Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Chrapaczowski (wyników 226):

  1. Chruściel Teresa x Marczyk (Marek) Jan (Jeżów 1813/19)
  2. ---------- Walenty x Swaczyna Agnieszka (Jeżów 1823/36)
  3. ---------- Władysława x Jozwiak Zenon (Gniew 1954/19)
  4. Chruścielik Krzysztof x Ryba Anna (Bebelno 1685/1)
  5. Chruściewicz Antonina x Michalszeski Jan (Białobrzegi 1817/3)
  6. Chruściński Agata x Kopciński Michał (Dzierzgów 1826/7)
  7. ---------- Anastazja x Zemsta Maciej (Cisów 1833/8)
  8. ---------- Andrzej x Dupek Katarzyna (Mileszki 1858/36)
  9. ---------- Anna x Lipiński Stanisław (Mileszki 1875/26)
  10. ---------- Jan x Kubliński Marianna (Kraków - św. Szczepan 1816/51)
  11. ---------- Józef x Klimas Brygida (Dzierzgów 1825/22)
  12. ---------- Józefa x Chojnacki Ludwik (Bebelno 1852/7)
  13. ---------- Józefa x Stefańczyk Piotr (Dzierzgów 1823/5)
  14. ---------- Justyna x Zemsta Michał (Cisów 1828/2)
  15. ---------- Katarzyna x Kowalski Urban (Dzierzgów 1833/34)
  16. ---------- Marianna x Stanikowski Józef (Łoniów 1864/2)
  17. ---------- Mateusz x Skoneczka Tekla (Mileszki 1848/8)
  18. Chrustowski Damian x Orzoł Jadwiga (Raciąż 1983/8)
  19. ---------- Elżbieta x Neuman Piotr (Wieniec 1798/394)
  20. ---------- Maria x Czapiewski Andrzej (Raciąż 1982/7)
  21. ---------- Zbigniew x Zająkała Sławomira (Raciąż 1977/24)
  22. Chruszcz Marianna x Pękacz Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/4)
  23. Chruszczeński Katarzyna x Grabski Michał (Gniew 1824/17)
  24. Chruszczewski Teresa x Sztreia Marcin (Gniew 1782/22)
  25. Chruszczyk Antoni x Więckowski Apolonia (Kraków - św. Florian 1810/5)
  26. Chruszczyński Wincenty x Wyczyński Józefa (Łoniów 1858/8)
  27. Chrzanowicz Agata x Ruczaski Michał (Łabunowo 1812/2)
  28. Chrząsczyk Tomasz x N. Jadwiga (Końskowola 1647/15)
  29. Chrzaskowski Marianna x Jablonski Jan (Dobrzejewice 1848/9)
  30. Chrząstek Marianna x Krzywdziński Andrzej (Kraków - Mariacka 1840/32)
  31. ---------- Walenty x Deresz Franciszka (Koprzywnica 1831/6)
  32. Chrząstkiewicz Wojciech x Klimkiewicz Anna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1829/8)
  33. Chrząstoski Wojciech x Kaostkowski Katarzyna (Koprzywnica 1827/3)
  34. Chrząstowski Barbara x Marzec Piotr (Klimontów 1857/7)
  35. ---------- Jan x Szeląg Julianna (Koprzywnica 1858/3)
  36. ---------- Józef x Jakubowski Marcjanna (Łabunowo 1812/13)
  37. ---------- Józefa x Gawłowski Melchior (Klimontów 1872/4)
  38. ---------- Katarzyna x Pałka Franciszek (Koprzywnica 1858/32)
  39. ---------- Leon x Królikowski Magdalena (Papowo Toruńskie 1872/5)
  40. Chrzastowski Mateusz x Jarzenkowski Franciszka (Dobrzejewice 1844/6)
  41. Chrząstowski N. x Popiel Małgorzata (Hrubieszów 1811/103)
  42. ---------- Zofia x Ruciński Witold (Pierzchnica: wieś Osiny 1841/3)
  43. Chrząszcz Anna x Gajda Filip (Lgota Wielka 1820/12)
  44. ---------- Antoni x Nogaj Magdalena (Żytno 1893/2)
  45. ---------- Antoni x Stępień Marianna (Gnojno 1860/36)
  46. ---------- Antonina x Ruszkowski Kacper (Pierzchnica: wieś Szczecno 1885/4)
  47. ---------- Feliks x Kozik Franciszka (Lgota Wielka 1830/12)
  48. ---------- Franciszek x Dawczyk Łucja (Lgota Wielka 1822/10)
  49. ---------- Franciszka x Biela Michał (Lgota Wielka 1864/17)
  50. ---------- Franciszka x Woch Franciszek (Lgota Wielka 1837/10)
  51. ---------- Gertruda x Kisiołek Wincenty (Lgota Wielka 1852/6)
  52. ---------- Jadwiga x Brzozowski Tomasz (Koprzywnica 1870/2)
  53. ---------- Jadwiga x Szczur Michał (Koprzywnica 1872/35)
  54. ---------- Jadwiga x Wawszczyk Mikołaj (Gnojno 1839/22)
  55. ---------- Jakub x Ruszkowski Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1889/4)
  56. ---------- Jan x Długosz Helena (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1819/2)
  57. ---------- Józef x Pęczkowski Gertruda (Lgota Wielka 1841/19)
  58. ---------- Józef x Taras Katarzyna (Połaniec 1872/18)
  59. ---------- Katarzyna x Machocki Adam (Cisów 1832/11)
  60. ---------- Katarzyna x Siekański Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1837/3)
  61. ---------- Klemens x Pęczkowski Elżbieta (Lgota Wielka 1855/3)
  62. ---------- Łucja x Wysocki Roman (Pierzchnica: wieś Szczecno 1840/1)
  63. ---------- Małgorzata x Siekański Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1852/1)
  64. ---------- Małgorzata x Stęplowski Antoni (Pierzchnica: wieś Szczecno 1838/5)
  65. ---------- Marianna x Broda Mikołaj (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1841/1)
  66. ---------- Marianna x Frączek Franciszek (Pierzchnica: wieś Osiny 1879/3)
  67. ---------- Marianna x Kubik Wacław (Gnojno 1861/5)
  68. ---------- Stanisław x Magielski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1828/12)
  69. ---------- Stanisław x Powałkiewicz Helena (Pierzchnica: wieś Osiny 1847/2)
  70. ---------- Urszula x Reszka Jan (Lgota Wielka 1847/10)
  71. ---------- Walenty x Kowalski Katarzyna (Koprzywnica 1858/5)
  72. ---------- Walenty x Stępień Antonina (Koprzywnica 1851/3)
  73. ---------- Wiktor x Szczeszko Józefa (Lgota Wielka 1836/11)
  74. ---------- Wojciech x Długosz Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1891/2)
  75. ---------- Zofia x Madej Ignacy (Pierzchnica: wieś Szczecno 1830/3)
  76. Chrząszczynski Julianna x Kiedrowski Piotr (Gniew 1813/15)
  77. Chrząszczyński Ludwik x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/112)
  78. Chrzątczeska Agnieszka x Bryk Jan (Połaniec 1861/26)
  79. Chrzonek Ewa x Frymarz Franciszek (Barłożno 1857/11)
  80. Chrzonowski Agnieszka x Rutkowski Konstanty (Barłożno 1895/12)
  81. ---------- Agnieszka x Skomorowski Fabian (Raciążek 1806/4)
  82. ---------- Aleksander x Gackowski Kunegunda (Barłożno 1912/18)
  83. ---------- Anna x Werrmann Wilhelm (Gniew 1852/72)
  84. ---------- Anna x Wolf Józef (Gniew 1855/61)
  85. ---------- Anna x Wolff Józef (Gniew 1858/68)
  86. ---------- Dorota x Wiesmann Karol (Gniew 1841/56)
  87. ---------- Elżbieta x Gosiniecki Wiktor (Barłożno 1911/9)
  88. ---------- Franciszek x Schulz Anna (Barłożno 1860/11)
  89. ---------- Jan x Meding Paulina (Gniew 1870/22)
  90. ---------- Jan x Samalski Paulina (Barłożno 1885/16)
  91. ---------- Józef x Lenz Agnieszka (Barłożno 1869/19)
  92. ---------- Katarzyna x Pestkowski Andrzej (Gniew 1825/33)
  93. ---------- Katarzyna x Wers Karol (Barłożno 1890/16)
  94. ---------- Leokadia x Kwiatkowski Wilhelm Stanisław (Gniew 1946/34)
  95. ---------- Marianna x Dąbrowski Michał (Gniew 1762/8)
  96. ---------- Marianna x Piłat Jan (Barłożno 1905/12)
  97. ---------- Marianna x Trzinski Józef (Gniew 1849/95)
  98. ---------- Marianna x Zielinski Franciszek (Barłożno 1911/3)
  99. ---------- Marianna x Zieliński Józef (Raciążek 1806/8)
  100. ---------- Marta x Zgryza Jan (Barłożno 1912/20)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne