Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gorecki (wyników 460):

  1. Gorecki Andrzej x Duball Małgorzata (Kraków - św. Florian 1835/53)
  2. ---------- Andrzej x Mulkiewicz Anna (Raciąż 1814/9)
  3. ---------- Andrzej x Ostwald Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1833/28)
  4. ---------- Anna x Jędrychowicz Marian (Płock 1888/92)
  5. ---------- Anna x Smietana Mateusz (Kraków - św. Florian 1820/8)
  6. ---------- August x Szefts Gertruda (Raciąż 1843/28)
  7. ---------- Bartłomiej x N. Katarzyna (Raciążek 1763/2)
  8. ---------- Dominik x Wojtasiak Rozalia (Lgota Wielka 1818/15)
  9. ---------- Franciszka x Bogdański Paweł (Płock 1887/3)
  10. ---------- Jacek x Ludziński Barbara (Kraków - św. Florian 1830/13)
  11. ---------- Jacek x Prochowski Barbara (Kraków - św. Szczepan 1819/30)
  12. ---------- Jakub x Stęcel Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1812/13)
  13. ---------- Jan x Boroński Anna (Kraków - św. Szczepan 1827/38)
  14. ---------- Joanna x Hegenberger Szymon (Kraków - Wszyscy Święci 1831/24)
  15. ---------- Józef x Hofmann Marianna (Raciąż 1822/6)
  16. ---------- Józef x Klunder Marianna (Raciąż 1894/21)
  17. ---------- Józef x Przewoznik Regina (Kraków - Wszyscy Święci 1849/37)
  18. ---------- Karol x Szydłowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1835/6)
  19. ---------- Katarzyna x Łączyński Wojciech (Grodzisk Mazowiecki 1850/16)
  20. ---------- Katarzyna x Nowacki Błażej (Kraków - św. Szczepan 1821/75)
  21. ---------- Katarzyna x Tobiasz Wincenty (Kraków - św. Florian 1827/45)
  22. ---------- Łukasz x Cegloski Petronela (Kraków - Mariacka 1826/57)
  23. ---------- Małgorzata x Bielicki Antoni Mikołaj (Kraków - Mariacka 1814/45)
  24. ---------- Marcin x Szewczyk Marianna (Kraków - św. Szczepan 1844/3)
  25. ---------- Marcjanna x Włodek Szymon (Kraków - Mariacka 1822/22)
  26. ---------- Marianna x Borawiak Michał (Papowo Toruńskie 1871/12)
  27. ---------- Marianna x Jędrzykiewicz Antoni (Kraków - św. Szczepan 1848/33)
  28. ---------- Marianna x Kruk Feliks (Kraków - św. Szczepan 1819/70)
  29. ---------- Marianna x Lewandowski Franciszek (Raciążek 1759/1)
  30. ---------- Marianna x Rutkowski Paweł (Kraków - św. Szczepan 1851/11)
  31. ---------- Marianna x Wollehr Michał (Raciąż 1876/16)
  32. ---------- Michał x Deja Ewa (Raciąż 1851/15)
  33. ---------- Paweł x Dulski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1829/7)
  34. ---------- Rozalia x Oleksiak Jan (Kraków - Mariacka 1825/8)
  35. ---------- Salomea x Borowski Filip (Buczek 1870/5)
  36. ---------- Stanisław x Jałkowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1873/4)
  37. ---------- Szymon x Rezmer Anna (Barłożno 1828/7)
  38. ---------- Tekla x Dumański Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1827/33)
  39. ---------- Tekla x Pawłowski Onufry (Kraków - Mariacka 1812/45)
  40. ---------- Tomasz x Derszniowski Zuzanna (Kraków - św. Szczepan 1813/53)
  41. ---------- Tomasz x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/3)
  42. ---------- Wojciech x Gorczyński Anna (Kraków - św. Florian 1827/14)
  43. Gorel Józefa x Kolak Jan (Domosławice, wieś Faliszewice 1874/5)
  44. Gorelik Józef x Ciesielski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1833/56)
  45. ---------- Marianna x Maraszkiewicz Jakub (Kraków - św. Szczepan 1834/36)
  46. Goreski Bartłomiej x N. Marianna (Raciążek 1756/9)
  47. Gorgel Katarzyna x Bieda Jakub (Barłożno 1864/20)
  48. Gorgeon Józef x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/29)
  49. Gorgiełow Konrad x Lamecki Aniela (Grocholice 1879/14)
  50. Gorgolewski Dominik x Nendzyński Marianna (Mikstat 1837/4)
  51. ---------- Katarzyna x Steinbach Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1820/6)
  52. Gorgoń Grzegorz x Kozień Małgorzata (Borzykowa 1833/19)
  53. ---------- Helena x Miszta Wiktor (Dmenin 1769/8)
  54. ---------- Julianna x Skrzydlak Joachim (Borzykowa 1860/34)
  55. Gorgoni Małgorzata x Mrozieński Wincenty (Irządze 1811/14)
  56. ---------- Petronela x Powąska Jan (Irządze 1811/8)
  57. Gorgosz Zuzanna x Biroń Adam (Kraków - św. Krzyż 1812/3)
  58. Gorgski Agnieszka x Musialik Stanisław (Bebelno 1704/1)
  59. Gorgul Anna x Stachnicki Paweł (Kraków - Mariacka 1833/109)
  60. Gorian Józefa x Krajewski Andrzej (Żelazna 1875/11)
  61. Göring Michał x Zink Karolina (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/24)
  62. Gorjacki Weronika x Pnczynski Jan (Barłożno 1886/4)
  63. Gorka Ignacy x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/85)
  64. ---------- Katarzyna x Dutkiewicz Jakub (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1828/6)
  65. ---------- Katarzyna x Rozga Błażej (Kraków - św. Mikołaj 1825/36)
  66. Gorki Zofia x Szwerta Krystian (Gniew 1775/7)
  67. Gorkowski Anna x Kostka Jakub (Gniew 1816/25)
  68. Gorleński Piotr x Śmietański Regina (Kraków - św. Szczepan 1847/31)
  69. Gorlewicz Alfons x Reschka Łucja (Gniew 1942/31)
  70. ---------- Anna x Kaminski Paweł (Gniew 1876/22)
  71. ---------- Anna x Krasowski Jan (Gniew 1818/23)
  72. ---------- Barbara x Krynicki Aleksander (Barłożno 1847/5)
  73. ---------- Elżbieta x Noch Józef (Gniew 1908/8)
  74. ---------- Franciszek x Ciesielski Monika (Gniew 1748/5)
  75. ---------- Franciszek x Ciesielski Monika (Gniew 1913/19)
  76. ---------- Franciszek x Kaminski Paulina (Gniew 1876/7)
  77. ---------- Leokadia x Woźny Franciszek (Gniew 1919/155)
  78. ---------- Leokadia x Woźny Franciszek (Gniew 1919/156)
  79. ---------- Maksymilian x Zblewski Zofia (Gniew 1946/47)
  80. ---------- Marianna x Binerowski Józef (Gniew 1827/4)
  81. ---------- Marianna x Schmidt Franciszek (Gniew 1942/38)
  82. ---------- Marianna x Sikora Jakub (Gniew 1827/24)
  83. ---------- Marianna x Wroblewski Piotr (Gniew 1897/14)
  84. ---------- Paulina x Woźny Bolesław (Gniew 1921/25)
  85. ---------- Teofil x Markowski Helena (Gniew 1921/18)
  86. Gorlicki Józef x Bednarek Zofia (Chlewiska 1827/18)
  87. ---------- Marcin x Madej Józefa (Chlewiska 1839/37)
  88. ---------- Maryanna x Rozdciki Kazimierz (Dobrzejewice 1863/4)
  89. Gorlik Jan x Murkowski Anastazja (Raciąż 1903/4)
  90. Gorlowski Adam x Kowalski Agnieszka (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1885/1)
  91. ---------- Aleksy x Nowak Łucja (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1865/1)
  92. ---------- Anastazja x Pękalski Stanisław (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1881/1)
  93. ---------- Andrzej x Stawiarski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Osiny 1884/1)
  94. ---------- Andrzej x Wojnowski Wiktoria (Pierzchnica: wieś Osiny 1897/3)
  95. ---------- Antonina x Jabłoński Stanisław (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1873/1)
  96. ---------- Franciszka x Kułagowski Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/7)
  97. ---------- Jan x Wachowski Agnieszka (Cisów 1899/9)
  98. ---------- Józefa x Piotrowski Wincenty (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1887/1)
  99. ---------- Jukub x Trela Józefa Wiktoria (Pierzchnica: wieś Osiny 1879/5)
  100. ---------- Maciej x Stęplowski Zofia (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1837/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne