Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bocian (wyników 205):

  1. Bochnacki Katarzyna x Kapusta Józef (Cisów 1926/7)
  2. ---------- Katarzyna x N. N. (Cisów 1866/6)
  3. ---------- Kazimierz x Wójcik Aleksandra (Cisów 1938/9)
  4. ---------- Kazimierz x Wujcik Michalina (Cisów 1843/11)
  5. ---------- Ludwika x Stachera Paweł (Cisów 1862/2)
  6. ---------- Maciej x Smuga Józefa (Cisów 1833/3)
  7. ---------- Maria x Strzelecki Edward (Cisów 1945/11)
  8. ---------- Marianną x Gonciarz Andrzej (Cisów 1857/7)
  9. ---------- Marianna x Kosela Jan (Cisów 1846/2)
  10. ---------- Marianna x Łukawski Aleksander (Cisów 1925/1)
  11. ---------- Mateusz x Czarnecki Marianna (Cisów 1829/2)
  12. ---------- Michalina x Krzemiński Jan (Cisów 1899/11)
  13. ---------- Michalina x Wujcik Jan (Cisów 1859/9)
  14. ---------- Paweł x Massejewski Jadwiga (Cisów 1926/1)
  15. ---------- Piotr x Szczepanik Stanisława (Cisów 1935/9)
  16. ---------- Roman x Musiał Stefania (Cisów 1929/13)
  17. ---------- Róża x Frąk Jan (Cisów 1862/1)
  18. ---------- Rozalia x Borek Jan (Cisów 1922/10)
  19. ---------- Salomeja x Mochocki Marcin (Cisów 1938/14)
  20. ---------- Stanisława x Poniewierski Józef (Cisów 1932/2)
  21. ---------- Teresa x Wójcik Felix (Cisów 1850/4)
  22. ---------- Wojciech x Gratka Eleonora (Cisów 1921/5)
  23. ---------- Wojciech x Wójcik Marianna (Cisów 1916/4)
  24. Bochniarz Szymon x Pustułka Marianna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1873/2)
  25. Bochnke Maria x Kruszynski Antoni (Gniew 1863/46)
  26. Bochno Apolonia x Woźniak Mateusz (Działoszyce 1859/6)
  27. Bochński Barbara x Sokołowski Tomasz (Kraków - Mariacka 1828/40)
  28. Bochocl Franciszek x Chyliński Marianna (Płock 1864/75)
  29. Bochomski Marianna x Bartle Ludwik (Pniewnik 1809/198)
  30. Bochowicz Franciszek x Piekarek Marianna (Babsk 1822/3)
  31. ---------- Jakub x Krupa Łucja (Chlewiska 1832/57)
  32. ---------- Jakub x Świercz Marianna (Chlewiska 1837/11)
  33. ---------- Joanna x Lis Jan (Chlewiska 1832/59)
  34. ---------- Marianna x Kopeć Feliks (Chlewiska 1832/11)
  35. ---------- Marianna x Ważyński Grzegorz (Chlewiska 1831/10)
  36. Bochynek Anna x Zmorski Piotr (Kraków - św. Anna 1820/32)
  37. Bochyński Antoni x Wiśniewski Marianna (Łoniów 1831/8)
  38. ---------- Jakub x Prażuch Agata (Kazimierza Mała 1878/9)
  39. ---------- Karol x Glixelli Teresa (Kraków - Mariacka 1825/84)
  40. ---------- Piotr x Piernik Marianna (Wieniec 1791/315)
  41. Bociąg Tomasz x Stępień Hanna (Gorzków 1856/22)
  42. Bociak Kazimierz x Kucharski Agata (Wieniec 1794/348)
  43. Bocian Adam x Pęksa Franciszka (Jelonki 1862/19)
  44. ---------- Barbara x Warczowicz Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/3)
  45. ---------- Dorota x Szawłowski Andrzej (Końskowola 1655/1)
  46. ---------- Jakub x Szczepaniak Marianna (Gródek 1880/8)
  47. ---------- Jan x Michalak Agnieszka (Gródek 1880/15)
  48. ---------- Jan x Trętowski Katarzyna (Jelonki 1865/11)
  49. ---------- Ludwik x Kmiecik Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1896/2)
  50. ---------- Ludwik x Piekarczyk Franciszka (Turek 1892/61)
  51. ---------- Ludwika x Robaszek Michał (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1818/2)
  52. ---------- Maciej x Tyrakowski Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/19)
  53. ---------- Marianna x Kujawiński Walenty (Kościelec pow. kaliski 1855/16)
  54. ---------- Marianna x Zadura Kasper (Końskowola 1657/4)
  55. ---------- Michał x Kąt Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/14)
  56. ---------- Mikołaj x NN Anna (Barłożno 1705/1)
  57. ---------- Regina x Grzegorek Łukasz (Kazimierz Biskupi 1818/19)
  58. ---------- Teodora x Baran Cyprian (Gródek 1886/3)
  59. ---------- Tomasz x Grabarczyk Marianna (Turek 1889/89)
  60. ---------- Walenty x Rembisiewski Agnieszka (Pniewnik 1832/13)
  61. ---------- Wanda x Włodowski Edmund (Raciąż 1946/13)
  62. ---------- Wojciech x Gamza Helena (Jelonki 1859/8)
  63. Bocianik Marcin x Pawełk Dorota (Końskowola 1657/29)
  64. ---------- N. x N. N. (Końskowola 1687/1)
  65. ---------- Paweł x Sykut Elżbieta (Końskowola 1659/8)
  66. ---------- Regina x Litwinek Walenty (Końskowola 1661/29)
  67. ---------- Regina x Litwinek Walenty (Końskowola 1661/32)
  68. Bocianowicz Antoni x Krzywda Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1866/3)
  69. Bocianowski Emilia Maria x Chrzanowski Adam Leopold (Kazimierz Biskupi 1918/13)
  70. ---------- Jan x Wiśniewski Jadwiga (Papowo Toruńskie 1810/12)
  71. ---------- Józefa x Szuipa Walenty (Kazimierz Biskupi 1847/5)
  72. ---------- Kasper x Machowczyk Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1825/13)
  73. ---------- Leopold x Plinikowski Łucya (Kazimierz Biskupi 1889/21)
  74. ---------- Stanisław x Kalwajcz Magdalena (Łabunowo 1809/12)
  75. Bociański Piotr x Florkiewicz Tekla (Kraków - św. Anna 1832/26)
  76. ---------- Zofia x Szymanek Kazimierz (Serokomla 1819/9)
  77. Bociek Antoni x Kołodziejczyk Petronela (Skórkowice 1873/13)
  78. ---------- Jan x Tomasik Magdalena (Skórkowice 1881/27)
  79. ---------- Marianna x Rojczyk Antoni (Skórkowice 1877/9)
  80. Bocik Józef x Rudnik Katarzyna (Pniewnik 1829/9)
  81. Bocion Marianna x Smyczek Wojciech (Końskowola 1656/3)
  82. Bocionik Jan x Ziołk Jadwiga (Końskowola 1683/12)
  83. ---------- Stanisław x Koszka Agnieszka (Końskowola 1687/20)
  84. ---------- Tomasz x Satkowna(Suskowna) Katarzyna (Końskowola 1679/11)
  85. Bocko Wawrzyniec x Daszkowic Helena (Końskowola 1656/13)
  86. Bocuń Marianna x Nogieć Jakub (Kraków - św. Szczepan 1825/56)
  87. Boczanik Jadwiga x Sykut Adam (Końskowola 1659/15)
  88. Boczarski Józef x Soja Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1822/33)
  89. ---------- Leon x Kasperkiewicz Karolina (Kraków - św. Salwator 1849/37)
  90. ---------- Leon x Leszczyński Marianna (Kraków - św. Szczepan 1832/49)
  91. Boczek Jan x Krakowski Ludwika (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1919/2)
  92. ---------- Marianna x Bugaj Jan (Chabielice 1871/7)
  93. ---------- Michał x Cieślik Teresa (Zakliczyn 1744/9)
  94. Boczion Anna x Czapała Jan (Końskowola 1647/10)
  95. Boczkiewic Franciszka x Spawski Antoni (Zakliczyn 1744/5)
  96. Boczkiewicz Salomea x Pisarski Karol (Kraków - Boże Ciało 1832/15)
  97. Boczkowski Antoni x Dzikowski Franciszka (Kraków - Mariacka 1817/1)
  98. ---------- Elżbieta x Borczykowski Jan (Papowo Toruńskie 1809/8)
  99. ---------- Józefa x Chmielnicki Adam (Rakoszyn 1858/5)
  100. ---------- Katarzyna x Pepłowski Wojciech (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1799/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne