Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Czarzasty (wyników 352):

  1. Czarnecki Jan x Karwasiński Florentyna (Cisów 1923/2)
  2. ---------- Jan x Klimek Katarzyna (Barłożno 1840/22)
  3. ---------- Jan x Klink Katarzyna (Barłożno 1747/3)
  4. ---------- Jan x Krawczyk Marianna (Czermno 1824/1)
  5. ---------- Jan x Kubicki Julianna (Łoniów 1868/1)
  6. ---------- Jan x Lengowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1834/10)
  7. ---------- Jan x Moszczeński Franciszka (Gniew 1860/7)
  8. ---------- Jan x Pietrzak Józefa (Czermno 1832/4)
  9. ---------- Jan x Raczeński Barbara (Kraków - św. Mikołaj 1816/8)
  10. ---------- Jan x Rokosz Łucja (Koprzywnica 1852/7)
  11. ---------- Jan x Waynert Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1814/20)
  12. ---------- Jędrzej x Siudak Marianna (Koprzywnica 1836/4)
  13. ---------- Joanna x Jaroszewicz Ignacy (Płock 1867/2)
  14. ---------- Joanna x Markiewicz Antoni (Działoszyce 1864/3)
  15. ---------- Józef x Bubra Marianna (Koprzywnica 1872/36)
  16. ---------- Józef x Gąsiorowski Marianna (Barłożno 1875/19)
  17. ---------- Józef x Krzewiński Marianna (Lubraniec 1855/10)
  18. ---------- Józef Tomasz x Zawadzki Julianna Helena (Skała 1880/7)
  19. ---------- Józef x Wawrzychowski Julianna (Lubraniec 1841/2)
  20. ---------- Józef x Zych Katarzyna (Koprzywnica 1856/2)
  21. ---------- Józefa x Kłapieński Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1817/34)
  22. ---------- Józefa x Olkowicz Stanisław (Czermno 1862/4)
  23. ---------- Julianna x Ciesielski Franciszek (Barłożno 1876/12)
  24. ---------- Karol x Gach Marianna (Koprzywnica 1855/6)
  25. ---------- Katarzyna x Hawryluk Michał (Hrubieszów 1810/2)
  26. ---------- Katarzyna x Helta Marcin (Barłożno 1833/1)
  27. ---------- Katarzyna x Krzyżanowski Paweł (Barłożno 1770/8)
  28. ---------- Katarzyna x Rączka Leon (Czermno 1850/14)
  29. ---------- Katarzyna x Strzelecki Mateusz (Raciążek 1804/3)
  30. ---------- Katarzyna x Tucholski Piotr (Gniew 1858/66)
  31. ---------- Katarzyna x Wasielewski Michał (Barłożno 1862/8)
  32. ---------- Kazimierz x Bogoń Zofia (Koprzywnica 1863/4)
  33. ---------- Kazimierz Wojciech x Jagielski Jadwiga (Luszyn 1857/2)
  34. ---------- Kazimierz x Ziolkowski Marianna (Gniew 1831/2)
  35. ---------- Klara x Piontek Jan (Barłożno 1913/6)
  36. ---------- Leon x Podjacki Bernardyna (Barłożno 1917/4)
  37. ---------- Maciej x Przybyszewski Elżbieta (Gniew 1797/6)
  38. ---------- Małgorzata x Jasiński Józef (Bebelno 1888/4)
  39. ---------- Małgorzata x Milęc Jan (Gniew 1769/6)
  40. ---------- Marcin x Koszmydr Anna (Gniew 1800/5)
  41. ---------- Maria x Haska Kazimierz (Gniew 1956/17)
  42. ---------- Marianna x Baniecki Jan (Gniew 1934/29)
  43. ---------- Marianna x Bochnacki Mateusz (Cisów 1829/2)
  44. ---------- Marianna x Frost Jakub (Gniew 1792/6)
  45. ---------- Marianna x Kotarski Leon (Płock 1864/55)
  46. ---------- Marianna x Kuczyński Bartłomiej (Barłożno 1759/5)
  47. ---------- Marianna x Ostrowski Jan (Gniew 1837/31)
  48. ---------- Marianna x Palmowski Jakub (Barłożno 1877/7)
  49. ---------- Marianna x Piątkowski Stanisław (Barłożno 1927/35)
  50. ---------- Marianna x Sarnowski Franciszek (Barłożno 1886/8)
  51. ---------- Marianna x Sledzikowski Jan (Gniew 1733/37)
  52. ---------- Marianna x Wrona Jędrzej (Koprzywnica 1836/39)
  53. ---------- Marta x Brodowski Józef (Gniew 1889/32)
  54. ---------- Marta x Lis Jan (Barłożno 1930/9)
  55. ---------- Mateusz x Bach Regina (Chwaszczyno 1752/7)
  56. ---------- Mateusz x Jarosz Apolonia (Koprzywnica 1822/8)
  57. ---------- Michał x Gotowicz Anna (Barłożno 1746/4)
  58. ---------- Michał x Kalinowski Marianna (Barłożno 1852/19)
  59. ---------- Michał x Lewoczewicz Marianna (Gniew 1883/38)
  60. ---------- Michał x Łubowski Anna (Gniew 1782/2)
  61. ---------- Monika x Bendźmirowski Teodor (Gniew 1956/8)
  62. ---------- Paweł x Faleński Józefa (Łomna 1894/31)
  63. ---------- Paweł x Nadolny Anna (Gniew 1797/7)
  64. ---------- Petronela x Chrzanowski Alojzy Ignacy (Gniew 1927/16)
  65. ---------- Piotr x Cyniak Cecylia (Koprzywnica 1858/23)
  66. ---------- Piotr x Kudasiewicz Klara (Kraków - Boże Ciało 1815/18)
  67. ---------- Rozalia x Ligmanowski Teodor (Barłożno 1878/4)
  68. ---------- Rozalia x Ogonowski Maciej (Hrubieszów 1814/79)
  69. ---------- Salomea x Wasilewski Jan Makary (Gnojno 1828/41)
  70. ---------- Sebastian x Buśka Brygida (Chlewiska 1836/34)
  71. ---------- Stanisław x Gronekow Marianna (Raciążek 1802/12)
  72. ---------- Stanisław x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/52)
  73. ---------- Stanisław x Nowicki Barbara (Czermno 1857/27)
  74. ---------- Stanisław x Sadowski N. (Gniew 1802/12)
  75. ---------- Stefania x Słaby Antoni (Gniew 1946/12)
  76. ---------- Szczepan x Klugiewicz Elżbieta (Czermno 1829/9)
  77. ---------- Szymon x Wierczoch Brygida (Gniew 1774/28)
  78. ---------- Szymon x Wiśniewski Dorota (Gniew 1842/8)
  79. ---------- Tadeusz Władysław x Muzolf Łucja (Raciąż 1960/11)
  80. ---------- Tekla x Bojarczuk Antoni (Hrubieszów 1811/20)
  81. ---------- Tekla x Wójcik Dominik (Koprzywnica 1866/31)
  82. ---------- Teodozja x Lasecki Mikołaj (Gniew 1804/13)
  83. ---------- Teofil x Dembicki Waleria (Barłożno 1908/5)
  84. ---------- Teofila x Ziółkowski Paweł (Lubraniec 1846/16)
  85. ---------- Tomasz x Bieliński Rozalia (Gniew 1925/15)
  86. ---------- Tomasz x Fankidej Ewa (Barłożno 1770/4)
  87. ---------- Wacław x Pianka Florentyna (Bebelno 1889/2)
  88. ---------- Walenty x Zasępa Małgorzata (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/11)
  89. ---------- Wawrzyniec x Płanecina Jadwiga (Koprzywnica 1814/32)
  90. ---------- Wiktoria x Grzybczyk Mikołaj (Kraków - Boże Ciało 1830/8)
  91. ---------- Wincenty x Kabziński Franciszka (Działoszyce 1837/5)
  92. ---------- Wojciech x Alaszewski Anna (Gniew 1855/9)
  93. ---------- Wojciech x Kotzknecht Zuzanna (Gniew 1841/9)
  94. ---------- Wojciech x Wierzchowski Teofila (Papowo Toruńskie 1885/11)
  95. ---------- Zuzanna x Berah_ Jan (Chwaszczyno 1880/15)
  96. ---------- Zuzanna x Wroblewski Marcin (Dobrzejewice 1849/14)
  97. Czarneki Małgorzata x Karczewski Piotr (Gniew 1770/4)
  98. Czarneski Anna x Farkowski Franciszek (Dobrzejewice 1863/9)
  99. Czarnetzki Jan x Rich Zuzanna (Chwaszczyno 1861/2)
  100. Czarniawski Michał Krystian x Radziszewski Teresa Anna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/13)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne