Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Biegaj (wyników 244):

  1. Bieniek Józef x Długosz Salomea (Pierzchnica: wieś Osiny 1830/1)
  2. ---------- Józef x Kucharczyk Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1805/1)
  3. ---------- Józef x Musiał Magdalena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1832/8)
  4. ---------- Józef x Piróg Jadwiga (Pierzchnica: wieś Szczecno 1845/2)
  5. ---------- Józef x Puchalski Antonina (Hrubieszów 1867/19)
  6. ---------- Józef x Rubiński Małgorzata (Pniewnik 1828/6)
  7. ---------- Józef x Rybiałek Katarzyna (Skórkowice 1865/4)
  8. ---------- Józef x Sokołowski Barbara (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1893/1)
  9. ---------- Józef x Stawiarski Franciszka (Pierzchnica: wieś Osiny 1843/4)
  10. ---------- Józef x Twardowski Petronela (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1851/5)
  11. ---------- Józefa x Działak Paweł (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1856/2)
  12. ---------- Julianna x Stępniak Michał (Przyłęk 1860/2)
  13. ---------- Katarzyna x Grelowski Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1775/6)
  14. ---------- Katarzyna x Jaskoła Franciszek (Kraków - Mariacka 1823/19)
  15. ---------- Katarzyna x Leszczyński Wojciech (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1857/1)
  16. ---------- Katarzyna x Rycombel Franciszek (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1904/3)
  17. ---------- Katarzyna x Zawisza Kajetan (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1848/1)
  18. ---------- Katarzyna x Znamierowski Ignacy (Pniewnik 1865/24)
  19. ---------- Kazimierz x Grzybowski Weronika (Skórkowice 1876/2)
  20. ---------- Kazimierz x Kmiecik Regina (Zielonki 1818/28)
  21. ---------- Krzysztof x Mokrzycki Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1779/5)
  22. ---------- Ludwika x Tokarski Szymon (Pniewnik 1870/2)
  23. ---------- Maciej x Bandura Dorota (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1780/2)
  24. ---------- Maciej x Górski Tekla (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1859/7)
  25. ---------- Maciej x N. Apolonia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1808/2)
  26. ---------- Maciej x Pawlik Zofia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/5)
  27. ---------- Maciej x Walkowicz Apolonia (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1809/2)
  28. ---------- Magdalena x Barchan Kazimierz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1824/2)
  29. ---------- Magdalena x Piróg Jakub (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1865/2)
  30. ---------- Małgorzata x Piotrowski Andrzej (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1880/3)
  31. ---------- Małgorzata x Rawski Grzegorz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1806/4)
  32. ---------- Małgorzata x Stochmal Franciszek (Pierzchnica: wieś Gumienice 1800/3)
  33. ---------- Marcin x Durlej Anna (Pierzchnica: wieś Osiny 1845/2)
  34. ---------- Marcin x Jędrzejowski Jadwiga (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/66)
  35. ---------- Marianna x Dziedzic Szymon (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1881/4)
  36. ---------- Marianna x Metryka Tomasz (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1853/1)
  37. ---------- Marianna x Pawlik Wincenty (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1827/1)
  38. ---------- Marianna x Rzegost Kasper (Zielonki 1827/10)
  39. ---------- Marianna x Sokołowski Kazimierz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1821/5)
  40. ---------- Marianna x Wysocki Jan (Poremba: wieś Poremba 1844/56)
  41. ---------- Marianna x Żakowski Augustyn (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1881/3)
  42. ---------- Marianna x Zięba Jan (Zielonki 1847/24)
  43. ---------- Mateusz x Kącik Marianna (Kraków - św. Salwator 1847/20)
  44. ---------- Mikołaj x Mrozicki Józefa (Kraków - Mariacka 1846/24)
  45. ---------- Paweł x Kawała Gertruda (Barłożno 1708/1)
  46. ---------- Paweł x Oset Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1854/1)
  47. ---------- Paweł x Piróg Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1832/7)
  48. ---------- Petronela x Dudkiewicz Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1778/8)
  49. ---------- Piotr x Bęben Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1798/3)
  50. ---------- Piotr x Kozieł Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1816/2)
  51. ---------- Rozalia x Noga Adam (Barłożno 1870/11)
  52. ---------- Rozalia x Zawada Wojciech (Skórkowice 1873/23)
  53. ---------- Salomea x Nurczyński Piotr (Skórkowice 1886/19)
  54. ---------- Stanisław x Kuliński Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1860/2)
  55. ---------- Stanisław x Pawlik Tekla (Pierzchnica: wieś Szczecno 1862/3)
  56. ---------- Stanisław x Powałkiewicz Zofia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1886/7)
  57. ---------- Teresa x Kuśpak Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1785/2)
  58. ---------- Tomasz x Kłonowski Katarzyna (Wieniec 1804/466)
  59. ---------- Tomasz x Kozieł Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1799/6)
  60. ---------- Tomasz x Leszczyński Jadwiga (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1896/5)
  61. ---------- Wincenty x Pajęcki Katarzyna (Skórkowice 1869/1)
  62. ---------- Wincenty x Węgorkiewicz Marianna (Bełżyce 1834/15)
  63. ---------- Wojciech x Dudek Katarzyna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1827/2)
  64. ---------- Wojciech x Dulnik Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1806/3)
  65. ---------- Wojciech x Kołodziej Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1816/11)
  66. ---------- Wojciech x Pawlik Katarzyna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1836/4)
  67. ---------- Zofia x Borowiecki Tadeusz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1832/2)
  68. ---------- Zofia x Dziedzic Maciej (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1828/4)
  69. ---------- Zofia x Kułagowski Wincenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1883/5)
  70. ---------- Zofia x Pluta Jan (Kraków - św. Salwator 1848/43)
  71. ---------- Zofia x Rokicki Jakub (Pierzchnica: wieś Szczecno 1824/1)
  72. ---------- Zofia x Starzyński Kacper (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1850/3)
  73. Bienis Szymon x Mieysztowicz Anna (Łabunowo 1825/11)
  74. Bieńk Mikołaj x Gołębiewski Anna (Grudusk 1886/18)
  75. Bienka Sebastian x Marchewka Magdalena (Kraków - św. Salwator 1823/53)
  76. Bienko Łukasz x Sobiepański Marianna (Kraków - Mariacka 1837/5)
  77. Bieńko Wawrzyniec x Okoński Salomea (Kraków - Boże Ciało 1827/1)
  78. ---------- Wojciech x Kornyluk Katarzyna (Hrubieszów 1839/6)
  79. ---------- Wojciech x Raczyński Eudoksja (Hrubieszów 1820/51)
  80. Bieńkoski Kazimierz x Dośćdalski Elżbieta (Gniew 1780/20)
  81. Bieńkowski Antoni x Jasion Marianna (Skórkowice 1871/3)
  82. ---------- Antoni x Olejnik Franciszka Małgorzata (Skórkowice 1876/20)
  83. ---------- Antonina x Kostrzewski Wojciech (Papowo Toruńskie 1841/16)
  84. ---------- Antonina x Rozborski Adam (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1843/5)
  85. Bienkowski Barbara x Bogucki Jan (Kraków - św. Anna 1823/7)
  86. ---------- Barbara x Weidemann Karol (Gniew 1859/64)
  87. Bieńkowski Dionizy x Kwiatkowski Anna (Płock 1861/70)
  88. ---------- Elżbieta x Markiewicz Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1833/5)
  89. ---------- Ewa x Wysocki Antoni (Grudusk 1873/3)
  90. ---------- Franciszek x Ociepa Anastazja (Dmenin 1820/6)
  91. ---------- Franciszek x Pisarek Tekla (Ostrów mazowiecka 1863/4)
  92. ---------- Jacenty x Stępień Katarzyna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1804/2)
  93. Bienkowski Jakub x Bromierski Katarzyna (Gniew 1849/3)
  94. Bieńkowski Jan x Janiszewski Franciszka (Płock 1861/7)
  95. ---------- Jan x Madej Józefa (Żelazna 1889/14)
  96. ---------- Jan x Zaród Franciszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1859/6)
  97. ---------- Józef x Kimel Tekla (Dmenin 1882/2)
  98. ---------- Józef x Paradowski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1775/15)
  99. ---------- Józefa x Hanula Ignacy (Dmenin 1876/10)
  100. ---------- Julian x Artemiak Marianna (Płock 1863/42)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne