Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Boris (wyników 1088):

  1. Borek Maria x Idzik Kazimierz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1875/8)
  2. ---------- Marianna x Borowiecki Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Szczecno 1894/2)
  3. ---------- Marianna x Cieśla Michał (Pierzchnica: wieś Osiny 1898/2)
  4. ---------- Marianna x Czernecki Mateusz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1819/2)
  5. ---------- Marianna x Gąsior Franciszek (Pierzchnica: wieś Szczecno 1820/2)
  6. ---------- Marianna x Kałandyk Tomasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1778/16)
  7. ---------- Marianna x Łat Jan (Lgota Wielka 1837/9)
  8. ---------- Marianna x Pawlik Józef (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1861/1)
  9. ---------- Marianna x Skowron Zenon (Pierzchnica: wieś Szczecno 1900/6)
  10. ---------- Michał x Barchan Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/15)
  11. ---------- Michał x Cieśla Antonina (Pierzchnica: wieś Osiny 1897/2)
  12. ---------- Michał x Rokicki Zofia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1897/6)
  13. ---------- Mikołaj x Zarzycki Małgorzata (Gnojno 1823/5)
  14. ---------- Piotr x Dunajski Marjanna (Cisów 1940/7)
  15. ---------- Piotr x Pawlik Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1865/1)
  16. ---------- Rozalia x Jamrozik Tomasz (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/24)
  17. ---------- Rozalia x Rogowski Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1837/32)
  18. ---------- Stanisław x Pietrzyk Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1892/9)
  19. ---------- Stefan x Ogłoza Franciszka (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1821/6)
  20. ---------- Stefan x Pawłowski Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1832/1)
  21. ---------- Tadeusz x Bryk Wiktoria (Pierzchnica: wieś Szczecno 1896/7)
  22. ---------- Tekla x Stradomski Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1845/2)
  23. ---------- Teresa x Lewicki Bartłomiej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1836/3)
  24. ---------- Tomasz x Wiewióra Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1816/2)
  25. ---------- Walenty x Zaród Regina (Pierzchnica: wieś Szczecno 1841/2)
  26. ---------- Wawrzyniec x Kokosz Józefa (Borzykowa 1847/15)
  27. ---------- Wiktoria x Zaród Mikołaj (Pierzchnica: wieś Gumienice 1885/3)
  28. ---------- Wincenty x Pukliczynt Marianna (Kraków - św. Szczepan 1810/36)
  29. ---------- Wojciech x Miszczyk Anna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1900/6)
  30. ---------- Zofia x Kapusta Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1897/5)
  31. Borekowski Ewa x Lozenski Józef (Gniew 1783/8)
  32. Boreń Stefan x Roszak Wiktoria (Kościelec pow. kaliski 1827/5)
  33. Boren Wojciech x Górecki Zofia (Prażmów 1902/10)
  34. Boreński Magdalena x Widawski Piotr (Kraków - św. Florian 1820/52)
  35. Borent Gertruda x Szrywer Michał (Raciąż 1786/1)
  36. ---------- Jan x Gorski Joanna (Barłożno 1842/9)
  37. ---------- Józef x Koceyvidych Marianna (Barłożno 1861/8)
  38. Boreski Karol x Kozieetulski Ludwika (Kraków - Wszyscy Święci 1832/23)
  39. ---------- Regina x Kurzewski Mikołaj (Raciążek 1765/3)
  40. Boreszkowski Klemens x Brandt Brygida (Gniew 1953/1)
  41. Boretyn Stanisława x Solecki Jan (Gniew 1933/27)
  42. Borgon Błażej x Depta Katarzyna (Dmenin 1744/1)
  43. Borgoń Petronela x Nowak Paweł (Dmenin 1810/7)
  44. ---------- Stanisław x Podsarniak Apolonia (Dmenin 1800/13)
  45. Borgończyk Sebastian x Olczyk Marianna (Dmenin 1771/3)
  46. Borgonski Mateusz x Pruski Elżbieta (Raciąż 1823/7)
  47. Borgowski Elżbieta x Kluckowski Maciej (Raciąż 1850/22)
  48. Borgs Teofil x Piernicki Leokadia (Gniew 1748/2)
  49. ---------- Teofil x Piernicki Leokadia (Gniew 1913/16)
  50. Borgulat Katarzyna x Ściubioł Józef (Truskolasy 1810/3)
  51. Borijs Mateusz x Kostka Magdalena (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1838/2)
  52. Boris Barbara x Buczkowski Michał (Gniew 1818/3)
  53. ---------- Elżbieta x Serod Marcin (Gniew 1739/19)
  54. ---------- Jan x Wysniewski Marianna (Barłożno 1860/10)
  55. Boriss Jan x Dering Katarzyna (Gniew 1824/1)
  56. Borisz Jan x Lybiszewczianka Rozalia (Gniew 1787/2)
  57. Bork Andrzej x Holk Krystyna (Chwaszczyno 1864/15)
  58. ---------- Marianna x Sramowski Jan (Barłożno 1711/1)
  59. ---------- Michał x Kopersmit Marianna (Chwaszczyno 1773/9)
  60. Borkat Wiktoria x Habowski Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1845/36)
  61. Borkiewicz Honorata x Woijciechowski Kazimierz (Kraków - Wszyscy Święci 1850/9)
  62. ---------- Józef x Stanowski Marianna Salomea (Kraków - Boże Ciało 1829/52)
  63. ---------- Kacper x Wykunowski Agnieszka (Borzykowa 1821/7)
  64. ---------- Marian x Kowalska Emilia (Wąsosze k. Konina 1837/2)
  65. Borkmann Jan x Lubner Ewa (Chwaszczyno 1862/14)
  66. Borkoski Franciszek x Grześkiewicz Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1863/17)
  67. ---------- Maciej x Kumala Jadwiga (Kraków - Wszyscy Święci 1832/61)
  68. Borkowicz Agata x Orzeł Ignacy (Borzykowa 1845/14)
  69. ---------- Bindla x Szymanowicz Hycek (Koprzywnica 1817/42)
  70. ---------- Cypa x Szlumowicz Lybuś (Koprzywnica 1820/31)
  71. ---------- Gitta x Fiszlowicz Lejbar (Koprzywnica 1820/4)
  72. ---------- Józef x Tomasiewicz Katarzyna (Pniewnik 1875/4)
  73. Borkowska Agnieszka x Judasik Andrzej (Brzeziny 1771/1640)
  74. ---------- Agnieszka x Karczewski Aleksy (Brzeziny 1774/1706)
  75. ---------- Antonina x Lampart Jakub (Połaniec 1871/23)
  76. ---------- Antonina x Ławniczak Wojciech (Tubądzin k. Warty 1862/12)
  77. ---------- Franciszka x Klimczak Mikołaj (Wąsosze k. Konina 1842/6)
  78. ---------- Karolina x Gzyms Gottlieb (Wąsosze k. Konina 1843/2)
  79. ---------- Marianna x Machniak Paweł (Połaniec 1867/31)
  80. Borkowski Adam x Krzyżak Katarzyna (Gniew 1843/6)
  81. ---------- Adam x Pryll Justyna (Gniew 1841/5)
  82. ---------- Adamina x Krysztofowicz Edward (Kazimierz Biskupi 1893/30)
  83. ---------- Agata x Talarek Franciszek (Górzno k. Garwolina 1865/16)
  84. ---------- Agnieszka x Kuchnia Wojciech (Górzno k. Garwolina 1850/5)
  85. ---------- Aleksandra x Dziliński Feliks (Grudusk 1876/14)
  86. ---------- Andrzej x Deleżych Apolonia (Kraków - św. Anna 1829/15)
  87. ---------- Andrzej x Karczyński Wiktoria Marcjanna (Kraków - św. Anna 1817/26)
  88. ---------- Andrzej x Siedlecki Marianna (Grochów 1868/6)
  89. ---------- Anna x Karski Jan (Papowo Toruńskie 1798/1)
  90. ---------- Anna Marianna x Zubell Henryk (Gniew 1789/29)
  91. ---------- Anna x Osiak Jan (Górzno k. Garwolina 1970/21)
  92. ---------- Anna x Rozmaity Jan (Gniew 1856/52)
  93. ---------- Anna x Wisniewski Paweł (Gniew 1851/70)
  94. ---------- Anna x żmijewski Józef (Grudusk 1875/11)
  95. ---------- Anna x Zwierzewicz Marcin (Kraków - św. Florian 1825/112)
  96. ---------- Antoni x Błażejczyk Anna (Górzno k. Garwolina 1859/3)
  97. ---------- Antoni x Bystron Julianna (Grabowo kościerskie 1893/1)
  98. ---------- Antoni x Kołakowski Teofila (Grudusk 1866/2)
  99. ---------- Antoni x Łysiak Franciszka (Górzno k. Garwolina 1856/3)
  100. ---------- Antoni x Rotkiewicz Julia (Kraków - św. Szczepan 1848/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne