Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Brugmann (wyników 218):

  1. Brugman Elżbieta x Ryzop Jakub (Raciąż 1823/10)
  2. ---------- Marcin x Dej Katarzyna (Raciąż 1783/10)
  3. Brugmanki Marianna x Hopp Jan (Raciąż 1777/5)
  4. Brugmann Agnieszka x Binger Jan (Raciąż 1842/9)
  5. ---------- Andrzej x Kohn Maria (Raciąż 1914/1)
  6. ---------- Andrzej x Otl Anna (Raciąż 1828/4)
  7. ---------- Andrzej x Wegner Katarzyna (Raciąż 1840/8)
  8. ---------- Anna x Brugmann August (Raciąż 1909/26)
  9. ---------- Antoni x Rhode Katarzyna (Raciąż 1886/2)
  10. ---------- August x Behnke Paulina (Raciąż 1913/3)
  11. ---------- August x Brugmann Anna (Raciąż 1909/26)
  12. ---------- August x Deja Anna (Raciąż 1876/3)
  13. ---------- August x Giersch Ewa (Raciąż 1857/1)
  14. ---------- August x Schreiber Elżbieta (Raciąż 1873/1)
  15. ---------- August x Thom Karolina (Raciąż 1899/16)
  16. ---------- Bogumiła Łucja x Dudzik Tadeusz (Raciąż 1960/10)
  17. ---------- Ewa x Gwiazdowski Maciej (Raciąż 1852/7)
  18. ---------- Ewa x Muzolf Maciej (Raciąż 1849/13)
  19. ---------- Franciszek x Grzona Teofila (Raciąż 1913/5)
  20. ---------- Franciszek x Pucek Maria (Raciąż 1870/9)
  21. ---------- Franciszka x Brzeziński Jan (Raciąż 1928/28)
  22. ---------- Jan x Gynther Ewa (Raciąż 1866/24)
  23. ---------- Joanna x Migiłka Józef (Raciąż 1886/15)
  24. ---------- Józef x Baem Marianna (Raciąż 1840/5)
  25. ---------- Józef x Belerend Marianna (Raciąż 1857/8)
  26. ---------- Józef x Gatz Katarzyna (Raciąż 1857/20)
  27. ---------- Józef x Giersch Urszula (Raciąż 1870/24)
  28. ---------- Józef x Grugel Franciszka (Raciąż 1898/21)
  29. ---------- Józef x Iwanowalski Marianna (Raciąż 1874/18)
  30. ---------- Józef x Krueger Anna (Raciąż 1869/19)
  31. ---------- Józef x Mulbierski N. (Raciąż 1852/18)
  32. ---------- Justyna x Gielka Michał (Raciąż 1833/11)
  33. ---------- Katarzyna x Bejer Jan (Raciąż 1860/18)
  34. ---------- Katarzyna x Grabowicz Antoni (Raciąż 1847/3)
  35. ---------- Katarzyna x Grus Tomasz (Raciąż 1862/23)
  36. ---------- Marcin x Buczkowski Gertruda (Raciąż 1842/21)
  37. ---------- Marcin x Schulz Apolonia (Raciąż 1844/9)
  38. ---------- Marianna x Mogiłka Bernard (Raciąż 1925/1)
  39. ---------- Marianna x Rączkowski Antoni (Raciąż 1871/5)
  40. ---------- Paweł x Dejel Elżbieta (Raciąż 1870/29)
  41. ---------- Piotr x Schulz Elżbieta (Raciąż 1845/10)
  42. ---------- Stanisław x Warziński Bronisława (Raciąż 1923/19)
  43. Brugr Barbara x Wangel Mateusz (Raciąż 1799/2)
  44. ---------- Katarzyna x Lipski Jakub (Raciąż 1796/10)
  45. ---------- Magdalena x Makowicz Piotr (Raciąż 1803/11)
  46. ---------- Marianna x Kullikowski Bartłomiej (Raciąż 1825/4)
  47. ---------- Marianna x Ruczynski Maciej (Raciąż 1798/11)
  48. ---------- Marianna x Teyla Józef (Raciąż 1802/11)
  49. Bruhn Elżbieta x Zimmermann Jan (Chwaszczyno 1874/17)
  50. Bruhnke Wilhelm x Klunder Franciszka (Raciąż 1899/15)
  51. Bruk Franciszka x Baranowski Jakób (Kazimierz Biskupi 1889/4)
  52. Brukalski Barbara x Ochmański Franciszek (Kraków - Mariacka 1836/65)
  53. Brukner Marianna Barbara x Sołtyk Walenty (Kraków - św. Florian 1844/7)
  54. Brukowski Anna x Pecza Piotr (Chwaszczyno 1752/3)
  55. Bruks Marcelina x Baczkowski Ignacy (Gródek 1889/15)
  56. Brumer Józef x Łakomski Jozefata (Działoszyce 1858/9)
  57. Brumierski Andrzej x Woiniewski Elżbieta (Gniew 1819/5)
  58. Brummond Edward Józef x Galiński Franciszka (Raciąż 1956/24)
  59. Brun Marianna x Wele Piotr (Gniew 1733/29)
  60. Brunecki Bernard x Block Ewa (Grabowo kościerskie 1902/7)
  61. ---------- Józef x Tuchlin (Kuchlin) Anna (Grabowo kościerskie 1873/9)
  62. Brunelli Alfons x Lenart Anna (Hrubieszów 1840/20)
  63. Bruner Franciszek x Przykryty Nepomucena (Kraków - Wszyscy Święci 1818/39)
  64. ---------- Marianna x Piotrowski Jan (Raciąż 1901/10)
  65. Bruniarski Regina x Kowalczyk Bonawentura (Kraków - Mariacka 1820/1)
  66. Bruniecki Augusta x Littwitz Jan (Grabowo kościerskie 1901/14)
  67. Brunka Anna x Schreiber Paweł (Raciąż 1876/18)
  68. ---------- Franciszek x Dalecki Bronisława (Grabowo kościerskie 1935/7)
  69. ---------- Marcin x Pega Justyna (Raciąż 1856/19)
  70. Brunkalla Kazimierz x Giersch Rozalia (Raciąż 1902/11)
  71. Brunke Elżbieta x Rejnowski Jan (Raciąż 1886/12)
  72. Brunkowski Bernard x Szuta Malwina (Stężyca 1890/7)
  73. Brunów Magdalena x Waszak Józef (Gniew 1922/50)
  74. ---------- Marta x Spich Franciszek (Gniew 1920/65)
  75. Brus Agnieszka x Steincke Andrzej (Chwaszczyno 1747/3)
  76. Bruś Franciszek x Szymczyk Wiktoria (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/42)
  77. ---------- Marianna x Matczak Kasper (Kościelec pow. kaliski 1811/3)
  78. Brus Wawrzyniec x Stępień Marianna (Działoszyce 1860/17)
  79. Brusakiewicz Marianna x Orzechowski Andrzej (Papowo Toruńskie 1798/10)
  80. Brusewicz Małgorzata x Kozłowski Wawrzyniec (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/8)
  81. Brusewski Franciszek x Wolski Magdalena (Jeżów 1820/35)
  82. Brushe Daniel x Rosenau Anna Rozyna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1878/2)
  83. Brushfalski Ignacy x Daniel Dorota (Barłożno 1864/14)
  84. Brusk Karolina x Szczukiewicz Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1878/5)
  85. Bruska Jakub x Matys Marianna (Podlesie 1681/5)
  86. Brustwalski Maksymilian x Widkowski Otylia (Barłożno 1933/8)
  87. Bruświcki Salomea x Dutkiewicz Jakub (Kraków - Mariacka 1832/68)
  88. Bruszakuhynda Antonina x Wyszocki Jakub (Raciąż 1759/12)
  89. Bruszcz Marianna x Markowski Baltazar (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1782/1)
  90. Bruszewski Jan x Wojciechowska Rozalia (Brzeziny 1792/22)
  91. Bruszkiewicz Marianna x Wiśniewski Walenty (Papowo Toruńskie 1872/14)
  92. Bruszkowski Mikołaj x Dębski Teofila (Grudusk 1867/4)
  93. ---------- Teresa x Wisniewski Jan (Gniew 1816/54)
  94. ---------- Tomasz x Lewandowski Franciszka (Papowo Toruńskie 1856/3)
  95. ---------- Weronika x Żurawski Antoni (Gniew 1878/16)
  96. Brusznicki Jan x Górski Helena (Obiechów 1824/7)
  97. ---------- Kasper x Soświński Konstancja (Kraków - Mariacka 1824/42)
  98. Bruta Józef x Gondek Ewa (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1892/4)
  99. Bruthier Julianna Fryderyka x Beyer Fryderyk (Gniew 1809/3)
  100. Bruthwald Maciej x Kwitniewski Marianna (Gniew 1836/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne