Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Burzyński (wyników 319):

  1. Burczyk Franciszek x Stolz Anastazja (Stężyca 1898/9)
  2. ---------- Franciszek x Zielke Anna (Gniew 1909/14)
  3. ---------- Franciszka x Lissewski Jan (Gniew 1886/18)
  4. ---------- Gertruda x Koniecki Bernard (Gniew 1953/20)
  5. ---------- Grzegorz x Rompca Gertruda (Gniew 1957/41)
  6. ---------- Halina x Słyk Witold Wiktor (Gniew 1948/37)
  7. ---------- Jan x Różyński Anna (Gniew 1918/39)
  8. ---------- Jan x Różyński Anna (Gniew 1918/40)
  9. ---------- Joanna x Maletzki Franciszek (Gniew 1893/28)
  10. ---------- Julianna x Schulz Jan (Gniew 1917/29)
  11. ---------- Julianna x Schulz Jan (Gniew 1917/30)
  12. ---------- Julianna x Schulz Jan (Gniew 1918/37)
  13. ---------- Julianna x Schulz Jan (Gniew 1918/38)
  14. ---------- Maria x Dworaczyński Władysław (Raciąż 1945/8)
  15. ---------- Paweł x Górecki Marianna (Raciąż 1927/25)
  16. ---------- Paweł x Sikora Franciszka (Gniew 1883/45)
  17. ---------- Zuzanna x Domagała Szymon (Podlesie 1799/2)
  18. ---------- Zygmunt x Cejrowski Małgorzata (Gniew 1947/17)
  19. Burczykowski Gertruda x Dławiszewski Łukasz (Gniew 1780/22)
  20. ---------- Marianna x Marchlewski Paweł (Gniew 1789/15)
  21. Burczyna Kasper x Pawełek Józefa (Połaniec 1879/13)
  22. Burczyński Adam x Badowski Marianna (Mileszki 1850/16)
  23. ---------- Antoni x Parzyszek Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1849/15)
  24. ---------- Dominik x Rusak Franciszka (Górzno k. Garwolina 1842/1)
  25. ---------- Franciszek x Bogucki Mariella (Łomna 1883/7)
  26. ---------- Grzegorz x Staniszewski Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1803/14)
  27. ---------- Jan x Owczarczyk Józefa (Górzno k. Garwolina 1892/15)
  28. ---------- Jan x Solarczyk Franciszka (Górzno k. Garwolina 1931/29)
  29. ---------- Józef x Cybulak Józefa (Łomna 1892/31)
  30. ---------- Józef x Jezior Franciszka (Łomna 1885/12)
  31. ---------- Józefa x Pakoś Michał (Łomna 1894/27)
  32. ---------- Kasper x Kleczewski Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1860/30)
  33. ---------- Katarzyna x Małkiński Konstanty (Łomna 1891/33)
  34. ---------- Marianna x Błażejczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1849/5)
  35. ---------- Marianna x Kucharski Józef (Łomna 1885/1)
  36. ---------- Onufry x Żak Janina (Górzno k. Garwolina 1944/2)
  37. ---------- Paweł x Lis Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1819/3)
  38. Burda Bartłomiej x Kotowski Ambrozyna (Hrubieszów 1858/7)
  39. ---------- Franciszek x Natkaniec Józefa (Dmenin 1866/24)
  40. ---------- Grzegorz x Cybulski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1821/9)
  41. ---------- Józefa x Raczyński Antoni (Dmenin 1872/8)
  42. ---------- Małgorzata x Wojcicki Tomasz (Kraków - św. Florian 1851/19)
  43. ---------- Paweł x Sladowski Katarzyna (Zielonki 1823/48)
  44. ---------- Piotr x Baran Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1842/7)
  45. ---------- Tekla x Wojcikowicz Jan (Kraków - św. Szczepan 1821/116)
  46. ---------- Zofia x Nowakowski Bartłomiej (Kraków - św. Szczepan 1823/42)
  47. Burdak Grzegorz x Piotrowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1817/18)
  48. Burdel Józef x Rejek Marcjanna (Obiechów 1859/4)
  49. ---------- Marcin x Milik Anna (Obiechów 1862/7)
  50. Burdelowski Franciszek x Raczyński Tekla (Kraków - św. Florian 1849/47)
  51. ---------- Wincenty x Kowalski Magdalena (Kraków - św. Florian 1822/89)
  52. Burdy Marianna x Górski Michał (Kościelec pow. kaliski 1864/8)
  53. Burdzeński Paweł x Czescz Anastazja (Kraków - Wszyscy Święci 1835/2)
  54. Burdziak Jan x Zimna Zofia (Końskowola 1661/19)
  55. Burdziński Jan x Patolski Waleria (Kraków - św. Anna 1849/9)
  56. Burdzion Marianna x Borzęcki Marcin (Borzykowa 1842/19)
  57. Burehart Piotr x Knot Krystyna (Raciąż 1762/12)
  58. Burek Agnieszka x Przebierała Szymon (Rakoszyn 1836/7)
  59. ---------- Celina x Talarek Marian (Górzno k. Garwolina 1958/14)
  60. ---------- Franciszek Jan x Kleinschmidt Halina Maria (Gniew 1968/16)
  61. ---------- Jadwiga x Kasiuszczak Wawrzyniec (Łoniów 1830/5)
  62. ---------- Jan x Machnik Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1829/15)
  63. ---------- Józef x Marzec Katarzyna (Klimontów 1860/5)
  64. ---------- Józef x Mikuła Rozalia (Klimontów 1857/11)
  65. ---------- Józef x Pawlik Dorota (Klimontów 1838/2)
  66. ---------- Małgorzata x Pawelczak Paweł (Kraków - Boże Ciało 1831/6)
  67. ---------- Marianna x Mularczyk Michał (Rakoszyn 1840/6)
  68. ---------- N. x Woźnica Jan (Kraków - św. Mikołaj 1844/22)
  69. ---------- Piotr x Opiela Regina (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1852/1)
  70. ---------- Regina x Krasnowski Józef (Kraków - św. Anna 1820/7)
  71. ---------- Stanisław x Michalski Magdalena (Rakoszyn 1834/5)
  72. ---------- Tomasz x Giersch Małgorzata (Raciąż 1851/17)
  73. ---------- Walenty x Podsiadło Marianna (Bebelno 1708/2)
  74. Burganowski Benedykt x Cemka Bronisława (Barłożno 1921/33)
  75. Bürger Agnieszka x Orzeł Julian (Gniew 1879/30)
  76. ---------- Jakub x Marchlewski Barbara (Gniew 1846/7)
  77. ---------- Jan x Marchlewski Anna (Gniew 1846/8)
  78. Burger Maria x Riese Piotr (Gniew 1884/31)
  79. Burgiel Andrzej x Nowakowski Agnieszka (Kraków - Mariacka 1831/34)
  80. Burgier Konrad x Karge Apolonia (Kraków - Wszyscy Święci 1823/11)
  81. Burgir Marianna x Golc Antoni (Kraków - Mariacka 1814/24)
  82. Burgmann Mateusz x Kajut Antonina (Raciąż 1869/23)
  83. Burhard Jan x Liss Marianna (Gniew 1850/3)
  84. ---------- Walenty x Kwaśniowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1823/17)
  85. Burhart Andrzej x Grabowski Elżbieta (Płock 1886/106)
  86. ---------- Magdalena x Majecki Józef (Raciąż 1830/6)
  87. Burian Brygida x Bassamanowicz Marcin (Kraków - św. Szczepan 1818/29)
  88. Buridlewski Elżbieta x Ruczewski Józef (Gniew 1737/6)
  89. Burjan Franciszek x Baranek Antonina (Kraków - Mariacka 1834/77)
  90. ---------- Franciszek x Ernst Józefina (Kraków - Wszyscy Święci 1819/31)
  91. Burk Anna x Batowski Józef (Gniew 1820/4)
  92. ---------- Barbara x Zaydowski Maciej (Gniew 1831/38)
  93. ---------- Katarzyna x Konicki Paweł (Gniew 1821/22)
  94. Burka Sebastian x Cieślik Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1839/21)
  95. Burkacki Julian x Drozdowski Teofila (Katerburg 1839/2)
  96. ---------- Katarzyna x Bral Franciszek (Grudusk 1888/8)
  97. Burkard Anna Marianna x Kuchman Teodor (Mileszki 1855/5)
  98. ---------- Apolonia x Keller Wawrzyniec (Mileszki 1861/18)
  99. ---------- Baltazar x Naap Elżbieta (Mileszki 1857/21)
  100. ---------- Jan x Smorawski Honorata (Mileszki 1862/31)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne