Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Język polski

Index of Polish marriages until 1899

Introduction A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę T (wyników 4424):

  1. de Tronbenberg Józef x Klimkiewicz Magdalena (Kraków - św. Mikołaj 1817/24)
  2. Taba Antonina x Miszczyk Antoni (Pierzchnica: wieś Szczecno 1888/3)
  3. ---------- Jadwiga x Cecuła Wojciech (Pierzchnica: wieś Szczecno 1819/1)
  4. ---------- Jakub x Ruszkowski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1873/1)
  5. ---------- Jan x Dudek Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1847/4)
  6. ---------- Józefa x Lesiak Walenty (Pierzchnica: wieś Gumienice 1886/5)
  7. ---------- Józefa x Piróg Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1900/1)
  8. ---------- Katarzyna x Kula Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1887/3)
  9. ---------- Marianna x Dziedzic Tomasz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1896/5)
  10. ---------- Marianna x Pietrzyk Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1896/2)
  11. ---------- Marianna x Siekański Maciej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1856/4)
  12. ---------- Michał x Kozak Zofia (Pierzchnica: wieś Gumienice 1896/3)
  13. ---------- Michał x Twardowski Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1860/1)
  14. ---------- Petronela x Kronż Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1894/1)
  15. ---------- Stanisław x Dudek Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1859/3)
  16. ---------- Wincenty x Dziedzic Katarzyna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1877/3)
  17. ---------- Wincenty x Topolski Józefa (Pierzchnica: wieś Szczecno 1890/5)
  18. Tąbach Helena x Megier Michał (Raciąż 1780/10)
  19. Tabaczkowski Franciszek x Gabrielczuk Katarzyna (Hrubieszów 1837/17)
  20. ---------- Józefa x Rabczyński Kasper (Hrubieszów 1859/5)
  21. ---------- Wojciech x Mosalski Barbara (Hrubieszów 1812/37)
  22. Tabaczynski Franciszek x Beyrau Marianna (Raciąż 1898/3)
  23. Tabak Anna x Boroń Ignacy (Skała 1884/7)
  24. ---------- Antoni x Śmigielski Magdalena (Skała 1881/1)
  25. ---------- Antoni x Wawro Marianna (Skała 1843/1)
  26. ---------- Jan x Woźniak Julianna (Skała 1877/9)
  27. Tabaka Anna x Woźniak Marcin (Skała 1866/10)
  28. ---------- Franciszka x Cugierszczak Ignacy (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1821/3)
  29. ---------- Marianna x Baranowski Walenty (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1818/15)
  30. ---------- Weronika x Glonek Kazimierz (Skała 1877/1)
  31. Tabaszewski Katarzyna x Golecki Maciej (Kraków - Mariacka 1825/59)
  32. Tabaszoski Kazimierz x Łoboda Magdalena (Zakliczyn 1777/3)
  33. Taber Jan x Dumański Eleonora (Papowo Toruńskie 1851/7)
  34. Taberski Michalina x Ratajczak Kasper (Papowo Toruńskie 1862/11)
  35. Tabianczyk Teresa x Kaczor Jan (Kraków - św. Szczepan 1811/49)
  36. Tabis Jan x Chmielowski Tekla (Kraków - św. Salwator 1821/36)
  37. Tablica Elżbieta x Pawłowski Grzegorz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1803/4)
  38. ---------- Franciszka x Piekarski Kazimierz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1851/6)
  39. ---------- Jadwiga x Powałkiewicz Florian (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/19)
  40. ---------- Małgorzata x Górowicz Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1815/2)
  41. ---------- Paweł x Barchan Agata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1828/4)
  42. ---------- Paweł x Szwrc Barbara (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/2)
  43. ---------- Wojciech x Kułagowski Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1787/10)
  44. Tablitz Fryderyk x Osiemkowski Anna (Papowo Toruńskie 1853/8)
  45. Tabola Jan x Sroka Marianna (Kraków - św. Florian 1845/22)
  46. Tabolak Anna x Czerwińśki Jan (Raciąż 1934/24)
  47. Tabolanki Marianna x Kozma Piotr (Raciążek 1777/14)
  48. Tabolik Józefa x Ciszewski Leon (Kraków - św. Anna 1835/26)
  49. Tabor Agnieszka x Matryba Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1969/39)
  50. ---------- Franciszek x Kubas Marianna (Rakoszyn 1821/6)
  51. ---------- Helena x Witczyński Jan (Borzykowa 1861/26)
  52. ---------- Joachim x Mularczyk Katarzyna (Rakoszyn 1850/1)
  53. ---------- Joachim x Mularczyk Marianna (Rakoszyn 1828/4)
  54. ---------- Józef x Domagalski Teofila (Kraków - św. Florian 1850/31)
  55. ---------- Katarzyna x Zimoląg Stanisław (Bebelno 1763/4)
  56. ---------- Paweł x Suliga Katarzyna (Bebelno 1760/1)
  57. ---------- Zuzanna x Przebierała Szymon (Rakoszyn 1831/2)
  58. Taborczyk Maciej x Smoliński Julia (Kraków - Mariacka 1839/40)
  59. ---------- Maciej x Tarankiewicz Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1828/29)
  60. Taborek Ludwik x Pryc Marianna (Obiechów 1833/7)
  61. ---------- Piotr x Podemski Julianna (Skała 1851/12)
  62. Taborski Andrzej x Pawlik Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1855/1)
  63. ---------- Józef x Błaszkowski Michalina (Kazimierz Biskupi 1904/42)
  64. Tąborski Józef x Marynowski Apolonia (Bebelno 1855/16)
  65. Taborski Józefa x Mazurek Stanisław (Kazimierz Biskupi 1927/28)
  66. ---------- Maciej x Smoliński Julia (Kraków - Mariacka 1839/40)
  67. ---------- Władysław x Zagrzda Helena (Kazimierz Biskupi 1907/13)
  68. Tabrielski Katarzyna x Kamiński Jakub (Papowo Toruńskie 1871/31)
  69. Tabrowski Konstancja x Kowalski Karol (Mikstat 1846/1)
  70. Tabuł Apolonia x Stasiuk Szczepan (Surhów 1864/16)
  71. Tabur Antoni x Nazyber Anna (Kraków - Mariacka 1836/79)
  72. Tacikowski Rozalia Marianna x Górnisiewicz Jan Stanisław (Gnojno 1847/3)
  73. Taczała Antoni x Grzyb Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1864/25)
  74. Taczalski Barbara x Szymczak Norbert (Gniew 1959/13)
  75. ---------- Stanisław x Kotecki Marianna (Czemierniki 1813/48)
  76. Taczenski Anna x Chmielecki Jan (Gniew 1812/5)
  77. Taczewski Karol x Losgart Marianna (Gniew 1787/27)
  78. Taczkiewicz Konstancja x Skopacki Wawrzyniec (Papowo Toruńskie 1856/9)
  79. Taczkowski Antoni x Szperlich Otolia (Opole Lubelskie 1860/26)
  80. Taczyński Aleksander x Smakowski Aniela (Kraków - św. Szczepan 1841/37)
  81. ---------- Antoni x Kozerski Rozalia (Barłożno 1768/7)
  82. Tadaszczak Apolonia x Palczewski Ignacy (Luszyn 1845/3)
  83. ---------- Julianna x Dutkiewicz Marcin (Luszyn 1860/4)
  84. Tadejski Krystyna x Grabowski Józef (Gniew 1863/33)
  85. Tąder Andrzej x Moszcyński Eleonora (Borzykowa 1863/24)
  86. Tadeszczak Jan x Przybysz Marianna (Luszyn 1852/8)
  87. Tadeuczewski Józef x Walecki Anna (Gniew 1853/80)
  88. Tadeusiak Agnieszka x Koniarski Wawrzyniec (Dmenin 1892/16)
  89. ---------- Agnieszka x Stefańczyk Ignacy (Dmenin 1859/17)
  90. ---------- Andrzej x Majchrzak Katarzyna (Dmenin 1870/1)
  91. ---------- Andrzej x Miksa Katarzyna (Dmenin 1851/8)
  92. ---------- Andrzej x Nowak Gertruda (Dmenin 1821/1)
  93. ---------- Anna x Podsadniak Andrzej (Dmenin 1843/13)
  94. ---------- Antoni x Bednarczyk Marianna (Dmenin 1818/7)
  95. ---------- Antoni x Kołodziejczyk Marianna (Dmenin 1857/17)
  96. ---------- Antoni x Szatan Zofia (Dmenin 1886/15)
  97. ---------- Franciszka x Kawka Józef (Dmenin 1857/9)
  98. ---------- Marianna x Modzelewski Tomasz (Jelonki 1861/3)
  99. ---------- Michał x Bugalski Marianna (Dmenin 1881/3)
  100. ---------- Wojciech x Majchrzak Rozalia (Dmenin 1878/16)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne