Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Golen (wyników 268):

  1. Goleń Zofia x Wielgoszek Stanisław (Podlesie 1667/2)
  2. Golencik Adam x Zakziełka Anna (Podlesie 1672/1)
  3. ---------- Błażej x Monczka Barbara (Podlesie 1630/2)
  4. ---------- Jan x Dymuła Anna (Podlesie 1639/7)
  5. ---------- Marek x Kozera Agnieszka (Podlesie 1642/1)
  6. ---------- Sebastian x Drozk Elżbieta (Podlesie 1633/1)
  7. ---------- Sebastian x Mańka Barbara (Podlesie 1652/2)
  8. Golenia Franciszek x Ciupa Maryanna (Pabianice 1860/78)
  9. ---------- Roch x Biały Marianna (Pabianice 1858/18)
  10. Goleniewski Zygmunt x Wasielewski Elżbieta (Gniew 1962/3)
  11. Goleniowski Wojciech x Ostrowski Helena (Borzykowa 1852/6)
  12. Goleński Kazimierz x Karpiński Marianna (Papowo Toruńskie 1845/16)
  13. Golenski Magdalena x Gorski Krzysztof (Raciążek 1760/2)
  14. Golian Paweł x Pruchnicki Kunegunda Julianna (Kraków - Mariacka 1815/66)
  15. Goliański Anna x Płaziński Andrzej (Borzykowa 1833/11)
  16. Goliat Marianna x Olczyk Kazimierz (Jeżów 1824/12)
  17. Golibroda Tomasz x Kmiecik Rozalia (Gnojno 1750/1)
  18. Golicki Anastazja x Kęszycki Szymon (Mikstat 1828/8)
  19. ---------- Feliks x Kowalski Eleonora (Mikstat 1854/8)
  20. ---------- Franciszek x Fabrowski Regina (Mikstat 1837/1)
  21. ---------- Franciszka x Zawadzki Andrzej (Mikstat 1837/7)
  22. ---------- Jadwiga x Piwoński Kasper (Mikstat 1823/5)
  23. ---------- Kunegunda x Joks Antoni (Mikstat 1836/11)
  24. ---------- Paweł x Stasierski Magdalena (Mikstat 1824/13)
  25. ---------- Stanisław x Joksa Jadwiga (Mikstat 1829/7)
  26. ---------- Teresa x Drabentowicz Piotr (Mikstat 1827/10)
  27. Golijewski Jan x Rostowski Maria (Gniew 1857/23)
  28. Golik Agnieszka x Kubisiak Walenty (Dmenin 1885/1)
  29. ---------- Anna x Neugebauer Jan Karol (Dmenin 1847/5)
  30. ---------- Antonina x Witaszczyk Piotr (Dmenin 1894/6)
  31. ---------- Feliks x Filipowski Elżbieta (Kraków - Mariacka 1846/52)
  32. ---------- Franciszek x Bykowski Marianna (Grocholice 1885/5)
  33. ---------- Jakub x Bartnik Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1834/27)
  34. ---------- Jan x Zgadzaj Katarzyna (Dmenin 1847/11)
  35. ---------- Joanna x Jarosiński Leon (Dmenin 1881/2)
  36. ---------- Katarzyna x Cholewa Franciszek (Siercza, par. Wieliczka 1839/4)
  37. ---------- Konstancja x Błaszczyk Wawrzyniec (Dmenin 1895/24)
  38. ---------- Kunegunda x Jopek Mikołaj (Kraków - św. Szczepan 1824/26)
  39. ---------- Ludwika x Odrzywołek Adam (Dmenin 1880/4)
  40. ---------- Marianna x Majorczyk Sebastian Błażej (Kraków - Mariacka 1813/28)
  41. ---------- Marianna x Prochwicz Kacper (Siercza, par. Wieliczka 1868/6)
  42. ---------- Marianna x Rybka Michał (Dmenin 1882/7)
  43. ---------- Wawrzyniec x Skowrońśki Jadwiga (Kraków - Wszyscy Święci 1833/48)
  44. ---------- Wawrzyniec x Włodarski Marcjanna (Kraków - Wszyscy Święci 1817/31)
  45. ---------- Wiktoria x Gorzędowski Józef (Dmenin 1866/13)
  46. ---------- Wiktoria x Jaworski Ignacy Marcin (Dmenin 1855/9)
  47. ---------- Wincenty x Szatkowski Agnieszka (Dmenin 1894/18)
  48. Golikowski Józefa x Sadzikowski Andrzej (Kraków - św. Florian 1815/88)
  49. Goliment Agnieszka x Skowera Antoni Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1888/5)
  50. ---------- Andrzej x Jopkiewicz Anna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1862/6)
  51. ---------- Andrzej x Walkowicz Maria (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1878/3)
  52. ---------- Antoni x Górski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1886/2)
  53. ---------- Apolonia x Andrejas Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1808/5)
  54. ---------- Barbara x Górski Piotr (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1846/2)
  55. ---------- Elżbieta x Markiewicz Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1841/1)
  56. ---------- Franciszka x Stępień Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1869/1)
  57. ---------- Jadwiga x Michalski Sebastian (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1849/2)
  58. ---------- Jan x Jopkiewicz Helena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1819/1)
  59. ---------- Józef x Drozdowski Weronika (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1855/2)
  60. ---------- Katarzyna x Kułagowski Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/6)
  61. ---------- Katarzyna x Pawlik Tomasz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1832/4)
  62. ---------- Małgorzata x Jóźwik Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1841/5)
  63. ---------- Maria x Michalski Adam (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1874/6)
  64. ---------- Petronela x Świtowski Kazimierz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1801/2)
  65. ---------- Salomea x Kwaśniewski Stefan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1839/3)
  66. ---------- Sebastian x Rokicki Zofia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1829/1)
  67. ---------- Stanisław x Zieliński Rozalia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1778/9)
  68. ---------- Walenty x Powałkiewicz Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1829/3)
  69. ---------- Walenty x Powałkiewicz N. (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1809/1)
  70. ---------- Wawrzyniec x Misztal Barbara (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1837/3)
  71. ---------- Weronika x Michalski Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1874/7)
  72. ---------- Zofia x Szwarc Piotr (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1845/1)
  73. Golimiwski Jan x Rosak Janina (Gniew 1959/18)
  74. Golimowski Adamina x Siwiński Walenty (Kazimierz Biskupi 1927/9)
  75. ---------- Cecylia x Szubert Marcin (Kazimierz Biskupi 1919/9)
  76. ---------- Hermina Barbara x Mechliński Franciszek (Raciąż 1960/15)
  77. ---------- Marta x Dryański Karol (Kazimierz Biskupi 1921/25)
  78. Goliniawski Waleria x Konieczka Józef (Kazimierz Biskupi 1930/16)
  79. Golińiewski Marian x Błaszkiewicz Jadwiga (Papowo Toruńskie 1851/1)
  80. Golińska Wiktoria x Grzegorczyk Aleksy (Brzeziny 1791/9)
  81. Goliński Agnieszka x Polak Wojciech (Mikstat 1834/21)
  82. ---------- Anna x Korbolewski Sylwester (Kazimierz Biskupi 1931/23)
  83. ---------- Apolonia x Gola Wojciech (Mikstat 1826/10)
  84. ---------- Bolesław x Piłat Kunegunda (Barłożno 1937/1)
  85. ---------- Bronisław x Behnke Marta (Raciąż 1933/3)
  86. ---------- Franciszek x Polak Jadwiga (Mikstat 1849/19)
  87. ---------- Franciszka x Woruzek Jan (Skała 1877/12)
  88. ---------- Grzegorz x Stawicki Katarzyna (Mikstat 1851/6)
  89. ---------- Henryk x Domeracki Manuela (Raciąż 1981/28)
  90. ---------- Jadwiga x Dąbek Michał (Bełdów 1893/1)
  91. ---------- Jadwiga x Manieta Józef (Mikstat 1836/5)
  92. ---------- Jakub x Kaźmierzówna Katarzyna (Brzeziny 1793/19)
  93. ---------- Jan Kanty x Rutkowski Zofia (Kraków - św. Florian 1849/49)
  94. Golinski Jan x Przech Marianna (Gniew 1836/14)
  95. ---------- Jan x Woźniak Weronika (Gniew 1894/35)
  96. Goliński Jan x Zdzenicki Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/5)
  97. Golinski Joanna x Sadowski Józef (Gniew 1894/31)
  98. Goliński Józef x Grabski Aniela (Gniew 1906/73)
  99. Golinski Julianna x Zdanowski Jacek (Górzno k. Garwolina 1862/28)
  100. Goliński Katarzyna x Rożek Wojciech (Kraków - św. Salwator 1825/26)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne