Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Franc (wyników 219):

  1. Frank Henryka x Siegmund Jan Samuel (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/5)
  2. ---------- Jan August x Ulm Henryka (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/30)
  3. ---------- Józef x Schiller Jakubina (Gniew 1887/3)
  4. ---------- Józef x Wesołowski Aniela (Gniew 1916/3)
  5. ---------- Józef x Wesołowski Aniela (Gniew 1916/4)
  6. ---------- Julianna x Berndt Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1831/23)
  7. ---------- Karol x Stelmaszczyk Marianna (Grocholice 1888/41)
  8. ---------- Karolina x Fechner Emil Juliusz (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/5)
  9. ---------- Karolina Fryderyka x Zado Jan Krzystof (Dobrzejewice 1828/2)
  10. ---------- Maria x Brajniger Jan (Grocholice 1886/25)
  11. ---------- Marianna x Bugaj Józef (Buczek 1871/14)
  12. ---------- Marianna x Sulitka Aleksander (Grocholice 1885/11)
  13. ---------- Paulina x Biegański Mateusz (Grocholice 1888/35)
  14. ---------- Robert x Burkchard Sybilla (Mileszki 1848/18)
  15. ---------- Rozyna x Zelich Krystian (Jeżów 1813/4)
  16. ---------- Tomasz x Winiarski Anna (Łoniów 1833/6)
  17. ---------- Urszula x Czajka Szymon (Podlesie 1677/2)
  18. ---------- Zuzanna x Manty Michał (Jeżów 1811/29)
  19. Franke Anna Elżbieta x Ulbrich August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/17)
  20. ---------- Augustyna Wilhelmina x Lange Jan Wilhelm (Wierzeja, USC 1884/1)
  21. ---------- Barbara x Hasselmann Karol (Gniew 1847/32)
  22. ---------- Jakub x Borzechowski Katarzyna (Gniew 1849/26)
  23. ---------- Józef x Kruszewski Helena (Płock 1866/36)
  24. ---------- Stefan x Frank Anna (Gniew 1911/17)
  25. Frankenberger Szymon x Krause Krystyna (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1818/9)
  26. Frankiewicz Adam x Poznański Klara (Gniew 1922/15)
  27. ---------- Aleksander x Kryszczuk Tekla (Hrubieszów 1866/12)
  28. ---------- Andrzej x Mancz Agnieszka (Podlesie 1669/2)
  29. ---------- Anna x Jaworski Jan (Kraków - Mariacka 1821/38)
  30. ---------- Antoni x Greń Józefa (Dmenin 1891/13)
  31. ---------- Antoni x Makowski Zofia (Prażmów 1901/2)
  32. ---------- Antoni x Makuderski Urszula (Gnojno 1861/44)
  33. ---------- Bernard x Gatz Wanda (Raciąż 1954/16)
  34. ---------- Helena x Stokłosa Michał (Kraków - Mariacka 1819/60)
  35. ---------- Jan x Bobrecki Felicjanna (Kraków - Mariacka 1831/53)
  36. ---------- Jan x Ślusarczyk Katarzyna (Gnojno 1862/42)
  37. ---------- Marianna x Miśtal Franciszek (Działoszyce 1879/5)
  38. ---------- Sebastian x Dutek Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1841/31)
  39. ---------- Władysław x Łukowska Kamila (Kazimierza Mała 1882/27)
  40. ---------- Zygmunt x Kamiński Anna (Gniew 1957/10)
  41. Frankoski Agnieszka x Bielski Antoni (Kościelec pow. kaliski 1864/5)
  42. ---------- Anna x Czech Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1850/28)
  43. ---------- Jan x Józefiak Ewa (Kościelec pow. kaliski 1861/14)
  44. ---------- Jan x Kowalski Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1821/26)
  45. ---------- Marianna x Stasiaczyk Karol (Kościelec pow. kaliski 1831/2)
  46. Frankowiak Elżbieta x Nowaczyk Walenty (Kościelec pow. kaliski 1826/10)
  47. ---------- Marianna x Piucik Maciej (Kazimierz Biskupi 1845/19)
  48. Frankowicz Agnieszka x Pawlak Mateusz (Chlewiska 1839/64)
  49. ---------- Anastazja x Budzki Tadeusz Fortunat (Rakoszyn 1841/8)
  50. ---------- Kacper x Rejczak Marianna (Chlewiska 1836/10)
  51. ---------- Katarzyna x Kaliszczyk Jan (Podlesie 1694/1)
  52. ---------- Marianna x Stawiarz Aleksy (Podlesie 1654/2)
  53. ---------- Zuzanna x Najgebauer Jan (Grocholice 1881/36)
  54. Frankówna Elżbieta x Jadczak Wojciech (Brzeziny 1790/23)
  55. Frankowska Józefa x Bieniek Jan (Skórkowice 1880/35)
  56. ---------- Wiktoria x Łącki Antoni (Skórkowice 1877/3)
  57. Frankowski Antoni x Starzyński Jozafata (Mileszki 1868/7)
  58. ---------- Barbara x Trembicki Franciszek (Gniew 1888/7)
  59. ---------- Dutyla x Stawinski Mateusz (Raciążek 1837/13)
  60. ---------- Edward x Budzik Marianna (Gniew 1945/21)
  61. ---------- Eugeniusz x Kapuścińka Irena (Gniew 1960/10)
  62. ---------- Ewa x Pupkowski Mateusz (Wieniec 1790/302)
  63. ---------- Franciszka x Laskowski Franciszek (Działoszyce 1840/1)
  64. ---------- Franciszka x Orzelski Franciszek (Jeżów 1819/13)
  65. ---------- Franciszka x Staliński Bartłomiej (Kraków - św. Florian 1838/67)
  66. ---------- Franciszka x Zacharczuk Antoni (Hrubieszów 1840/19)
  67. ---------- Jadwiga x Kabziński Jakub (Działoszyce 1874/15)
  68. ---------- Jakub x Sulik Ewa (Działoszyce 1857/2)
  69. ---------- Jan x Filcek Franciszka (Gniew 1863/56)
  70. ---------- Joanna x Bonczynski Franciszek (Gniew 1897/16)
  71. ---------- Józef x Bernacki Józefa (Skórkowice 1872/8)
  72. ---------- Józef x Lewandowski Marianna (Lubraniec 1842/5)
  73. ---------- Józef x Michalak Józefa (Kościelec pow. kaliski 1841/10)
  74. ---------- Józefa x Szczepaniak Wincenty (Kazimierz Biskupi 1841/27)
  75. ---------- Julianna x Kuśpiel Urban (Brok 1821/6)
  76. ---------- Katarzyna x Boehlke Michał (Gniew 1842/2)
  77. ---------- Katarzyna x Wawszczyk Antoni (Gnojno 1823/6)
  78. ---------- Konrad Michał x Gołecki Anna (Gniew 1912/17)
  79. ---------- Ludmiła x Kostrzewski Józef Maciej (Surhów 1852/1)
  80. ---------- Ludwik x Borlicki Marianna (Działoszyce 1851/3)
  81. ---------- Ludwik x Kantorski Ewa (Działoszyce 1856/7)
  82. ---------- Maciej x Piekarski Marianna (Działoszyce 1834/1)
  83. ---------- Marianna x Chymerek Józef (Chwaszczyno 1863/11)
  84. ---------- Marianna x Gauda Jan (Grudusk 1876/3)
  85. ---------- Marianna x Markiewicz Franciszek (Działoszyce 1836/1)
  86. ---------- Marianna x Muszyński Paweł (Kraków - Mariacka 1843/45)
  87. ---------- Marianna x Paziewski Konstanty (Górzno k. Garwolina 1842/23)
  88. ---------- Marianna x Piechota Michał (Kraków - Mariacka 1814/75)
  89. ---------- Marianna x Sulik Józef (Działoszyce 1889/5)
  90. ---------- Marianna x Zieliński Julian (Grudusk 1878/3)
  91. ---------- Michał x Nurkowski Agnieszka (Działoszyce 1861/3)
  92. ---------- Michał x Praus Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1835/34)
  93. ---------- Regina x Paszkowski Paweł (Gniew 1940/10)
  94. ---------- Roman x Patynowski (Otocki) Marianna (Grocholice 1882/35)
  95. ---------- Rozalia x Moskalak Paweł (Luszyn 1858/3)
  96. ---------- Stanisław x Krupski Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1857/8)
  97. ---------- Stanisław x Obrzędowski Julianna (Żelazna 1880/4)
  98. ---------- Szczepan x Walaszczyk Anna (Mileszki 1860/30)
  99. ---------- Szymon x Bul Marianna (Gniew 1790/3)
  100. ---------- Szymon x Sabuniewski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1822/44)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne