Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Buczek (wyników 211):

  1. Buchowski Franciszka x Mądrzak Jakub (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1807/27)
  2. ---------- Józef Ludwik x Wardyński Katarzyna Elżbieta (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1835/2)
  3. ---------- Kazimierz x Stawecki Marianna (Gnojno 1858/53)
  4. Buchter Mosiek x Liberman Illa (Klimontów 1822/124)
  5. Bucienicki Karolina x Małuda Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1825/44)
  6. Bucka Regina x Gębalik Józef (Końskowola 1667/17)
  7. Buckert Michał x Podobiński Antonina (Hrubieszów 1871/11)
  8. Bucz Albert x Wnuk Jadwiga (Podlesie 1639/3)
  9. Buczak Anna x Stachurski Jan (Kraków - Mariacka 1835/20)
  10. Buczałoski Katarzyna x Siwecki Jan (Koprzywnica 1832/76)
  11. Buczek Agata x Pawlak Jan (Połaniec 1868/13)
  12. ---------- Agnieszka x Frytko Marcin (Kraków - Mariacka 1828/53)
  13. ---------- Andrzej x Sławczyk Salomea (Kraków - św. Mikołaj 1831/33)
  14. ---------- Antonina x Długosiński Marcin (Połaniec 1863/1)
  15. ---------- Antonina x Drjański Roman (Kazimierz Biskupi 1924/27)
  16. ---------- Elżbieta x Fijałkowski Kazimierz (Połaniec 1871/18)
  17. ---------- Gertruda x Czekajski Mikołaj (Kraków - św. Florian 1810/7)
  18. ---------- Jacek x Sułkoski Anna (Kraków - św. Mikołaj 1825/16)
  19. ---------- Jadwiga x Korowicz Franciszek (Połaniec 1861/6)
  20. ---------- Jan x Sowa Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1837/26)
  21. ---------- Józefa x Duszeński Maciej (Kraków - Mariacka 1827/60)
  22. ---------- Karolina x Żur Konrad (Hrubieszów 1858/28)
  23. ---------- Katarzyna x Kruszowski Antoni (Klimontów 1827/8)
  24. ---------- Katarzyna x Piątek Andrzej (Połaniec 1862/6)
  25. ---------- Małgorzata x Krzemieński Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1820/4)
  26. ---------- Marianna x Szcześniak Jakub (Połaniec 1861/3)
  27. ---------- Regina x Wcislik Wojciech (Końskowola 1650/5)
  28. ---------- Salomea x Niemczykiewicz Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1842/40)
  29. ---------- Salomea x Trynka Maciej (Kraków - św. Mikołaj 1836/14)
  30. ---------- Stanisław x Wałcerz Tekla (Połaniec 1824/34)
  31. ---------- Szymon x Zawadzki Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1841/40)
  32. ---------- Teofila x Warchałowski Antoni (Połaniec 1870/10)
  33. ---------- Tomasz x Załęga Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1830/27)
  34. ---------- Wawrzyniec x Ziółkowski Marianna (Nieborów 1833/9)
  35. ---------- Wawrzyniec x Ziółkowski Marianna (Nieborów 1833/19)
  36. ---------- Wiktoria x Waśko Jan Kanty (Kraków - św. Anna 1851/9)
  37. ---------- Zofia x Pietrzyk Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1852/4)
  38. Buczk Anna x Hein Dawid (Gniew 1825/11)
  39. ---------- Franciszek x Aggovam Jerylsam (Chwaszczyno 1752/5)
  40. Buczka Mikołaj x Pomorski Anna (Kazimierz Biskupi 1896/4)
  41. ---------- Stanisław x Muniszka Dorota (Końskowola 1645/43)
  42. Buczkiewicz Jadwiga x Marczewski Piotr (Połaniec 1824/40)
  43. ---------- Józef x Kuś Regina (Kraków - św. Krzyż 1814/11)
  44. ---------- Julianna x Zugaj Walenty (Połaniec 1875/16)
  45. ---------- Marianna x Chęciński (Hecko) Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1840/43)
  46. ---------- Marianna x Zademski Walenty (Kraków - św. Szczepan 1848/39)
  47. Buczko Cecylia x Dziusz Mikołaj (Kraków - św. Mikołaj 1819/7)
  48. ---------- Władysław x Chrzanowski Krystyna (Gniew 1962/25)
  49. ---------- Wojciech x Prokop Karolina (Hrubieszów 1864/30)
  50. Buczkowicz Kazimierz x Będkowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1813/23)
  51. ---------- Tomasz x Nowak Marianna (Kraków - św. Szczepan 1819/29)
  52. Buczkowski Andrzej x Czarnecki Anna (Klimontów 1870/7)
  53. ---------- Anna x Milkowski Łukasz (Raciąż 1835/15)
  54. ---------- Anna x Rysop August (Raciąż 1857/3)
  55. ---------- Antoni x Stosawicz Marianna (Raciąż 1765/2)
  56. ---------- Antoni x Zieliński Marianna (Klimontów 1884/9)
  57. ---------- Gertruda x Brugmann Marcin (Raciąż 1842/21)
  58. ---------- Gertruda x Grebel Jan (Raciąż 1800/9)
  59. ---------- Hieronim x Lengowski Katarzyna (Gniew 1854/12)
  60. ---------- Hubert x Cierniewski Julianna (Papowo Toruńskie 1864/24)
  61. ---------- Hubert x Orzechowski Jadwiga (Papowo Toruńskie 1834/21)
  62. ---------- Jakub x Marczak Józefa (Grocholice 1888/40)
  63. ---------- Jakub x Orłowski Agnieszka (Klimontów 1819/95)
  64. ---------- Jan x Ciar Anna (Gniew 1855/5)
  65. ---------- Jan x Jaskulski Eleonora (Luszyn 1865/7)
  66. ---------- Jan x Kozyra Marianna (Stary Wiśniowiec 1842/7)
  67. ---------- Józef x Daszkowski Marianna (Gniew 1786/6)
  68. ---------- Justyna x Mathia Jakub (Raciąż 1817/10)
  69. ---------- Katarzyna x Grabski Michał (Gniew 1861/49)
  70. ---------- Katarzyna x Urbański Jan (Barłożno 1765/5)
  71. ---------- Kazimierz x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/68)
  72. ---------- Maciej x Sledzik Helena (Gniew 1808/4)
  73. ---------- Magdalena x Siwak Stefan (Stary Wiśniowiec 1842/2)
  74. ---------- Marcin x Kałuża Rozalia (Kościelec pow. kaliski 1854/18)
  75. ---------- Marianna x Cichoracki Ferdynand (Papowo Toruńskie 1875/12)
  76. ---------- Marianna x Kileński Józef (Papowo Toruńskie 1836/6)
  77. ---------- Marianna x Krysztoforski Kazimierz (Płock 1886/43)
  78. ---------- Marianna x Sobiech Fryderyk (Gniew 1795/38)
  79. ---------- Michał x Boris Barbara (Gniew 1818/3)
  80. ---------- N. x Orzelski Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1842/8)
  81. ---------- Piotr x Kmieciokowa Katarzyna (Wieniec 1784/218)
  82. ---------- Rozalia x Borzechowski Edmund (Gniew 1862/49)
  83. ---------- Rozalia x Sikorski Jan (Lubraniec 1857/27)
  84. ---------- Salomea x Kurowski Ignacy (Kraków - Mariacka 1825/24)
  85. ---------- Stanisław x Kuropatwiński Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1826/7)
  86. ---------- Szymon x Gac Marianna (Raciąż 1816/5)
  87. ---------- Szymon x Januszewski Dorota (Raciąż 1830/12)
  88. ---------- Szymon x Koncicki Ludwika (Płock 1887/21)
  89. ---------- Wojciech x Linowski Joanna (Papowo Toruńskie 1871/22)
  90. Buczyna Franciszka x Lelo Jan (Działoszyce 1853/7)
  91. Buczyński Antoni x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/75)
  92. ---------- Franciszka x Sułkowski Tomasz (Kraków - św. Florian 1827/84)
  93. ---------- Jacenty x Dębski Agnieszka (Rogotwórsk 1834/15)
  94. ---------- Jakub x Wiśniowski Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1828/6)
  95. ---------- Józef x Lasoń Zofia (Lgota Wielka 1851/2)
  96. ---------- Julia x Połeć Jan (Łomna 1889/10)
  97. ---------- Kacper x Majewski Zofia (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/127)
  98. ---------- Kazimierz x Kobuszowski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1831/12)
  99. ---------- Klemens x Zgryza Pelagia (Barłożno 1936/3)
  100. ---------- Łucja Agnieszka x Chabowski Karol Błażej (Kraków - św. Florian 1844/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne