Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gawlicki (wyników 392):

  1. Gawkowski Maciej x Kurowski Marianna (Gniew 1814/12)
  2. Gawł Anna x Lafenski Andrzej (Gniew 1776/24)
  3. Gawlak Agnieszka x Molanda Jan (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1827/4)
  4. ---------- Elżbieta x Pierzga Tomasz (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1871/5)
  5. ---------- Elżbieta x Tokarczyk Andrzej (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1873/4)
  6. ---------- Jan x Gawlak Katarzyna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1839/1)
  7. ---------- Józef x Gawlak Zofia (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1870/1)
  8. ---------- Józef x Górka Zofia (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1818/2)
  9. ---------- Katarzyna x Dąbrowski Jan (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1839/2)
  10. ---------- Katarzyna x Dąbrowski Wojciech (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1835/2)
  11. ---------- Katarzyna x Gawlak Jan (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1839/1)
  12. ---------- Katarzyna x Marczyk Michał (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1857/3)
  13. ---------- Katarzyna x Nalepa Antoni (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1873/9)
  14. ---------- Kazimierz x Gawlak Zofia (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1843/2)
  15. ---------- Kunegunda x Sadowski Michał (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1843/3)
  16. ---------- Ludwik x Szymański Józefina (Chabielice 1874/10)
  17. ---------- Maciej x Tomasiak Zofia (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1835/3)
  18. ---------- Maria x Górka Antoni (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1846/1)
  19. ---------- Maria x Janczak Jan (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1874/1)
  20. ---------- Maria x Pustułka Michał (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1874/3)
  21. ---------- Marianna x Gawlak Wojciech (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1870/3)
  22. ---------- Marianna x Nalepa Józef (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1822/3)
  23. ---------- Marianna x Passak Łukasz (Lgota Wielka 1818/14)
  24. ---------- Marianna x Pawlik Jan (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1871/3)
  25. ---------- Michał x Pustułka Marianna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1827/5)
  26. ---------- Salomea x Pustułka Michał (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1837/2)
  27. ---------- Wojciech x Gawlak Marianna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1870/3)
  28. ---------- Zofia x Gawlak Józef (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1870/1)
  29. ---------- Zofia x Gawlak Kazimierz (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1843/2)
  30. ---------- Zofia x Górka Wojciech (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1873/8)
  31. ---------- Zofia x Kluska Jakub (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1873/3)
  32. ---------- Zofia x Pustułka Józef (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1831/2)
  33. Gawlicki Kazimierz x Musiał Agnieszka (Gnojno 1835/39)
  34. Gawlik Antoni x Kękuś Ewa (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1847/1)
  35. ---------- Antoni x Kopk Gertruda (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1820/1)
  36. ---------- Franciszek x Musiał Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1878/1)
  37. ---------- Jacek x Orzeł Marianna (Zakliczyn 1769/16)
  38. ---------- Joanna x Wałach Antoni (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1846/2)
  39. ---------- Kazimierz x Cięciwa Ewa (Biesiadki, wieś Żerków 1785/2)
  40. ---------- Marianna x Lasoń Jakub (Lgota Wielka 1857/3)
  41. ---------- Marianna x Sedzienski Antoni (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1803/2)
  42. ---------- Michał x Szewczyk Rozalia (Kraków - św. Salwator 1823/61)
  43. ---------- Piotr x Zwiernik Jadwiga (Zakliczyn 1777/12)
  44. ---------- Rozalia x Miaskowski Jakub (Kraków - św. Salwator 1836/38)
  45. ---------- Stanisław x Węgrzyn Antonina (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1851/4)
  46. ---------- Teofila x Osoba Ignacy (Gnojno 1828/10)
  47. ---------- Tomasz x Polak Salomea (Kraków - św. Mikołaj 1849/20)
  48. ---------- Tomasz x Ziołkowski Antonina (Kraków - Wszyscy Święci 1850/48)
  49. ---------- Wawrzyniec x Kowalski Marianna (Gnojno 1846/14)
  50. Gawlikowski Adam x Kozłowski Franciszka (Koprzywnica 1847/10)
  51. ---------- Agata x Wiśniowski Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1812/6)
  52. ---------- Agnieszka x Pakowski Walenty Józef (Kraków - św. Anna 1817/24)
  53. ---------- Antonina x Skrzypczeński Piotr (Koprzywnica 1866/29)
  54. ---------- Brygida x Leśniowski Błażej (Koprzywnica 1818/15)
  55. ---------- Elżbieta x O?wski Franciszek (Żelazna 1870/14)
  56. ---------- Feliks x Seifert Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1821/48)
  57. ---------- Franciszka x Pawlikowski Marcin (Kraków - św. Anna 1820/2)
  58. ---------- Jan x Nowicki Apolonia (Kraków - Wszyscy Święci 1847/8)
  59. ---------- Jan x Pawełek Marianna (Łoniów 1847/2)
  60. ---------- Jan x Stylski Marianna (Łoniów 1845/8)
  61. ---------- Jan x Szymański Klara (Koprzywnica 1822/4)
  62. ---------- Karol x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/43)
  63. ---------- Konstancja x Szczurkowski Tomasz (Kraków - Wszyscy Święci 1838/27)
  64. ---------- Konstancja x Szymański Antoni (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/178)
  65. ---------- Kunegunda x Szauer Mikołaj (Kraków - Mariacka 1815/50)
  66. ---------- Marianna x Borowiecki Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Szczecno 1892/8)
  67. ---------- Marianna x Prokopowocz Andrzej (Kraków - Wszyscy Święci 1849/35)
  68. ---------- Marianna x Ridel Jan (Kraków - Mariacka 1821/74)
  69. ---------- Regina x Jędrzejowski Wojciech (Kraków - Mariacka 1819/65)
  70. ---------- Stanisław x Kamoda Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1850/36)
  71. ---------- Stanisław x Trela Anna (Koprzywnica 1864/15)
  72. ---------- Teresa x Czopkowski Wawrzyniec (Kraków - św. Mikołaj 1814/2)
  73. Gawliński Tomasz x Tobolski Franciszka (Płock 1864/11)
  74. Gawłoski Stanisław x Janczak Marjanna (Gorzków 1869/5)
  75. Gawłowicz Marianna x Urbaniak Ludwik (Koprzywnica 1867/27)
  76. ---------- Tekla x Pepera Józef (Kraków - Mariacka 1832/118)
  77. Gawłowski Elżbieta x Merc Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1831/48)
  78. ---------- Franciszka x Zając Jan (Klimontów 1859/6)
  79. ---------- Ignacy x Materski Konstancy (Raciążek 1765/13)
  80. ---------- Józefa x Roguski Paweł (Pniewnik 1876/19)
  81. ---------- Katarzyna x Czajkowski Michał (Krysk 1874/11)
  82. ---------- Leon x Jordan Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1819/22)
  83. ---------- Marianna x Adamus Stanisław (Mierzyn 1885/33)
  84. ---------- Melchior x Chrząstowski Józefa (Klimontów 1872/4)
  85. ---------- Piotr x Kwaśniak Marianna (Mierzyn 1880/24)
  86. ---------- Teresa x Książczyk Józef (Kraków - św. Salwator 1812/72)
  87. Gawołkiewicz Apolonia x Kołdrasieński Mateusz (Kraków - Wszyscy Święci 1818/25)
  88. Gawor Jadwiga x Kostrzewa Augustyn (Siercza, par. Wieliczka 1803/2)
  89. ---------- Róża x Powiłowski Jerzy (Łabunowo 1808/1)
  90. ---------- Salomea x Zięczyk Piotr (Siercza, par. Wieliczka 1820/1)
  91. Gawora Aleksandra x Janiszewski Kazimierz (Skórkowice 1886/21)
  92. ---------- Brygida x Pisiałek Józef (Skórkowice 1873/24)
  93. ---------- Franciszek x Maryan Elżbieta (Skórkowice 1869/3)
  94. ---------- Joachim x Białkowska Julia (Skórkowice 1886/11)
  95. ---------- Józef x Kowalski Józefa (Skórkowice 1867/15)
  96. ---------- Józef x Laszczyk Józefa (Skórkowice 1864/28)
  97. ---------- Paweł x Snochowski Józefa (Skórkowice 1862/24)
  98. ---------- Stanisław x Dzitkowski Katarzyna (Skórkowice 1866/2)
  99. Gaworecki Jakub x Kurazk Wiktoria (Wieniec 1802/442)
  100. Gaworkiewicz Elżbieta x Kulikiewicz Tomasz (Kraków - Mariacka 1813/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne