Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bogdański (wyników 236):

  1. Bogdarz Katarzyna x Janowski Dawid (Kraków - Katedra 1816/9)
  2. Bogdziński Stanisław x Graff Angela (Pierzchnica: wieś Szczecno 1856/5)
  3. Bogiałkowski Konstancja x Trubaluk Benedykt (Hrubieszów 1836/8)
  4. Bogielski Maciej x Szafrański Marianna (Kazimierz Biskupi 1810/9)
  5. Boglewski Ignacy x Nęcki Anna (Kraków - św. Florian 1829/12)
  6. ---------- Piotr x Raczyński Karolina (Kraków - św. Salwator 1844/25)
  7. Bogłowski Adam x Wieczorek Marianna (Mierzyn 1884/20)
  8. Bognacio Chere x Herzek Abraham (Gieczno 1819/25)
  9. Bognański Anastazja x Lis Jan (Górzno k. Garwolina 1753/8)
  10. Bogobowicz Agata x Rudzki Józef (Skórkowice 1862/9)
  11. ---------- Katarzyna x Kowalski Walenty (Skórkowice 1873/14)
  12. ---------- Małgorzata x Tomasik Aleksander (Skórkowice 1873/7)
  13. Bogolewski Andrzej Nataliusz x Deryng Bogumiła Teresa (Gniew 1955/15)
  14. Bogomski Józef x Urbański Zuzanna (Barłożno 1871/5)
  15. Bogoń Ewa x Krzemin Fabian (Koprzywnica 1853/11)
  16. ---------- Józef x Świstak Katarzyna (Koprzywnica 1835/3)
  17. ---------- Józefa x Gach Antoni (Koprzywnica 1849/8)
  18. ---------- Marcin x Kozłoski Marianna (Koprzywnica 1852/2)
  19. ---------- Marcin x Zagórski Anna (Koprzywnica 1857/4)
  20. ---------- Szymon x Nowak Anna (Koprzywnica 1838/1)
  21. ---------- Wojciech x Krępel Łucja (Koprzywnica 1854/2)
  22. ---------- Wojciech x Lubuski Katarzyna (Koprzywnica 1832/2)
  23. ---------- Zofia x Czarnecki Kazimierz (Koprzywnica 1863/4)
  24. Bogoński Józefa x Waligórski Kalikst (Kraków - św. Anna 1823/14)
  25. Bogowski Michał x Piesielski Katarzyna (Barłożno 1874/15)
  26. Bogozdziak Anna x Musiał Dionizy (Kościelec pow. kaliski 1840/12)
  27. Bogubowicz Aleksander x Błachowicz Katarzyna (Borzykowa 1863/18)
  28. ---------- Katarzyna x Soborak Mikołaj (Borzykowa 1841/5)
  29. Bogucki Aleksander x Stobiecki Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1850/24)
  30. ---------- Anna x Zawrzał Andrzej (Kraków - Katedra 1836/22)
  31. ---------- Antoni x Ociepa Zuzanna (Dmenin 1889/19)
  32. ---------- Edward x Henig Justyna (Kraków - Mariacka 1846/22)
  33. ---------- Franciszek x Foszczyński Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1845/21)
  34. ---------- Ignacy x Romanowski Feliksa (Płock 1888/99)
  35. ---------- Ignacy x Zając Janina (Górzno k. Garwolina 1947/32)
  36. ---------- Jan x Bienkowski Barbara (Kraków - św. Anna 1823/7)
  37. ---------- Jan x Bodziakowski Tekla (Hrubieszów 1833/13)
  38. ---------- Józef x Alański Marianna (Kraków - Mariacka 1819/2)
  39. ---------- Józef x Sokołowski Joanna (Kraków - Mariacka 1825/80)
  40. ---------- Józefa x Malinowski Jan (Kraków - Mariacka 1818/75)
  41. ---------- Julian x Czarniecki Aniela (Płock 1888/83)
  42. ---------- Karolina x Szczakowski Jan (Hrubieszów 1831/1)
  43. ---------- Magdalena x Wojcieski Stanisław (Łomna 1890/13)
  44. ---------- Marcin x Woytaszewski Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1839/24)
  45. ---------- Maria x Bielecki Ludwik (Hrubieszów 1872/2)
  46. ---------- Marian x Kołodziejski Teofila (Płock 1861/77)
  47. ---------- Marianna x Kościński Stanisław (Łomna 1885/25)
  48. ---------- Marianna x Lewandowski Jerzy (Papowo Toruńskie 1794/4)
  49. ---------- Marianna x Łyszczysz Felicjan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1809/19)
  50. ---------- Mariella x Burczyński Franciszek (Łomna 1883/7)
  51. ---------- Rozalia x Jagodziński Jan (Łomna 1892/10)
  52. ---------- Salomea x Chrabczyński Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1813/27)
  53. ---------- Stanisław x Wąsik Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1824/9)
  54. ---------- Teofila x Michalczyk Michał (Łomna 1888/11)
  55. ---------- Teresa x Wacławik Tomasz (Kraków - Boże Ciało 1822/1)
  56. ---------- Wojciech x Szelwa Justyna (Płock 1866/18)
  57. Bogulecki Albin x Portec Gertruda (Gniew 1943/1)
  58. Bogumił Barbara x Wojnowski Jan (Szumsk 1842/2)
  59. Bogun Franciszek x Rokosik Wiktoria (Raciąż 1937/6)
  60. Boguń Ludwika x Piechowicz Jan (Płock 1863/7)
  61. ---------- Marianna x Hocher Jakub (Kraków - św. Szczepan 1834/60)
  62. ---------- Wojciech x Grdeń Agnieszka (Koprzywnica 1837/1)
  63. ---------- Zofia x Rokosz Paweł (Koprzywnica 1833/31)
  64. Bogunia Jan x Pitul Józefa (Kraków - Mariacka 1843/70)
  65. Boguński Agnieszka x Leśniowski Gabriel Józef (Kraków - Mariacka 1813/14)
  66. ---------- Marianna x Kiliański Stanisław (Klimontów 1841/9)
  67. ---------- Stanisław x Dzierzbiński Seweryna (Kraków - św. Anna 1837/5)
  68. ---------- Stanisław x Pieniążek Dominika (Kraków - św. Anna 1828/6)
  69. ---------- Tadeusz x Aniz Nepomucena (Kraków - św. Szczepan 1832/2)
  70. Bogurad Jan x Turek Józefa (Łomna 1895/12)
  71. ---------- Julianna x Dąbrowski Józef (Łomna 1883/2)
  72. ---------- Małgorzata x Nowakoski Stanisław (Łomna 1883/14)
  73. ---------- Wojciech x Szcześniak Ewa (Łomna 1886/11)
  74. Bogurski Stanisław x N. Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1773/14)
  75. Bogus Jan x Biernacki Marianna (Truskolasy 1819/15)
  76. ---------- Michał x Wójcik Agnieszka (Obiechów 1827/4)
  77. ---------- Tadeusz x Wójcik Stefania (Cisów 1938/5)
  78. ---------- Zofia x Basak Józef (Serokomla 1817/1)
  79. Bogusieski Apolonia x Lichocki Bernard (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/123)
  80. Bogusiewski Tadeusz x Zawadzki Katarzyna (Pniewnik 1839/21)
  81. Boguski Anna x Wyszkowski Piotr (Kraków - Mariacka 1817/18)
  82. ---------- Józef x Kijeński Elżbieta (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1787/29)
  83. Bogusłaski Marianna x Łukaszkiewicz Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1832/67)
  84. Bogusławski Antoni x Pęszyński Marianna (Płock 1864/47)
  85. ---------- Augusta x Trzaska Rafał (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/25)
  86. ---------- Barbara x Majewski Jan (Kraków - św. Szczepan 1829/43)
  87. ---------- Franciszek x Milczarek Marianna (Żelazna 1885/28)
  88. ---------- Franciszek x Szydler Marianna (Kraków - św. Florian 1827/69)
  89. ---------- Gertruda x Rak Franciszek (Gnojno 1858/35)
  90. ---------- Jadwiga x Łyszkowski Walenty (Kraków - św. Florian 1849/44)
  91. ---------- Jan x Trzciński Marianna (Gieczno 1811/37)
  92. ---------- Józef x Kosiński Antonina (Nieborów 1838/6)
  93. ---------- Józefa x Baraniecki Kasper (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/5)
  94. ---------- Józefa x Brodnicki Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1819/17)
  95. Boguslawski Kunegunda x Podgórski Wincenty (Rakoszyn 1816/3)
  96. Bogusławski Łukasz x Sekulska Tekla (Skórkowice 1886/12)
  97. ---------- Marcin x Stasikowski Magdalena (Kraków - św. Florian 1841/1)
  98. ---------- Marianna x Jaroszewski Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/11)
  99. ---------- Marianna x Pakuła Bernard (Dmenin 1757/3)
  100. ---------- Marianna x Widawski Piotr (Kraków - św. Florian 1827/128)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne