Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Język polski

Index of Polish marriages until 1899

Introduction A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę S (wyników 22783):

  1. Sankowski Anastazy x Lemkowski Rozalia (Barłożno 1938/11)
  2. ---------- Emilian x Matynka Rozalia (Hrubieszów 1856/16)
  3. ---------- Jan x Przemycki Aleksandra (Hrubieszów 1860/18)
  4. ---------- Konstanty x Urbaniak Urszula (Grocholice 1886/41)
  5. ---------- Mikołaj x Luba Marianna (Kiczki 1801/6)
  6. Sanrukała Katarzyna x Płoza Jan (Koprzywnica 1873/19)
  7. Sanugaja Genowefa x Szuster Zygmunt (Gniew 1952/22)
  8. Sapa Jan x Grzyński Elzbieta (Raciążek 1770/13)
  9. ---------- Marianna x Bartocha Tadeusz (Niekrasów Świętokrzyski 1944/22)
  10. Sapadowski Józef x Wróblewski Marianna (Kraków - św. Anna 1816/8)
  11. Sapała Maciej x Piotrowicz Marianna (Bełżyce 1830/15)
  12. ---------- Tekla x Wolanowski Antoni (Gieczno 1815/22)
  13. ---------- Tomasz x Godzwon Barbara (Połaniec 1820/37)
  14. Sapanowski Wiktoria x Deląg Bartłomiej (Pabianice 1860/17)
  15. Sapciński Maciej x Zieliński Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1827/24)
  16. Sapcińśki Michał x Grzybek Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1813/108)
  17. Sapciński Mikołaj x Wiewiórkowski Aniela (Kraków - Wszyscy Święci 1834/48)
  18. Sapeciński Katarzyna x Koch Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1828/8)
  19. ---------- Katarzyna x Majcher Józef (Kraków - św. Szczepan 1816/32)
  20. ---------- Kunegunda x Łuszczewski Michał (Kraków - św. Florian 1849/1)
  21. ---------- Marianna x Koziarski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1816/135)
  22. Sapek Franciszka x Liciarski Wojciech (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1859/2)
  23. Sapela Tomasz x Szczudliński Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1813/17)
  24. Sapet Antonina x Chaberski Paweł (Kraków - Wszyscy Święci 1817/1)
  25. Sapeta Jakub x Leśniowski Franciszka (Kraków - św. Krzyż 1846/10)
  26. ---------- Kasper x Ucho Marianna (Kraków - św. Krzyż 1832/10)
  27. ---------- Katarzyna x Imielski Jan (Kraków - św. Florian 1845/13)
  28. ---------- Katarzyna x Mazur Piotr (Kraków - św. Szczepan 1832/33)
  29. ---------- Kazimierz x Berliński Teofila (Kraków - św. Florian 1811/33)
  30. ---------- Ludwik x Ciesielski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1815/72)
  31. ---------- Ludwik x Kwidym Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1824/9)
  32. ---------- Maciej x Wach Regina (Kraków - św. Szczepan 1832/73)
  33. ---------- Małgorzata x Czudka Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1819/93)
  34. ---------- Małgorzata x Koziarski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1832/34)
  35. ---------- Marianna x Kuliga (Kuliczkowski) Jakub (Kraków - św. Szczepan 1837/11)
  36. ---------- Michał x Skorupa Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1817/70)
  37. ---------- Piotr x Sowa Marianna (Kraków - św. Szczepan 1838/47)
  38. ---------- Regina x Trombacz Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1832/56)
  39. ---------- Szczepan x Kaczmarek Franciszka (Czermno 1817/4)
  40. ---------- Szczepan x Szymczykiewicz Marianna (Kraków - św. Florian 1838/78)
  41. ---------- Teresa x Sowa Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1844/28)
  42. ---------- Walenty x Gołczyk Magdalena (Kraków - św. Krzyż 1831/15)
  43. Sapia Herbert x Deptulski Gertruda (Gniew 1932/28)
  44. Sapiej Helena x Seweryn Stanisław (Kraków - Mariacka 1833/16)
  45. Sapiekowski Antoni x Krapuka Anna (Kazimierz Biskupi 1841/20)
  46. Sapieński Józef x Urbaniak Elżbieta (Czermno 1825/8)
  47. ---------- Walenty x Kiełbasiński Józefa (Czermno 1833/2)
  48. Sapienski Wojciech x Adamczewski Franciszka (Czermno 1824/16)
  49. Sapiero Szulim x Domber Hahna (Kraków - gmina Starozakonnych 1811/19)
  50. Sapieżko Paweł x Czelgowski Katarzyna (Jeżów 1823/9)
  51. Sapikowski Anastazja x Matuszewski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1902/20)
  52. ---------- Anastazja x Matuszewski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1902/20)
  53. ---------- Antoni x Kowalski Marianna (Kazimierz Biskupi 1900/42)
  54. ---------- Antoni x Kowalski Marianna (Kazimierz Biskupi 1900/42)
  55. Sapiński Albin x Sękoski Wiktoria (Czermno 1857/8)
  56. ---------- Aleksander x Murawski Marianna (Łomna 1882/4)
  57. ---------- Antoni x Gałecki Bogumiła (Kazimierz Biskupi 1834/8)
  58. ---------- Feliks x Kowalczyk Józefa (Czermno 1858/19)
  59. ---------- Franciszka x Ciastek Antoni (Czermno 1853/7)
  60. ---------- Ignacy x Aniuszewski Anna (Czermno 1854/9)
  61. ---------- Józef x Marczewski Agnieszka (Czermno 1841/3)
  62. ---------- Józefa x Barszczewski Franciszek (Czermno 1821/7)
  63. ---------- Józefa x Lisiecki Mateusz (Czermno 1859/5)
  64. ---------- Józefa x Puternicki Michał (Czermno 1848/8)
  65. ---------- Katarzyna x Lewandowski Leonard (Czermno 1853/5)
  66. ---------- Maciej x Ozimski Magdalena (Czermno 1844/5)
  67. ---------- Magdalena x Domański Tomasz (Czermno 1862/17)
  68. ---------- Marianna x Olkowicz Stanisław (Czermno 1865/12)
  69. ---------- Michał x Piechota Julianna (Pniewnik 1874/1)
  70. ---------- Weronika x Sztelmszczyk Jan (Czermno 1856/5)
  71. ---------- Zuzanna x Suchodolski Józef (Czermno 1862/23)
  72. Saporski Karolina x Kulczycki Grzegorz (Kraków - Wszyscy Święci 1846/16)
  73. Sapota Franciszka x Marcinkowski Józef (Dmenin 1892/2)
  74. ---------- Katarzyna x Świątek Marcin (Dmenin 1880/8)
  75. ---------- Marian x Ulbrych Apolonia Paulina (Dmenin 1890/4)
  76. ---------- Marianna x Matysiak Jan (Dmenin 1876/12)
  77. ---------- Wiktoria x Cieślik Stanisław (Dmenin 1886/11)
  78. ---------- Wojciech x Bi(e)niaszek Marianna (Dmenin 1894/17)
  79. Sapulski Stanisław x Lubczyński Eleonora (Hrubieszów 1834/1)
  80. Sar Jakub x Markociński Ewa (Budziszewice 1868/6)
  81. ---------- Marianna x Kądzielewski Karol (Połaniec 1866/26)
  82. ---------- Piotr x Pawlikowski Marianna (Mileszki 1872/40)
  83. Sara N. x Graus Ramk (Hrubieszów 1811/44)
  84. Sarabkiewicz Marianna x Wojtowicki Jan (Hrubieszów 1817/18)
  85. Sarach Franciszka x Adamczyk Antoni (Działoszyce 1872/12)
  86. ---------- Jan x Grosz Matylda (Grabowo kościerskie 1869/1)
  87. ---------- Józef x Grosz Paulina (Grabowo kościerskie 1868/7)
  88. Saracki Agnieszka x Grzyb Jan (Działoszyce 1832/5)
  89. ---------- Jakub x Wójcik Anna (Działoszyce 1830/12)
  90. ---------- Łukasz x Grzyb Kunegunda (Działoszyce 1832/4)
  91. ---------- Łukasz x Malinowski Julianna (Działoszyce 1844/1)
  92. ---------- Magdalena x Grzyb Jan (Działoszyce 1829/12)
  93. ---------- Magdalena x Wójcik Piotr (Działoszyce 1833/8)
  94. ---------- Marianna x Rosół Mateusz (Działoszyce 1839/24)
  95. ---------- Marianna x Szumilas Szymon (Działoszyce 1846/10)
  96. ---------- Rozalia x Popielski Wojciech (Działoszyce 1875/14)
  97. ---------- Wawrzyniec x Grzyb Ewa (Działoszyce 1839/22)
  98. ---------- Wincenty x Grzyb Małgorzata (Działoszyce 1828/15)
  99. Saraczko Franciszka x Wajda Wojciech (Działoszyce 1851/17)
  100. ---------- Kunegunda x Grzyb Walenty (Działoszyce 1828/6)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne