Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Brodnicki (wyników 474):

  1. Broda Mateusz x Działak Anna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1827/2)
  2. ---------- Mateusz x Dziedzic Franciszka (Pierzchnica: wieś Szczecno 1823/3)
  3. ---------- Michał x Barchan Barbara (Pierzchnica: wieś Szczecno 1837/2)
  4. ---------- Michał x Jopkiewicz Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1872/1)
  5. ---------- Michał x Kunecki Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1844/2)
  6. ---------- Michał x Rozpara Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1849/9)
  7. ---------- Michał x Twardowski Franciszka (Pierzchnica: wieś Szczecno 1839/5)
  8. ---------- Mikołaj x Chrząszcz Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1841/1)
  9. ---------- Paweł x Despot Ewa (Końskowola 1665/15)
  10. ---------- Stanisław x Kozieł Regina (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1797/13)
  11. ---------- Szymon x Dąbrowski Elżbieta (Gnojno 1759/15)
  12. ---------- Szymon x Klimek Marianna (Gnojno 1743/2)
  13. ---------- Urszula x Mikołaszewski Marek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1824/10)
  14. ---------- Wojciech x Bandura Józefa (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1868/3)
  15. Brodacki Feliks x Wojtczak Antonina (Grudusk 1893/9)
  16. ---------- Teodor x Sołtys Helena (Hrubieszów 1841/25)
  17. ---------- Teodor x Wyszyński tekla (Hrubieszów 1816/14)
  18. Brodalski Anna x Klein Jan Walenty (Chwaszczyno 1878/17)
  19. Brodawka Paweł x Błasik Petronela (Łoniów 1854/4)
  20. Brodch Gette x Zibe Bogumił (Gniew 1797/39)
  21. Brodczyk Wojciech x Michałk Katarzyna (Końskowola 1654/16)
  22. Brodecki Ignacy x Owczarek Petronela (Mileszki 1852/24)
  23. ---------- Nepomucena x Gliński Kazimierz (Lubraniec 1857/11)
  24. Brodek Katarzyna x N. Jeremiasz (Końskowola 1652/12)
  25. ---------- Katarzyna x Rodzos Grzegorz (Końskowola 1655/27)
  26. ---------- Marianna x Wieiaczek Jakub (Końskowola 1678/8)
  27. ---------- Zofia x Jadasik Sebastian (Końskowola 1654/17)
  28. Brodka Adam x Secuła Agnieszka (Końskowola 1644/15)
  29. ---------- Jakub x Zboina Katarzyna (Końskowola 1653/63)
  30. ---------- Jan x Węgork Marianna (Końskowola 1679/4)
  31. Brodkowski Jakub x Bugalski Anna (Barłożno 1838/10)
  32. Brodnicki Anna x Racki Jan (Barłożno 1860/12)
  33. ---------- Franciszek x Czerneszonka Marianna (Barłożno 1837/9)
  34. ---------- Franciszek x Firgon Joanna (Barłożno 1922/17)
  35. ---------- Franciszka x Chita Franciszek (Gniew 1880/21)
  36. ---------- Jadwiga x Kuberski Bernard (Gniew 1943/26)
  37. ---------- Jakub x Wirzbicki Barbara (Barłożno 1773/4)
  38. ---------- Jan x Jarocki Anna (Gniew 1879/18)
  39. ---------- Jan x Jarocki Maria (Gniew 1860/3)
  40. ---------- Jan x Kmimski Leokadia (Gniew 1941/18)
  41. ---------- Jan x Nowak Anna (Gniew 1848/4)
  42. ---------- Joanna x Nalborski Michał (Barłożno 1858/11)
  43. ---------- Katarzyna x Czukowitz Jakub (Gniew 1795/7)
  44. ---------- Katarzyna x Rezmert Andrzej (Barłożno 1828/6)
  45. ---------- Katarzyna x Rulewski Józef (Gniew 1865/52)
  46. ---------- Magdalena x Łaszewski Maciej (Barłożno 1773/8)
  47. ---------- Marianna x Krych Marcin (Barłożno 1859/12)
  48. ---------- Marianna x Witte Jan (Gniew 1916/27)
  49. ---------- Marianna x Witte Jan (Gniew 1916/28)
  50. ---------- Roch x Osowski Wiktoria (Barłożno 1927/28)
  51. ---------- Tomasz x Bogusławski Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1819/17)
  52. ---------- Waleria x Pawłowski Józef (Barłożno 1904/11)
  53. ---------- Wawrzyniec x Jabłoński Katarzyna (Gniew 1802/2)
  54. Brodnieki Julianna x Tucholski Fabian (Raciążek 1797/5)
  55. Brodniki Anna x Radzikowski Józef (Gniew 1828/31)
  56. ---------- Katarzyna x Ostrowski Adam (Gniew 1826/22)
  57. Brodowicz Józef x Miszczak Małgorzata (Prażmów 1897/13)
  58. Brodowksi Franciszek x Wojcicki Małgorzata (Kraków - Wszyscy Święci 1845/31)
  59. Brodowska Józef x Gosiecki Anna (Gniew 1845/7)
  60. Brodowski Agnieszka x Chojnacki Wincenty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1819/3)
  61. ---------- Aleksandra x Węgrzyński Józef (Dmenin 1894/27)
  62. ---------- Aniela x Piotrowski Leonard (Dmenin 1898/18)
  63. ---------- Antoni x Białas Antonina (Żelazna 1873/1)
  64. ---------- Antoni x Przybyszewski Franciszka (Grudusk 1893/22)
  65. ---------- Antonina x Pawiński Józef (Dmenin 1887/11)
  66. ---------- Hilary x Skowroński Franciszka (Płock 1888/3)
  67. ---------- Jakub x Lakowski Julianna (Górzno k. Garwolina 1864/25)
  68. ---------- Jan x Audziank Salomea (Jeżów 1820/46)
  69. ---------- Jan x Dreszcz Anna (Gniew 1806/3)
  70. ---------- Jan x Kłośka Katarzyna (Gniew 1834/2)
  71. ---------- Józef x Bulikowski Antonina (Kraków - św. Anna 1832/14)
  72. ---------- Józef x Czarnecki Marta (Gniew 1889/32)
  73. ---------- Józef x Głowacki Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1840/24)
  74. ---------- Józefa x Starostecki Jan (Dmenin 1895/14)
  75. ---------- Marianna x Gajewski Michał (Gniew 1837/15)
  76. ---------- Michał x Werendowski Elżbieta (Gniew 1760/13)
  77. ---------- Michalina x Bracki Antoni (Dmenin 1887/5)
  78. ---------- Sławomira x Rusak Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1970/10)
  79. ---------- Stanisław x Owczarczyk Helena (Górzno k. Garwolina 1936/17)
  80. ---------- Stanisław x Wichrowski Florentyna (Grudusk 1894/5)
  81. ---------- Szczepan x Kamocki Bibianna (Dmenin 1736/7)
  82. ---------- Tekla x Kwiatkowski Maciej (Hrubieszów 1835/11)
  83. ---------- Tomasz x Dębski Antonina (Żelazna 1877/1)
  84. ---------- Walenty x Kapuściński Bibiana (Wieniec 1771/109)
  85. ---------- Weronika x Koper Jan (Dmenin 1892/5)
  86. Brodzek Marianna x Koziołek Jan (Końskowola 1670/13)
  87. Brodziaczyk Tomasz x Walaszczyk Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1845/8)
  88. Brodziak Franciszek x Stanczyk Gertruda (Dmenin 1803/2)
  89. ---------- Helena x Kamiński Tomasz (Bełżyce 1835/11)
  90. ---------- Jakub x Kowalczyk Jadwiga (Dmenin 1839/6)
  91. ---------- Jakub x Kukulski Józefa (Dmenin 1850/11)
  92. ---------- Józef x Słotwiński Agata (Bełżyce 1835/17)
  93. ---------- Karol x Dąbrówka Elżbieta (Lgota Wielka 1827/10)
  94. ---------- Katarzyna x Nowak Andrzej (Dmenin 1795/4)
  95. ---------- Mateusz x Koper Tekla (Bełżyce 1836/4)
  96. ---------- Mikołaj x Grabarek Józefa (Kościelec pow. kaliski 1857/7)
  97. ---------- Władysław x Kowalczyk Marianna (Dmenin 1882/22)
  98. Brodzicki Józef x Jerszewski Julianna (Barłożno 1853/15)
  99. ---------- Roch x Dunal Barbara (Barłożno 1848/14)
  100. Brodzieński Wacław x Mastalcz Barbara (Irządze 1811/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne