Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Język polski

Index of Polish marriages until 1899

Introduction A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę R (wyników 8219):

  1. de Roch Fryderyk x Rychwał Filipina (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1804/23)
  2. de Rutkowski Ludwika x de Lordhempek Dawid (Raciąż 1789/3)
  3. Raab Franciszka x Scheurich Fryderyk JózefMikołaj (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1824/1)
  4. ---------- Ignacy x Rydel Klara (Kraków - Wszyscy Święci 1813/17)
  5. ---------- Marianna x Steskal Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1845/17)
  6. ---------- Róża Izabela x Cynk Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1834/60)
  7. Rab Anna x Sikora Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1816/14)
  8. Rąbacski Franciszek x Mówiński Weronika (Barłożno 1934/11)
  9. Rąbała August x Warczak Urszula Teresa (Gniew 1966/35)
  10. ---------- Franciszek x Aleksandrowicz Zofia (Koprzywnica 1812/16)
  11. ---------- Józef x Aleksandrowicz Zofia (Koprzywnica 1812/17)
  12. Rąbalski Antonina x Hańćke Józef (Pabianice 1858/92)
  13. Rabasz Jan x Gagatek Ewa (Biesiadki, wieś Żerków 1790/1)
  14. Rabaziński Ignacy x Kraszewski Zofia (Płock 1862/15)
  15. Rąbca Feliks x Szulta Józefina (Stężyca 1897/41)
  16. Rąbczak Szymon x Mąka Barbara (Ludzisko 1828/0)
  17. Rabczewski Marceli x Makulski Ludwina (Kraków - św. Mikołaj 1822/28)
  18. Rabczyński Adam x Nowaczyński Marianna (Hrubieszów 1856/3)
  19. ---------- Anastazja x Zaborowski Piotr (Hrubieszów 1838/21)
  20. ---------- Joanna x Grabowski Wawrzyniec (Grudusk 1885/7)
  21. Rabczynski Józef x Watar Anna (Hrubieszów 1855/2)
  22. Rabczyński Józefa x Bobłowski Michał (Hrubieszów 1863/11)
  23. ---------- Józefa x Bobłowski Michał (Hrubieszów 1869/11)
  24. ---------- Józefa x Paszkowski Franciszek (Grudusk 1889/19)
  25. ---------- Karol x Traczuk Apolonia (Hrubieszów 1857/21)
  26. ---------- Kasper x Tabaczkowski Józefa (Hrubieszów 1859/5)
  27. ---------- Marianna x Aleksandrowicz Paweł (Hrubieszów 1829/16)
  28. ---------- Marianna x Bielik Franciszek (Grudusk 1881/17)
  29. ---------- Marianna x Sadowicz Jan (Hrubieszów 1830/27)
  30. ---------- Rozalia x Korneluk Szymon (Hrubieszów 1859/30)
  31. ---------- Rozalia x Turzyński Jan (Hrubieszów 1855/22)
  32. ---------- Teofila x Rogowski Konstanty (Grudusk 1884/25)
  33. ---------- Wincenty x Malinowski Tekla (Hrubieszów 1837/1)
  34. Rabe Andrzej x Jedkow Elzbieta (Raciążek 1769/10)
  35. ---------- Emilia x Vogel Fryderyk (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/9)
  36. ---------- Henryka x Wilhelm Jan Erdmann (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/23)
  37. ---------- Jan Fryderyk x Schmitchen Emilia (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1878/25)
  38. ---------- Julianna x Engel Fryderyk (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1874/7)
  39. ---------- Wilhelmina x Stach Fryderyk Wilhelm (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/20)
  40. Rąbecki Katarzyna x Skalski Faustyn (Dmenin 1768/11)
  41. Rabiasz Józef x Niemiec Regina (Biesiadki, wieś Żerków 1785/3)
  42. Rabiega Adam x Guzkową Justyna (Pabianice 1857/36)
  43. ---------- Wawrzyniec x Adamek (Górecki) Jadwiga (Pabianice 1860/83)
  44. Rabieński Adam x Gąsiorowski Franciszka (Pniewnik 1761/59)
  45. ---------- Agnieszka x Świętochowski Bartłomiej (Pniewnik 1756/71)
  46. ---------- Elżbieta x Chmielewski Franciszek (Pniewnik 1802/108)
  47. ---------- Franciszka x Żelazowski Benedykt (Pniewnik 1770/141)
  48. ---------- Henryk x Świętochowski Katarzyna (Pniewnik 1737/6)
  49. ---------- Jan x Rusinowski Marianna (Pniewnik 1777/203)
  50. ---------- Karol x Świętochowski Katarzyna (Pniewnik 1796/32)
  51. ---------- Katarzyna x Michałowski Stanisław (Pniewnik 1849/15)
  52. ---------- Marcin x Świętochowski Łucja (Pniewnik 1759/36)
  53. ---------- Marianna x Roguski Andrzej (Pniewnik 1796/31)
  54. ---------- Marianna x Świętochowski Jan (Pniewnik 1829/2)
  55. ---------- Michał x Wiśniewski Petronela (Pniewnik 1853/8)
  56. ---------- Piotr x Roguski Franciszka (Pniewnik 1858/21)
  57. ---------- Tekla x Komorowski Jan (Pniewnik 1836/21)
  58. ---------- Tomasz x Rowicki Józefa (Pniewnik 1857/6)
  59. ---------- Wojciech x Mantecki Anna (Pniewnik 1774/172)
  60. ---------- Wojciech x Zalewski Marcella (Pniewnik 1765/103)
  61. Rabiewski Marcin x Kwaśniak Katarzyna (Mileszki 1849/7)
  62. Rabiński Anna x Wąsowski Jan (Pniewnik 1812/8)
  63. ---------- Benedykt x Świętochowski Franciszka (Pniewnik 1804/128)
  64. ---------- Franciszek x Żelazowski Małgorzata (Pniewnik 1807/162)
  65. ---------- Franciszka x Roguski Stanisław (Pniewnik 1810/210)
  66. ---------- Józef x Roguski Józefa (Pniewnik 1878/1)
  67. ---------- Katarzyna x Laskowski Maciej (Pniewnik 1766/111)
  68. ---------- Małgorzata x Romatowski Wojciech (Pniewnik 1762/64)
  69. ---------- Marianna x Orzechowski Kazimierz (Pniewnik 1806/148)
  70. Rąbk Marianna x Szumacher N. (Raciąż 1766/1)
  71. Rabkiewicz Jan x Szumiata Tekla (Hrubieszów 1815/32)
  72. Rąbkowski Leokadia x Draszanowski Anastazy (Gniew 1948/28)
  73. Rablewska Enrestyna x Laube Karol (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1873/24)
  74. Raboczyński Marianna x Rudnicki Aleksander (Grudusk 1883/17)
  75. Rabski Jan x Janus Katarzyna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1822/2)
  76. Rać Antoni x Sobota Władysława (Pierzchnica: wieś Szczecno 1897/5)
  77. ---------- Antonina x Leja Franciszek (Pierzchnica: wieś Szczecno 1846/6)
  78. Rac Dorota x Esęda Fryderyk (Raciąż 1768/3)
  79. Rać Franciszka x Możdżyński Antoni (Pierzchnica: wieś Szczecno 1889/7)
  80. ---------- Józef x Terlecki Antonina (Pierzchnica: wieś Szczecno 1856/2)
  81. ---------- Józefa x Śliwiński Filip (Pierzchnica: wieś Szczecno 1882/3)
  82. ---------- Karolina x Powałkiewicz Stanisław (Pierzchnica: wieś Szczecno 1854/3)
  83. Rac Marianna x Kurowski Wojciech (Barłożno 1767/8)
  84. Rać Marianna x Wysocki Józef (Pierzchnica: wieś Szczecno 1856/6)
  85. ---------- Stanisław x Sędzielewski Klara (Pierzchnica: wieś Szczecno 1894/8)
  86. Rach Wojciech x Ostrowski Petronela (Brok 1823/10)
  87. Rachajski Katarzyna x Wisniowski Wincenty (Kraków - Mariacka 1835/55)
  88. Rachat Jan x Wystynk Krystyna (Gniew 1764/22)
  89. Rachelski Magdalena x Stachurski Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1821/161)
  90. Rachfał Andrzej x Pluta Tekla (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/32)
  91. ---------- Ignacy x Zgrzebniak Gertruda (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/30)
  92. Rachlewski Stanisław x Tucholski Katarzyna (Raciążek 1804/13)
  93. Rachmann Anna x Wnęk Michał (Klimontów 1841/8)
  94. Rachtan Józef x Marc Marianna (Bodzentyn 1866/14)
  95. ---------- Michał x Jankowski Agata (Bodzentyn 1867/6)
  96. Rachuba Agata x Skiwniewski Adam (Grudusk 1888/33)
  97. ---------- Franciszek x Błaszczyński Janina (Kazimierz Biskupi 1930/3)
  98. ---------- Jan x Rutkowski Katarzyna (Grudusk 1882/18)
  99. ---------- Józef x Piłacki Franciszka (Grudusk 1889/25)
  100. ---------- Marianna x Gołębiewski Walenty (Kazimierz Biskupi 1891/3)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne