Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Język polski

Index of Polish marriages until 1899

Introduction A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę Z (wyników 7296):

  1. von Zabinski Adam x Koscianka Katarzyna (Raciąż 1801/6)
  2. von Zagrzebski Józef x Cieminski Anna (Raciąż 1809/7)
  3. von Zalewski Elżbieta x Schulz Stanisław (Raciąż 1910/11)
  4. ---------- Józef x Nowak Elżbieta (Raciąż 1901/12)
  5. von Zielewski Jan x Kruszyński Marianna (Grabowo kościerskie 1882/2)
  6. yZaremba Marianna x Pepłowski Franciszek (Grudusk 1869/14)
  7. Zabajewski Władysław x Wróbel Bronisława Agnieszka (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1927/3)
  8. Zabawa Michał x Kochański Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1844/24)
  9. ---------- Stanisław x Skupiński Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/13)
  10. Zabawka Kazimierz x Kopek Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1831/28)
  11. Zabawna Marianna x Dereń Mateusz (Koprzywnica 1837/11)
  12. Zabawski Józef Kazimierz x Błeszyński Gabriela Albina (Kraków - św. Szczepan 1836/2)
  13. Zabczeński Wawrzyniec x Maksyon Marianna (Czermno 1816/1)
  14. Zabczewski Elena x Wilski Walenty (Czermno 1818/2)
  15. Zabczyński Katarzyna x Zawalski Franciszek (Czermno 1839/2)
  16. Ząbczyński Salomea x Kukuła Antoni (Kraków - św. Salwator 1821/60)
  17. ---------- Zofia x Piechota Michał (Kraków - Mariacka 1831/36)
  18. Zabęcki Anna x Jakubek Andrzej (Skała 1829/5)
  19. Ząbecki Barbara x Mazurkiewicz Walenty (Klimontów 1855/5)
  20. Ząbek Jadwiga x Machała Piotr (Bebelno 1702/1)
  21. ---------- Jadwiga x Musiałek Wojciech (Podlesie 1715/1)
  22. ---------- Marianna x Klarzeński Mateusz (Kraków - Wszyscy Święci 1821/18)
  23. Zabełło Onufry Józef x Choroszcza Józefa (Łabunowo 1805/7)
  24. Zabicki Józef x Kwiatkowski Józefa (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/9)
  25. ---------- Walenty x Nowak Łucja (Działoszyce 1865/5)
  26. ---------- Wincenty x Niebelski Salomea (Działoszyce 1850/6)
  27. Zabiegałowski Aleksander x Banaszak Helena (Górzno k. Garwolina 1940/25)
  28. ---------- Jan x Salamończyk Józefa Zofia (Górzno k. Garwolina 1972/38)
  29. Zabiegliński Marianna x Zaręba Franciszek (Okrzeja 1845/2)
  30. Zabiel Katarzyna x Rogowski Jakub (Kraków - św. Florian 1815/73)
  31. Zabieła Dominika x Staniewicz Leon (Łabunowo 1789/5)
  32. Zabiełło Jerzy x Fergiss Józefa (Łabunowo 1797/12)
  33. ---------- Juliusz x Vollsberg Krystyna (Łabunowo 1798/12)
  34. Zabieło Zofia x Prezor Antoni (Łabunowo 1789/3)
  35. Zabierzowski Andrzej x Nędziński Marianna (Kraków - św. Szczepan 1851/43)
  36. ---------- Ignacy x Biernawski Józefa (Dmenin 1848/20)
  37. ---------- Jadwiga x Kmiecik Maciej (Kraków - Mariacka 1835/37)
  38. ---------- Katarzyna x Jaworski Walenty (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1846/1)
  39. ---------- Piotr x Skrzypkowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1828/54)
  40. Zabigał Teresa x Szczepański Ignacy (Kraków - Wszyscy Święci 1825/64)
  41. Zabik Agnieszka x Szlachetka Stanisław (Końskowola 1663/12)
  42. Ząbik Jan x Możdżeń Zofia (Lgota Wielka 1836/3)
  43. Zabinowski Władysław x Fularz Kunegunda (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1875/2)
  44. Zabinski Jakub x Ernyst Agnieszka (Gniew 1774/26)
  45. Zabiński Józef x Solecki Marcjanna (Kraków - św. Szczepan 1819/44)
  46. ---------- Szymon x N. N. (Kraków - Mariacka 1848/69)
  47. Zabitkowski Helena x Rozwadowski Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1842/7)
  48. Zabitowski Klemens x Świerczek Józefa (Domosławice, wieś Domosławice 1882/3)
  49. Ząbkiewicz Franciszek x Białoskórska Marianna (Bełżyce 1831/10)
  50. ---------- Józefa x Skwarkiewicz Kasper (Kraków - św. Florian 1830/82)
  51. ---------- Julianna x Grzybkiewicz Kasper (Kraków - św. Florian 1814/87)
  52. ---------- Magdalena x Starnawski Walenty (Kraków - św. Florian 1832/33)
  53. ---------- Wojciech x Banasiński Apolonia (Kraków - św. Szczepan 1840/2)
  54. ---------- Wojciech x Włochak Katarzyna (Kraków - Mariacka 1837/45)
  55. Ząbkowski Katarzyna x Derwicki Marcin (Kościelec pow. kaliski 1852/20)
  56. ---------- Łucja x Grześkowiak Mikołaj (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/26)
  57. ---------- Wojciech x Kaniecki Franciszka (Gnojno 1865/26)
  58. Ząbko[w]ski Urszula x Kawka Sebastian (Dmenin 1790/16)
  59. Zableński Marta x Siedtke Andrzej (Gniew 1922/11)
  60. Zablewski Elżbieta x Neumann Jan (Gniew 1853/60)
  61. ---------- Katarzyna x Kolecki Marcin (Gniew 1812/12)
  62. ---------- Krystian x Filizewski Elżbieta (Gniew 1777/31)
  63. ---------- Ludwik x Tomaszewski Anna (Gniew 1880/19)
  64. ---------- Maria x Kruza Michał (Gniew 1816/29)
  65. ---------- Szymon x Teys Anna (Gniew 1815/35)
  66. ---------- Teodor x Iwanicki Tekla (Hrubieszów 1832/1)
  67. ---------- Waleria x Karpus Robert (Barłożno 1908/2)
  68. ---------- Wojciech x Czerwinski Magdalena (Raciąż 1780/4)
  69. Zabłoch Adam x Goleń Magdalena (Podlesie 1639/2)
  70. Zabłock Franciszka x Wroblewski Wawrzyniec (Raciążek 1836/21)
  71. Zabłocka Rozalia x Koluszkowski Marcin (Brzeziny 1794/30)
  72. Zabłocki Antoni x Mikołajewski Katarzyna (Raciążek 1776/4)
  73. ---------- Antoni x Stawiński Magdalena (Raciążek 1763/9)
  74. ---------- Apolonia x Kwaczyński Jan (Raciążek 1784/1)
  75. ---------- Apolonia x Trux Wincenty (Raciążek 1761/9)
  76. ---------- August x Nowak Józefa (Kościelec pow. kaliski 1860/16)
  77. ---------- Barbara x Płutnikiewicz Grzegorz (Hrubieszów 1865/27)
  78. ---------- Bronisława x Borecki Wojciech (Kraszewice 1889/25)
  79. ---------- Elżbieta x Januszewski Franciszek (Kraków - św. Florian 1828/24)
  80. ---------- Elzbieta x Ruesniewski Stanisław (Raciążek 1763/12)
  81. ---------- Erwin x Gubert Adela (Raciąż 1973/26)
  82. Zablocki Ewa x Wodkowski Michał (Gniew 1829/27)
  83. Zabłocki Franciszek x Liśkiewicz Marianna (Koprzywnica 1830/39)
  84. ---------- Franciszka x Dobrosławski Jan (Kraków - św. Florian 1821/13)
  85. ---------- Grzegorz x Kraniewski Małgorzata (Raciążek 1781/2)
  86. ---------- Jakub x Dubieński Wiktoria (Pniewnik 1772/156)
  87. ---------- Jan x Anuszewski Zofia (Raciążek 1761/4)
  88. ---------- Jan x Cichocki Marianna (Raciążek 1834/5)
  89. ---------- Jan x Maliszewski Marianna (Hrubieszów 1874/13)
  90. ---------- Jan x Mleczek Anna (Raciąż 1971/26)
  91. ---------- Jan x Płodkowski Józefa (Płock 1861/63)
  92. ---------- Jan x Stawisziński Jadwiga (Raciążek 1773/10)
  93. ---------- Jan x Wydrychiewicz Józefa (Hrubieszów 1873/2)
  94. ---------- Józef x Gill Zofia (Kraków - św. Florian 1817/24)
  95. ---------- Julia x Głuchawski Karol (Lgota Wielka 1853/22)
  96. ---------- Julia x Wyrobisz Józef (Kraków - św. Florian 1846/21)
  97. Zablocki Kacper x Zasada Agnieszka (Rakoszyn 1832/12)
  98. Zabłocki Katarzyna x Oraczkowski Franciszek (Raciążek 1765/6)
  99. ---------- Katarzyna x Rostankowski Paweł (Raciąż 1998/17)
  100. ---------- Konstanty x Nowak Salomea (Raciąż 1920/30)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne