Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Galeński (wyników 194):

  1. Galiński Jan ChrzcicielJózef x Hercok Rozalia Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1852/7)
  2. ---------- Jan x Markiewicz Ewa (Działoszyce 1879/11)
  3. ---------- Józef x Kaplarczyk Helena (Raciąż 1975/21)
  4. ---------- Katarzyna x Kwiatkowski Leon (Nieborów 1816/5)
  5. ---------- Katarzyna x Znobiński Tomasz (Działoszyce 1856/19)
  6. ---------- Leon x Karnowski Helena (Raciąż 1920/31)
  7. ---------- Ludwika x Zeidler Stanisław (Papowo Toruńskie 1837/6)
  8. ---------- Maciej x Ritter Paulina (Turek 1894/64)
  9. ---------- Magdalena x Markiewicz Grzegorz (Działoszyce 1880/19)
  10. ---------- Małgorzata x Zapart Paweł (Kraków - Mariacka 1834/88)
  11. ---------- Marianna x Dudziński Wincenty (Skała 1885/11)
  12. ---------- Marianna x Filipowski Michał (Kraków - św. Anna 1834/4)
  13. ---------- Marianna x Gorzkowski Walenty (Papowo Toruńskie 1842/4)
  14. ---------- Marianna x Jasiński Tomasz (Działoszyce 1876/18)
  15. ---------- Marianna x Łabusiewicz Józef (Kraków - św. Florian 1832/14)
  16. ---------- Marianna x Nielek Adam (Raciąż 1955/1)
  17. ---------- Marianna x Pędzik Jan (Bebelno 1839/1)
  18. ---------- Marianna x Sassorski Walenty (Kraków - Wszyscy Święci 1836/20)
  19. ---------- Marta x Czapiewski August (Raciąż 1932/3)
  20. ---------- Piotr x Królikowski Salomea (Kraków - św. Florian 1847/22)
  21. ---------- Piotr x Smaczny Teofila (Działoszyce 1834/10)
  22. ---------- Stanisław x Kazibut Franciszka (Skała 1861/2)
  23. ---------- Stanisław x Witeski Helena (Żelazna 1885/36)
  24. ---------- Stefan x Targas Józefa (Kazimierz Biskupi 1930/50)
  25. ---------- Tekla x Nowakowski Antoni (Bebelno 1840/2)
  26. ---------- Teodozja x Dereń Józef (Budziszewice 1867/16)
  27. ---------- Teresa x Talarek Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1973/37)
  28. Galinski Tomasz x Rustoski Anna (Raciąż 1798/12)
  29. Galiński Wincenty x Kosakiewicz Ewa (Kraków - Wszyscy Święci 1828/36)
  30. ---------- Wojciech x Celejewski Karolina (Okrzeja 1850/4)
  31. ---------- Zofia x Lis Kacper (Górzno k. Garwolina 1737/7)
  32. ---------- Zofia x Stanko Marcin (Kraków - św. Florian 1827/29)
  33. Galiskiewicz Rozalia x Kowalski Szymon (Kraków - św. Krzyż 1839/4)
  34. Galk Marianna x Pega Franciszek (Raciąż 1820/4)
  35. Galkowski Agnieszka x Karass Jan (Gniew 1876/15)
  36. ---------- Józef x Dembek Rozalia (Barłożno 1868/24)
  37. ---------- Józef x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/58)
  38. ---------- Leon x Zielinski Franciszka (Gniew 1893/14)
  39. ---------- Maria x Dybowski Michał (Gniew 1853/13)
  40. ---------- Maria x Hoffmann Józef (Gniew 1852/23)
  41. ---------- Stanisław x Adamkiewicz Franciszka (Białobrzegi 1864/12)
  42. Gall Gotinaseus x Hopp Anna (Raciąż 1825/7)
  43. ---------- Wincenta x Różyński Józef (Grabowo kościerskie 1926/11)
  44. Galla Marianna x Kiedrowski Józef (Stężyca 1897/36)
  45. Gallas Andrzej x Nowak Franciszka (Zielonki 1831/12)
  46. Galli Jan Nepomucen x Zelkowski Waleria (Kraków - św. Szczepan 1850/53)
  47. ---------- Marianna x Marusieński Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1818/46)
  48. ---------- N. x Szymański N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/11)
  49. ---------- Tekla x Kotulski Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1835/23)
  50. Gallus Katarzyna x Lewandowski Michał (Papowo Toruńskie 1866/1)
  51. ---------- Walenty x Korkowicz Marianna (Papowo Toruńskie 1871/14)
  52. Galo Józef x Nadzieja Anna (Chlewiska 1838/27)
  53. Galomski Agnieszka x Burski Józef (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1798/13)
  54. Galon Janina x Krajewski Zygmunt (Gniew 1945/34)
  55. ---------- Marianna x Górka Marcin (Kraków - św. Szczepan 1849/25)
  56. ---------- Marianna x Irzykowski Antoni (Kraków - św. Anna 1819/5)
  57. ---------- Michał x Bembenek Anna (Hrubieszów 1818/44)
  58. ---------- Regina x Szymczyk Mikołaj (Kraków - Mariacka 1827/24)
  59. ---------- Tomasz x Orchowski Katarzyna (Ludzisko 1829/0)
  60. Galonka Dorota x Bigaj Jan Kanty (Kraków - Mariacka 1830/60)
  61. Galonski Maciej x Piergalski Aniela (Gniew 1895/9)
  62. Galos Bonawentura x Skowroński Bronisława (Kraków - św. Salwator 1831/103)
  63. ---------- Franciszek x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/47)
  64. ---------- Jan Kanty x Balaś Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1818/35)
  65. ---------- Jan x Suski Marianna (Kraków - św. Salwator 1840/18)
  66. ---------- Józef x Syrda Zofia (Kraków - św. Salwator 1839/34)
  67. ---------- Katarzyna x Chrostek Wawrzyniec (Kraków - św. Salwator 1840/11)
  68. ---------- Michał x Lasek Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1845/4)
  69. ---------- Tomasz x Chlipalski Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1816/33)
  70. ---------- Zofia x Sas Feliks (Kraków - św. Salwator 1832/107)
  71. Galoski Bronisława x Kapta Maciej (Kraków - św. Salwator 1842/32)
  72. Galuba Józef x Pawlak Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1853/13)
  73. ---------- Marianna x Szymczak Michał (Kościelec pow. kaliski 1862/14)
  74. Galuchowski Feliks x Bolt Weronika (Barłożno 1893/15)
  75. Galun Marcin x Słaykowski Marianna (Chwaszczyno 1862/15)
  76. Galus Antonina x Potakowski Andrzej (Mileszki 1848/7)
  77. ---------- Ignacy x Łyszkowski Magdalena (Kraków - św. Florian 1815/38)
  78. ---------- Ignacy x Musiał Anna (Gnojno 1845/36)
  79. ---------- Ignacy x Zieliński Józefa (Mileszki 1851/23)
  80. ---------- Jan x Kozak Antonina (Pierzchnica: wieś Gumienice 1903/3)
  81. ---------- Józefa x Jarzembowski Franciszek (Mileszki 1872/36)
  82. ---------- Kazimierz x Musiał Marianna (Gnojno 1854/19)
  83. ---------- Kazimierz x Wawszczyk Anna (Gnojno 1871/47)
  84. ---------- Marianna x Zapart Andrzej (Gnojno 1862/4)
  85. ---------- Michał x Wawszczyk Agnieszka (Gnojno 1856/34)
  86. ---------- Paweł x Kubasa Marianna (Pabianice 1857/77)
  87. ---------- Piotr x Kowalski Marianna (Gnojno 1851/29)
  88. ---------- Sylwester x Książek Agnieszka (Gnojno 1850/34)
  89. ---------- Tomasz x Dragan Marianna (Gnojno 1864/21)
  90. ---------- Tomasz x Kaczmarczyk Katarzyna (Gnojno 1849/6)
  91. Galusiński Ignacy x Dopieralski Justyna (Mikstat 1844/6)
  92. Galuskiewicz Feliks x Charzeniowski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1831/18)
  93. Galuszkiewicz Klara x Kanarek Walenty (Kraków - Wszyscy Święci 1833/73)
  94. Galzin Teodor x Lemańczyk N. (Stężyca 1892/12)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne