Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Garczyński (wyników 302):

  1. Gardeła Stefan x Kafar Marianna (Babsk 1833/2)
  2. Gardela Wiktoria x Cieciura Piotr (Dmenin 1823/3)
  3. Gardelik Ignacy x Lisowski Katarzyna (Dmenin 1824/14)
  4. ---------- Marcin x Hanulak Małgorzata (Dmenin 1819/1)
  5. ---------- Marek x Grabarczyk Jadwiga (Dmenin 1825/6)
  6. Gardjan Jan x Szabla Katarzyna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1891/4)
  7. ---------- Jan x Szabla Katarzyna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1891/5)
  8. ---------- Katarzyna x Lipa Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1882/4)
  9. ---------- Maciej x Szabla Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1860/1)
  10. ---------- Marcin x Gubała Zofia (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1893/5)
  11. Gardkucz Stanisław x Inindk Marianna (Raciąż 1765/8)
  12. Gardowska Antonina x Wałcerz Józef (Połaniec 1878/24)
  13. Garduliński Jan x Zieliński Magdalena (Przyłęk 1853/5)
  14. Gardyjsiak Karol x Sękowski Józefata (Lubraniec 1841/18)
  15. Gardyna Agnieszka x Kozak Ignacy (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1797/2)
  16. ---------- Anna x Sikora Piotr (Gnojno 1856/22)
  17. ---------- Antoni x Banasik Agata (Gnojno 1836/13)
  18. ---------- Antoni x Białowąs Ewa (Gnojno 1849/32)
  19. ---------- Franciszka x Bartusiak Michał (Gnojno 1857/17)
  20. ---------- Jakub x Bartusiak Franciszka (Gnojno 1837/23)
  21. ---------- Jakub x Podsiedlik Anna (Gnojno 1845/7)
  22. ---------- Józefa x Garnek Szymon (Gnojno 1858/30)
  23. ---------- Katarzyna x Stachowicz Ludwik (Gnojno 1863/31)
  24. ---------- Konstancja x Porąbaniec Aleksy (Gnojno 1822/42)
  25. ---------- Małgorzata x Polak Sebastian (Gnojno 1737/8)
  26. ---------- Marcin x Bartusiak Józefa (Gnojno 1851/20)
  27. ---------- Marcin x Samiec Katarzyna (Gnojno 1833/18)
  28. ---------- Marianna x Miklaszewski Maciej (Gnojno 1861/10)
  29. ---------- Marianna x Sabat Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1904/2)
  30. ---------- Marianna x Zgórski Jan (Gnojno 1861/13)
  31. ---------- Michał x Podsiedlik Marianna (Gnojno 1871/52)
  32. ---------- Stanisław x Stachowicz Katarzyna (Gnojno 1743/13)
  33. ---------- Stanisław x Wójcik Marianna (Gnojno 1837/5)
  34. ---------- Szymon x Gdak Zofia (Gnojno 1872/33)
  35. Gardyński Bartłomiej x Sosnowski Anna (Gnojno 1843/33)
  36. Gardzicki Alojzy x Kossyczarz Regina (Kraków - Mariacka 1818/73)
  37. Gardziejewski Marcin x Ćwiartowski Agnieszka (Papowo Toruńskie 1836/18)
  38. Gardziel Katarzyna x Dominik Wojciech (Gniew 1798/5)
  39. Gardziela Michał x Koc Zuzanna (Gniew 1800/10)
  40. ---------- Michał x Pock Dorota (Gniew 1777/28)
  41. ---------- Michał x Szmeychelski Anna (Gniew 1809/11)
  42. Gardzielewski Anna x Jakóbcik Władysław (Barłożno 1925/16)
  43. ---------- Franciszek x Laskowski Barbara (Barłożno 1857/9)
  44. ---------- Franciszka x Lymanowski Michał (Barłożno 1863/13)
  45. ---------- Grzegorz x Dulski Marianna (Papowo Toruńskie 1824/15)
  46. ---------- Helena x Janicki Tadeusz (Barłożno 1926/5)
  47. ---------- jan x Balcerowski Weronika (Barłożno 1924/12)
  48. ---------- Jaros x Makowski Febronia (Barłożno 1871/27)
  49. ---------- Juliusz Mikołaj x Grudzinski Waleria (Gniew 1893/41)
  50. ---------- Konrad x Lerch Matylda (Gniew 1869/5)
  51. ---------- Leon x Drozdowski Bolesława (Barłożno 1900/10)
  52. ---------- Zofia x Miłek Jan (Barłożno 1930/7)
  53. Gardzieli Tomasz x Mrówczak Gertruda (Dmenin 1756/2)
  54. Gardziński Grzegorz x Wachnicki Marianna (Górzno k. Garwolina 1878/11)
  55. ---------- Jakub x Kostrzewa Józefa (Żelazna 1885/18)
  56. Gardzinski Michał x Pawlowski Maria (Gniew 1877/7)
  57. Gardziński Stefan x Brudka Antonina (Klimontów 1852/8)
  58. Gardzyński Agnieszka x Idzik Jan (Kraków - Mariacka 1823/48)
  59. Garecki Brygida x Śliwiński Bartłomiej (Koprzywnica 1836/31)
  60. ---------- Jan x Podemski Bronisława Ludwika (Pabianice 1860/23)
  61. Garga Franciszek x Łacheta Marianna (Kraków - św. Salwator 1816/110)
  62. ---------- Paweł x Baran Tekla (Kraków - św. Salwator 1843/15)
  63. Gargas Ignacy x Nowak Marianna (Domosławice, wieś Domosławice 1877/4)
  64. Gargaś Marianna x Urbańczyk Wincenty (Domosławice, wieś Domosławice 1879/5)
  65. Gargas Tomasz x Pszczeliński Józefa (Kraków - Mariacka 1831/7)
  66. Gargaś Zofia x Nieć Józef (Domosławice, wieś Domosławice 1886/2)
  67. Gargasiewicz Kunegunda x Kaszycki Jan (Kraków - Mariacka 1846/64)
  68. Gargolicki Marianna x Mrozek Walenty (Końskowola 1687/6)
  69. Gargul Ludwik x Dybowski Teofila (Gniew 1921/16)
  70. ---------- Magdalena x Haynisch Wojciech (Kraków - św. Anna 1816/17)
  71. Garguła Tomasz x Woźnicki Apolonia (Hrubieszów 1867/3)
  72. Garguliński Antonina x Drösler Benedykt (Kraków - Mariacka 1832/19)
  73. ---------- Katarzyna x Zasadzki Stanisław (Kraków - św. Anna 1833/10)
  74. ---------- Marianna x Bień Andrzej (Kraków - św. Salwator 1828/20)
  75. Gargulski Stanisław x Węglewski Ludwika (Koprzywnica 1858/11)
  76. Garkowski Jan x Stefanski Marianna (Gniew 1899/10)
  77. Garkut Franciszek x Winogrodzki Katarzyna (Gródek 1894/9)
  78. Garla Sebastian x Hurlak Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1837/20)
  79. Garlicki Adolfina x Czajkowski Walenty (Kraków - św. Salwator 1846/8)
  80. ---------- Agata x Dziedzic Marcin (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1834/1)
  81. ---------- Andrzej x Górski Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1890/2)
  82. ---------- Aniela x Krakowiak Wawrzyniec (Klimontów 1864/13)
  83. ---------- Antoni x Krzywda Waleria (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1883/4)
  84. ---------- Antoni x Kuliński Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1853/1)
  85. ---------- Antoni x Sędzielewski Józefa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1889/1)
  86. ---------- Antoni x Sielski Rozalia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1866/4)
  87. ---------- Franciszka x Żubrowski Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1864/1)
  88. ---------- Helena x Durlej Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1821/5)
  89. ---------- Helena x Knoblauch Jerzy (Gniew 1837/21)
  90. ---------- Jadwiga x Wołowiec Ludwik (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1860/4)
  91. ---------- Józef x Zagrodzki Tekla (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1798/7)
  92. ---------- Józefa x Nowaczyński Michał (Kraków - św. Anna 1830/3)
  93. ---------- Katarzyna x Andrejas Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1856/3)
  94. ---------- Katarzyna x Moczydłowski Mateusz (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1805/2)
  95. ---------- Katarzyna x Stypuła Błażej (Kraków - św. Szczepan 1830/30)
  96. ---------- Katarzyna x Więcławski Dominik (Kraków - Mariacka 1831/23)
  97. ---------- Maciej x Wisłocki Krystyna Agnieszka (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/22)
  98. ---------- Marianna x Pietrzyk Piotr (Pierzchnica: wieś Szczecno 1823/5)
  99. ---------- Marianna x Piwoński Józef (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1864/1)
  100. ---------- Marianna x Szczepanik Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1815/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne