Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Bobecki (wyników 166):

  1. Bobowski Maria x Baranowski Paweł (Gniew 1865/33)
  2. ---------- Marianna x Baniecki Tomasz (Gniew 1804/1)
  3. ---------- Michał x Wrobel Marianna (Gniew 1836/4)
  4. ---------- Paweł x Suszczyński Teresa (Chlewiska 1832/40)
  5. ---------- Tomasz x Nowak Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1831/31)
  6. ---------- Wawrzyniec x Miarka Marcjanna (Kraków - św. Szczepan 1843/64)
  7. Bobr Katarzyna x Ogonowski Jan (Gniew 1803/18)
  8. ---------- Sylwester x Malmon Agnieszka (Działoszyce 1832/19)
  9. Bobrecki Felicjanna x Frankiewicz Jan (Kraków - Mariacka 1831/53)
  10. Bobrek Jan x Ptak Katarzyna (Opole Lubelskie 1859/10)
  11. Bobrowicz Helena x Prusak Piotr (Brok 1816/1)
  12. ---------- Jan x Imielski Rozalia (Kraków - św. Krzyż 1838/1)
  13. ---------- Józefa x Rajski Michał (Kraków - Mariacka 1820/66)
  14. ---------- Konstancja x _czynski Jan (Gniew 1732/16)
  15. ---------- Mikołaj x Gierowska Jadwiga (Hrubieszów 1871/6)
  16. Bobrowksi Zofia x Pienta Paweł (Kraków - św. Szczepan 1822/30)
  17. Bobrowska Józefa x Łukaszek Franciszek (Połaniec 1880/23)
  18. ---------- Julianna x Łukaszek Franciszek (Połaniec 1878/23)
  19. ---------- Marianna x Gaweł Franciszek (Połaniec 1867/13)
  20. Bobrowski Aniela x Podgórski Anastazy (Kraków - św. Krzyż 1832/20)
  21. ---------- Anna x Będziszewski Jakub (Kraków - św. Anna 1837/2)
  22. ---------- Anna x Treder Leon (Grabowo kościerskie 1929/9)
  23. ---------- Antoni Jakub x Tandetzki Jadwiga Wiktoria (Grabowo kościerskie 1940/5)
  24. ---------- Antoni x Muszyński Marianna (Dzierzgów 1824/25)
  25. ---------- Antoni x Ogórowski Józefa (Mierzyn 1888/20)
  26. ---------- Barbara x Galas Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1831/42)
  27. ---------- Bernard x Flissykowski Józefina (Grabowo kościerskie 1931/12)
  28. ---------- Bolesław x Maślankowski Aniela (Gniew 1941/1)
  29. ---------- Ewa x Groth Jakub (Stężyca 1884/4)
  30. ---------- Ewa x Regliński Jan (Stężyca 1890/35)
  31. ---------- Franciszek x Burza Helena (Kraków - św. Szczepan 1832/85)
  32. ---------- Franciszka x Król Karol (Kraków - św. Anna 1846/4)
  33. ---------- Jadwiga x Krzyszkowicz Walenty (Wieniec 1763/46)
  34. ---------- Jakub x Konieczek Ludwina (Bebelno 1821/10)
  35. ---------- Jan x Makuła Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1828/42)
  36. ---------- Joanna x Moliszowski Andrzej (Kraków - Mariacka 1829/6)
  37. ---------- Julian x Bładyga Antonina (Gniew 1938/13)
  38. ---------- Julian x Szkodowski Helena (Gniew 1936/1)
  39. ---------- Karol x Lubieniecki Honorata (Kraków - Mariacka 1825/1)
  40. ---------- Kazimierz x Czerwiński Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1807/1)
  41. ---------- Ludwik x Ko? Antonina (Połaniec 1865/11)
  42. ---------- Maciej x Braszkiewicz Konstancja (Gniew 1811/4)
  43. ---------- Marcin x Brzostowicz Marianna (Połaniec 1824/45)
  44. ---------- Marcin x Kędziora Zofia (Połaniec 1871/4)
  45. ---------- Marianna x Mijalski Michał (Mileszki 1859/21)
  46. ---------- Mateusz x Pawłowski Agnieszka Małgorzata (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1862/1)
  47. ---------- Mateusz x Waszilewski Józefa (Dobrzejewice 1842/13)
  48. ---------- Paweł x Piesik Rozalia (Grabowo kościerskie 1936/7)
  49. ---------- Piotr x Będzlewski Katarzyna (Raciąż 1872/30)
  50. ---------- Piotr x Janowski Marianna (Hrubieszów 1838/4)
  51. ---------- Piotr x Połatyński Marianna (Turek 1889/46)
  52. ---------- Tekla x Grudzień Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1819/78)
  53. ---------- Teresa x Kalamarski Szymon (Gniew 1773/31)
  54. ---------- Tomasz x Sledzi Marianna (Gniew 1810/2)
  55. ---------- Wiktoria x Stochmal Andrzej (Pierzchnica: wieś Gumienice 1860/7)
  56. ---------- Wincenty x Bogajewski Konstancja (Łoniów 1843/9)
  57. ---------- Władysław x Fuklin Antonina (Dmenin 1896/21)
  58. ---------- Wojciech x Kalamarski Marianna (Gniew 1775/24)
  59. ---------- Wojciech x Rostecki Salomea (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1799/11)
  60. ---------- Zofia x Kulczyński Paweł (Hrubieszów 1814/78)
  61. Bobrowszczoński Anna x Dworakowski Tomasz (Gniew 1837/12)
  62. Bobrucki Dominik x Panek Katarzyna (Kraków - Mariacka 1814/8)
  63. Bobrzyk Józefa x Marciniak Wojciech (Kazimierz Biskupi 1903/10)
  64. Bobrzyński Błażej x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/83)
  65. ---------- Marcin x Karbownik Zofia (Bebelno 1854/1)
  66. Bobur Marianna x Wasilow Paweł (Kraków - św. Anna 1824/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne