100. ---------- Marianna x Pinkaus Andrzej (Raciąż 1825/16)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne