Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Czaplicki (wyników 224):

  1. Czapla Jan x Kaniecki Agnieszka (Gnojno 1837/15)
  2. ---------- Jan x Wiernicki Teresa (Kraków - św. Szczepan 1837/59)
  3. ---------- Józefa x Nowak Łukasz (Opole Lubelskie 1859/61)
  4. ---------- Józefa x Warszawski Józef (Gnojno 1857/32)
  5. ---------- Józefa x Zalas Marcin (Borzykowa 1852/20)
  6. ---------- Kasper x Molik Scholastyka (Kraków - Boże Ciało 1819/47)
  7. ---------- Maciej x Jaskowski Małgorzata (Kraków - św. Anna 1841/2)
  8. ---------- Magdalena x Sagan Wojciech (Opole Lubelskie 1858/74)
  9. ---------- Marcin x Balcer Anna (Kraków - św. Salwator 1832/152)
  10. ---------- Marcin x Bosak Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1822/5)
  11. ---------- Marianna x Kramek Stanisław (Opole Lubelskie 1859/9)
  12. ---------- Marianna x Nowak Stanisław (Gnojno 1851/48)
  13. ---------- Marianna x Piasecki Feliks (Grudusk 1890/3)
  14. ---------- Marianna x Trzmielewski Jan (Turek 1889/56)
  15. ---------- Mateusz x Socha Magdalena (Kraków - św. Mikołaj 1823/17)
  16. ---------- Michał x Krakowiak Katarzyna (Łoniów 1868/10)
  17. ---------- Mikołaj x Solis Franciszka (Opole Lubelskie 1860/49)
  18. ---------- Paulin x Wosik Małgorzata (Opole Lubelskie 1859/52)
  19. ---------- Paweł x Bielecki Marianna (Opole Lubelskie 1860/84)
  20. ---------- Piotr x Bienięda Dorota (Opole Lubelskie 1858/14)
  21. ---------- Rozalia x Grzybczyk Jacek (Kraków - św. Szczepan 1816/40)
  22. ---------- Teresa x Baran Franciszek (Kraków - św. Salwator 1814/35)
  23. ---------- Tomasz x Podsiedlik Zofia (Gnojno 1845/21)
  24. ---------- Tomasz x Strożeńska Marianna (Kraków - św. Szczepan 1832/75)
  25. ---------- Wawrzyniec x Podsiedlik Julianna (Gnojno 1834/17)
  26. ---------- Wojciech x Łajca Marianna (Opole Lubelskie 1858/49)
  27. Czaplenski Michał x Kowalski Anna (Gniew 1852/5)
  28. Czaplewska Jakub x Druzinski Julianna (Gniew 1841/8)
  29. Czaplewski Agnieszka x Kitta Jan (Gniew 1832/23)
  30. ---------- Anna x Czułtowski Sebastian (Gniew 1822/9)
  31. ---------- Anna x N. Hans (Papowo Toruńskie 1854/1)
  32. ---------- Anna x Pawlikowski Wojciech (Gniew 1775/16)
  33. ---------- Feliks x Zamor Zofia (Gniew 1945/1)
  34. ---------- Franciszek x Baniecki Katarzyna (Gniew 1870/29)
  35. ---------- Jakub x Przypieński Marianna (Gniew 1824/5)
  36. ---------- Jan x Kępski Katarzyna (Gniew 1856/7)
  37. ---------- Jan x Kiełczyński Marianna (Gniew 1823/10)
  38. ---------- Jan x NN Marianna (Barłożno 1734/6)
  39. ---------- Józef x Justyc Maria (Gniew 1863/42)
  40. ---------- Józef x Kikbusz Katarzyna (Gniew 1828/6)
  41. ---------- Józef x Kowalski Dorota (Gniew 1834/6)
  42. ---------- Krystian x Izbaner Marianna (Raciąż 1849/2)
  43. ---------- Marcin x Piersch Wilhelmina (Gniew 1832/11)
  44. ---------- Marcin x _majl Anna (Gniew 1854/16)
  45. ---------- Marian x Łoński Łucja (Raciąż 1983/7)
  46. ---------- Marianna x Guzman Wojciech (Barłożno 1741/3)
  47. ---------- Marianna x Kozłowski Paweł (Gniew 1840/25)
  48. ---------- Marianna x Skrajewski Antoni (Gniew 1831/26)
  49. ---------- Marianna x Szynalski Andrzej (Gniew 1740/37)
  50. ---------- Michał x Kaminski Rozalia (Gniew 1855/8)
  51. ---------- Regina x Sarnowski Jan (Barłożno 1876/8)
  52. ---------- Rozalia x Neumann Jan (Gniew 1833/22)
  53. ---------- Stanisław x Szynalski Anna (Gniew 1760/2)
  54. ---------- Wojciech x Krepkowski Katarzyna (Gniew 1825/3)
  55. Czaplicki Cecylia x Bojarski Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1930/25)
  56. ---------- Dorota x Górny Marcin (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1766/8)
  57. ---------- Elżbieta x Przyimski Józef (Grudusk 1868/13)
  58. ---------- Franciszek x Pszczółkowski (Ostrowski) Franciszka (Grudusk 1883/7)
  59. ---------- Izabela x Grzybowski Józef (Gnojno 1857/19)
  60. ---------- Jan x Kosmalski Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1927/21)
  61. ---------- Julian x Porzycki Ludwika (Grudusk 1879/25)
  62. ---------- Konstanty x Malaszewski Waleria (Grudusk 1889/14)
  63. ---------- Kordula x Sulikowski Włodzimierz (Płock 1864/21)
  64. ---------- Lucjan x Müller Paulina (Kraków - św. Mikołaj 1851/38)
  65. ---------- Małgorzata x Morawski Teofil (Grudusk 1876/18)
  66. ---------- Marianna x Domżalewski Jan (Płock 1862/72)
  67. ---------- Marianna x Osowski Józef (Grudusk 1868/8)
  68. ---------- Marianna x Wujciak Józef (Grudusk 1885/1)
  69. ---------- Michalina x Łepkowski Wiktoryn (Działoszyce 1848/6)
  70. ---------- Michalina x Sobczak Wojciech (Kazimierz Biskupi 1923/21)
  71. ---------- Paulina x Morawski Antoni Teodor (Grudusk 1866/17)
  72. ---------- Pelagia x Palczewski Michał (Mileszki 1851/16)
  73. ---------- Stanisław x Federyk Joanna (Grudusk 1877/22)
  74. ---------- Stanisław x Kaczyński Zuzanna (Grudusk 1883/15)
  75. ---------- Stefan x Raczyński Amelia (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1868/2)
  76. ---------- Tomasz x Lubowiecki Karolina Sewera (Działoszyce 1848/9)
  77. ---------- Wawrzyniec x Gomoliński Franciszka (Dmenin 1739/2)
  78. ---------- Władysław x Bylewski Michalina (Kazimierz Biskupi 1901/14)
  79. ---------- Zuzanna x Młodecki Prot (Koprzywnica 1825/26)
  80. Czaplikowski Teresa Helena x Dyląg Mateusz (Kraków - Mariacka 1814/35)
  81. Czapliński Antoni x N. N. (Kraków - Mariacka 1852/11)
  82. ---------- Bolesław x Borucki Eloyda (Mileszki 1851/14)
  83. ---------- Bronisław x Stokowski Natalia (Hrubieszów 1868/3)
  84. ---------- Florentyna x Marcinkowski Jan (Płock 1862/73)
  85. ---------- Jan x Mróz Jadwiga (Gieczno 1820/23)
  86. ---------- Józef x Piątkowski Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1825/12)
  87. ---------- Marianna x Jurkowski Wawrzyniec (Dederkały 1835/2)
  88. ---------- Marianna x Łyczko Józef (Kraków - św. Szczepan 1838/32)
  89. ---------- Stanisław x Łukasiewicz Elżbieta (Koprzywnica 1817/8)
  90. Czaplinski Tekla x Zuk Jozef (Gorzków 1855/29)
  91. Czapliński Tomasz x Sarzakiewski Józefa (Kazimierz Biskupi 1922/38)
  92. Czapnik Antonina x Kwaczyński Wojciech (Żelazna 1889/17)
  93. ---------- Marianna x Kaczorowski Walenty (Żelazna 1874/2)
  94. ---------- Marianna x Witasik Kazimierz (Żelazna 1889/12)
  95. ---------- Paweł x Błaszczyk Marianna (Żelazna 1869/4)
  96. ---------- Tomasz x Kwiatkowski Tekla (Żelazna 1869/12)
  97. Czapochowicz Agnieszka x Noworycki Jan (Kraków - Boże Ciało 1830/4)
  98. Czapp Józef x Elwart Marianna (Chwaszczyno 1877/7)
  99. Czaprak Jozafat x Lewicki Magdalena (Hrubieszów 1863/42)
  100. ---------- Jozafat x Lewicki Magdalena (Hrubieszów 1869/42)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne