Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Dobrzyński (wyników 336):

  1. Dobroczyński Zofia x Łaszkiewicz Daniel (Hrubieszów 1864/25)
  2. Dobrogość Józef x Czyżewski Zofia (Płock 1888/81)
  3. Dobrogoski Katarzyna x Pilski Piotr (Kazimierz Biskupi 1818/23)
  4. Dobrogoszcz Jan Stanisław x Owczarek Dorota (Mileszki 1855/23)
  5. Dobrogowski Anastazja x Konopiński Antoni (Kazimierz Biskupi 1810/19)
  6. Dobrok Jakub x Borys Marianna (Ludzisko 1834/0)
  7. Dobrołęzki Gabriel x Dunin Magdalena (Bebelno 1793/5)
  8. Dobroński Łukasz x Koziarkiewicz Antonina (Pabianice 1858/63)
  9. Dobrosek Kasper x Muniszczyk Marianna (Końskowola 1647/6)
  10. ---------- Szymon x Czarnic Ewa (Końskowola 1653/71)
  11. Dobrosławski Jan x Zabłocki Franciszka (Kraków - św. Florian 1821/13)
  12. ---------- Paweł x Kopczyński Magdalena (Kraków - św. Anna 1819/6)
  13. Dobrosz Bożena x Owczarczyk Roman (Górzno k. Garwolina 1977/9)
  14. Dobroszek Antoni x Nowicki Antonina (Mileszki 1873/3)
  15. ---------- Grzegorz x Bajcer Helena (Mileszki 1851/20)
  16. ---------- Józef x Antosiak Dorota (Mileszki 1859/7)
  17. ---------- Julianna x Dynek Jan (Mileszki 1872/12)
  18. ---------- Wincenty x Antosiak Marianna (Mileszki 1851/1)
  19. ---------- Wojciech x Markowic Katarzyna (Końskowola 1644/7)
  20. ---------- Wojciech x Michałk Anna (Końskowola 1656/9)
  21. Dobrowka Maciej x Kupcaska Zofia (Końskowola 1645/27)
  22. Dobrowodzki Barbara x Płonka Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1821/5)
  23. Dobrowolski Adam x Janecki Józefa (Turek 1891/30)
  24. ---------- Adam x Karwecki Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1927/35)
  25. ---------- Adam x Karwecki Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1927/35)
  26. ---------- Adam x Kmieciak Tekla (Kazimierz Biskupi 1891/23)
  27. ---------- Agnieszka x Filipowicz Wiktor (Kazimierz Biskupi 1931/5)
  28. ---------- Agnieszka x Matysiak Łukasz (Okrzeja 1839/6)
  29. ---------- Aniela x Wisniewski Jan (Kraków - św. Salwator 1835/43)
  30. ---------- Anna x Hobierski Michał (Kraków - św. Anna 1832/2)
  31. ---------- Anna x Kołek Szymon (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1823/1)
  32. ---------- Anna x Przesmycki Ludwik (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/153)
  33. ---------- Anna x Sobieski Jan Bernard (Brok 1830/15)
  34. ---------- Antoni x Liskiewicz Franciszka (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/34)
  35. ---------- Antoni x Rzeczkowski Stanisława (Górzno k. Garwolina 1885/3)
  36. ---------- Antoni x Talarkiewicz Elżbieta (Kraków - Wszyscy Święci 1815/23)
  37. ---------- Antoni x Zielińska Małgorzata (Bełżyce 1834/12)
  38. ---------- Antonina x Kaleta Jakub (Borzykowa 1866/1)
  39. ---------- Antonina x Rożycki Ignacy (Katerburg 1846/4)
  40. ---------- Antonina x Włodarski Sebastian (Kraków - św. Salwator 1818/19)
  41. ---------- Apolonia x Stolarczyk Walenty (Dmenin 1849/15)
  42. ---------- Bartłomiej x Marchwicki Marianna (Okrzeja 1822/35)
  43. ---------- Dominik x Kozłowski Marianna (Kraków - św. Florian 1828/46)
  44. ---------- Dominik x Sobolewski Katarzyna (Katerburg 1837/6)
  45. ---------- Elżbieta x Sitko Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1816/23)
  46. ---------- Feliks x Waliski Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1840/17)
  47. ---------- Feliks x Wiśniewski Józefa (Kraków - św. Szczepan 1850/58)
  48. ---------- Franciszek x Durzyński Rozalia (Łomna 1883/27)
  49. ---------- Franciszek x Gawroński Wiktoria (Grudusk 1893/28)
  50. ---------- Franciszek x Krysiak Franciszka (Brok 1835/12)
  51. ---------- Franciszka x Kaczorowski Walenty (Dmenin 1885/23)
  52. ---------- Franciszka x Markoski Franciszek (Łomna 1884/35)
  53. ---------- Franciszka x Smoliński Franciszek (Dmenin 1865/21)
  54. ---------- Helena x Brzozowski Antoni (Okrzeja 1848/42)
  55. ---------- Helena x Nowakowski Jan (Kraków - św. Szczepan 1821/16)
  56. ---------- Ignacy x Bitrowska Ewa (Bełżyce 1830/5)
  57. ---------- Ignacy x Skowroński Kamila (Płock 1861/32)
  58. ---------- Ignacy x Wawrzyniak Anna (Dmenin 1881/1)
  59. ---------- Izydor x Łańcuchowski Salomea (Dmenin 1844/5)
  60. ---------- Jakób x Górna Władysława (Kazimierz Biskupi 1896/28)
  61. ---------- Jan x Kawka Jadwiga (Dmenin 1896/4)
  62. ---------- Jan x Matusiak Marianna (Dmenin 1841/3)
  63. ---------- Jan Nepomucen x Podsadni Michalina (Dmenin 1891/12)
  64. ---------- Józef x Cwałocha Salomea (Kraków - Mariacka 1831/32)
  65. ---------- Józef x Frandzel Ewa (Zakliczyn 1744/13)
  66. ---------- Józef x Jaśkiewicz Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/15)
  67. ---------- Józef x Matelski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1834/110)
  68. ---------- Józef x Świątkowski Józefa (Łomna 1894/15)
  69. ---------- Józef x Włodarz Marianna (Kraków - św. Salwator 1819/157)
  70. ---------- Józefa x Adamek Antoni (Grocholice 1879/18)
  71. ---------- Józefa x Kowalczyk Jakób (Kazimierz Biskupi 1924/56)
  72. ---------- Józefa x Kowalczyk Jakób (Kazimierz Biskupi 1924/56)
  73. ---------- Józefa x Strzelczyk Mikołaj (Kazimierz Biskupi 1853/10)
  74. ---------- Julianna x Szymczak Antoni (Kazimierz Biskupi 1855/21)
  75. ---------- Karolina x Kuliczkowski Andrzej (Kraków - Mariacka 1820/22)
  76. ---------- Karolina x Młodzik Andrzej (Grocholice 1886/14)
  77. ---------- Katarzyna x Banaszak Stanisław (Górzno k. Garwolina 1764/11)
  78. ---------- Katarzyna x Odrzywolski Łukasz (Dmenin 1894/3)
  79. ---------- Katarzyna x Pawłowski Wojciech (Obiechów 1828/6)
  80. ---------- Kazimierz x Kacper? Klara (Brok 1834/5)
  81. ---------- Kazimierz x Kaiczowski Marianna (Gieczno 1820/9)
  82. ---------- Kazimierz x Łańcuchowski Marianna (Dmenin 1851/4)
  83. ---------- Kazimierz x Wolski Walentyna (Płock 1862/56)
  84. ---------- Klementyna x Lipka Piotr (Grocholice 1879/43)
  85. ---------- Krystyna x Staszak Stefan (Kazimierz Biskupi 1860/31)
  86. ---------- Ludwik x Kubalak Anna (Kazimierz Biskupi 1894/5)
  87. ---------- Ludwika x Tomczewski Ignacy (Dmenin 1877/8)
  88. ---------- Łukasz x Matera Helena (Okrzeja 1839/24)
  89. ---------- Łukasz x Wętchło Agata (Obiechów 1825/7)
  90. ---------- Magdalena x Bogacki Aleksander (Płock 1861/66)
  91. ---------- Magdalena x Grządkowski Józef (Katerburg 1841/2)
  92. ---------- Magdalena x Wrzesień Kacper (Obiechów 1855/2)
  93. ---------- Marcin x Naderczak Józefa (Kazimierz Biskupi 1846/16)
  94. ---------- Marianna x Będziński Jan (Kazimierz Biskupi 1893/22)
  95. ---------- Marianna x Błaszczyk Michał (Obiechów 1845/13)
  96. ---------- Marianna x Glejzer Tomasz (Dmenin 1871/16)
  97. ---------- Marianna x Janiszewski Walenty (Dmenin 1745/3)
  98. ---------- Marianna x Kaczmarczyk Antoni (Dmenin 1870/26)
  99. ---------- Marianna x Majchrzak Józef (Kazimierz Biskupi 1919/30)
  100. ---------- Marianna x Myśleniecki Piotr (Rakoszyn 1818/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne