Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Balicka (wyników 288):

  1. Balcerak Marianna x Smalec Kajetan (Jeżów 1823/3)
  2. ---------- Paweł x Toczek Agnieszka (Jeżów 1812/16)
  3. ---------- Rafał x Cielgowski Julianna (Jeżów 1820/14)
  4. Balcerczyk Józef x Keruzel Ewa (Chabielice 1873/9)
  5. Balcerek Anna x Siwiec Feliks (Łoniów 1829/4)
  6. ---------- Apolonia x Kazimierczak Józef (Bełdów 1895/29)
  7. ---------- Franciszka x Barycki Mateusz (Łoniów 1832/26)
  8. ---------- Idzi x Jarczyński Salomea (Dzierzgów 1822/6)
  9. ---------- Marcin x Jóźwik Marianna (Brzeziny 1779/1820)
  10. ---------- Marianna x Walczak Kazimierz (Bełdów 1897/7)
  11. ---------- Petronela x Kaczmarek Tomasz (Bełdów 1895/3)
  12. ---------- Regina x Witulski Józef (Zielonki 1826/8)
  13. ---------- Wojciech x Konczyk Helena (Rakoszyn 1841/6)
  14. Balcerkówna Katarzyna x Kacprzyk Antoni (Brzeziny 1799/6)
  15. Balceroski Grzegorz x Ziółkowski Domicella (Lubraniec 1843/1)
  16. Balcerowicz Anna x Olkowski Wawrzyniec (Papowo Toruńskie 1838/8)
  17. ---------- Kazimierz x Ciesielski Anna (Papowo Toruńskie 1837/3)
  18. ---------- Michał x Tomaszewski Ewa (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1805/24)
  19. Balcerowski Anna x Schabowski Baltazar (Papowo Toruńskie 1832/15)
  20. ---------- Joanna x Sleżyński Antoni (Grudusk 1877/13)
  21. ---------- Józef x Wiśniewski Marta (Barłożno 1903/8)
  22. ---------- Katarzyna x Antczak Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1839/34)
  23. ---------- Marianna x Kabat Tadeusz (Brok 1818/13)
  24. ---------- Marianna x Lewandowski N. (Papowo Toruńskie 1805/5)
  25. ---------- Marianna x Zieliński Walenty (Papowo Toruńskie 1825/1)
  26. ---------- Rozalia x Urban Bartłomiej (Brok 1830/2)
  27. ---------- Szymon x Orłowski Marianna (Papowo Toruńskie 1806/2)
  28. ---------- Szymon x Piwosz Marianna (Papowo Toruńskie 1801/6)
  29. ---------- Tekla x Bogdanowski Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1850/43)
  30. ---------- Weronika x Gardzielewski jan (Barłożno 1924/12)
  31. Balcerska Marianna x Półgrabski Karol (Połaniec 1880/8)
  32. Balcerski Bartłomiej x Stachnicki Petronela (Kraków - św. Florian 1810/2)
  33. ---------- Karol x Tobich Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1850/36)
  34. ---------- Konstancja x Wadowski Jan Kanty (Kraków - św. Szczepan 1840/1)
  35. ---------- Marianna x Chorąży Jan (Kraków - św. Mikołaj 1852/8)
  36. ---------- Marianna x Wojciechowski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1828/60)
  37. ---------- Wacław x Wojtasik Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1819/98)
  38. ---------- Wiktor x Zbroja Konstancja (Kraków - św. Szczepan 1831/64)
  39. Balcerzak Agata x Paziewicz Antoni (Grocholice 1884/45)
  40. ---------- Agnieszka x Parulnik Wawrzyniec (Ludzisko 1831/0)
  41. ---------- Antonina x Gałęski Maciej (Tubądzin k. Warty 1865/7)
  42. ---------- Elżbieta x Szymański Michał (Tubądzin k. Warty 1860/1)
  43. ---------- Feliks x Leonarcik Agnieszka (Czermno 1852/8)
  44. ---------- Feliks x Wawrzeńczak Marianna (Czermno 1856/15)
  45. ---------- Franciszka x Dziwulski Tomasz (Czermno 1845/1)
  46. ---------- Grzegorz x Król Marianna (Pniewnik 1837/23)
  47. ---------- Ignacy x Rojkowski Marianna (Czermno 1833/17)
  48. ---------- Jakub x Dworecki Magdalena (Ludzisko 1821/0)
  49. ---------- Jan x Grabowicz Janina (Raciąż 1957/21)
  50. ---------- Jan x Jędzejakowski Jagła (Gieczno 1821/16)
  51. ---------- Jan x Zielakiewicz Józefa (Pniewnik 1868/11)
  52. ---------- Józef x Młodzik Katarzyna (Grocholice 1885/7)
  53. ---------- Józefa x Musialski Jakub (Tubądzin k. Warty 1856/7)
  54. ---------- Julianna x Ryfa Ignacy (Czermno 1839/3)
  55. ---------- Marcin x Szymczak Gertruda (Gieczno 1819/17)
  56. ---------- Marianna x Borowy Antoni (Pniewnik 1858/4)
  57. ---------- Marianna x Grabowski Walenty (Pniewnik 1834/5)
  58. ---------- Marianna x Grysiak Leonard (Czermno 1851/1)
  59. ---------- Marianna x Jadosiewski Tomasz (Pniewnik 1769/133)
  60. ---------- Marianna x Pilarski Marcin (Grochów 1868/11)
  61. ---------- Marianna x Sobczak Jan (Ludzisko 1831/0)
  62. ---------- Marianna x Sulich Stanisław (Pniewnik 1849/17)
  63. ---------- Mateusz x Spłaszczak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1822/4)
  64. ---------- Mateusz x Tomaszewski Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1828/2)
  65. ---------- Michał x Chojnacki Wiktoria (Ludzisko 1820/0)
  66. ---------- Mikołaj x Bednarek Józefa (Czermno 1836/10)
  67. ---------- Stanisław x Solarek Marianna (Tubądzin k. Warty 1859/10)
  68. ---------- Tomasz x Bielecki Józefa (Pniewnik 1844/19)
  69. ---------- Walenty x Grzesiak Marianna (Kazimierz Biskupi 1848/8)
  70. ---------- Wiktoria x Kłys Piotr (Czermno 1862/27)
  71. ---------- Zofia x Broniewski Stanisław (Łomna 1893/25)
  72. Balcewicz Anna x Linkiewicz Michał (Łabunowo 1825/13)
  73. ---------- Grzegorz x Rudnicki Katarzyna (Łabunowo 1787/3)
  74. ---------- Petronela x Węcewicz Augustyn (Łabunowo 1825/7)
  75. ---------- Rozalia x Zacharewicz Antoni (Łabunowo 1811/9)
  76. ---------- Wincenty x Annulewicz Rozalia (Łabunowo 1794/4)
  77. ---------- Zofia x Zacharewicz Wincenty (Łabunowo 1825/1)
  78. Balciński Marianna x Basiński Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1836/8)
  79. Balczerczyk Szczepan x Fita Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1839/4)
  80. Balczerzak Magdalena x Włodarczyk Leonard (Czermno 1827/16)
  81. Balczewski Anna x Jastrzębski Stefan (Papowo Toruńskie 1866/16)
  82. Balczyrczyk Szczepan x Nosal Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1824/102)
  83. Baldert N. x Stenschin Karolina (Gniew 1813/3)
  84. Baldowski Anna x Kuchany Józef (Gniew 1895/19)
  85. ---------- Barbara x Ogonowski Adam (Gniew 1846/46)
  86. ---------- Jakub x Langowski Ewa (Gniew 1875/15)
  87. ---------- Jan x Gajewski Rozalia (Gniew 1863/21)
  88. ---------- Jan Piotr x Gniewskowski Franciszka (Gniew 1941/29)
  89. ---------- Jan x Roloff Dorota (Gniew 1831/1)
  90. ---------- Katarzyna x Wilenski Stanisław (Gniew 1864/55)
  91. ---------- Kazimierz x Wójcik Gertruda (Gniew 1943/15)
  92. ---------- Marianna x Konicki Paweł (Gniew 1846/31)
  93. ---------- Marianna x Kowalski Piotr (Gniew 1894/3)
  94. ---------- Marta x Romberg Józef (Gniew 1912/10)
  95. ---------- Matylda x Wierzbicki Franciszek (Gniew 1883/36)
  96. ---------- Paweł x Filzek Tekla (Gniew 1894/26)
  97. ---------- Piotr x Litwinski Julia (Gniew 1869/21)
  98. ---------- Rozalia x Swiontkowski Józef (Gniew 1885/41)
  99. ---------- Teofil x Grabowski Maria (Gniew 1895/50)
  100. ---------- Wilhelm x Fehr Józefina (Gniew 1906/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne