Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Język polski

Index of Polish marriages until 1899

Introduction A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę M (wyników 14383):

  1. de Malochinski Józefina x Gorniewicz Tomasz (Raciąż 1803/2)
  2. Maafsen Jan x Wajgert Rozyna (Pabianice 1858/52)
  3. Maas Jan x Kwieciński Marianna (Łomna 1882/27)
  4. Mabiowski Karol x Bargowski Anna (Raciąż 1859/3)
  5. Macakiewicz Magdalena x Rychter Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1821/17)
  6. Macałek Magdalena x Furmański Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1834/55)
  7. ---------- Marianna x Sobierajski Kasper (Kraków - św. Florian 1831/64)
  8. Macalski Franciszek x Trębacki Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1834/22)
  9. ---------- Jan x Uznajski Marianna (Kraków - św. Anna 1828/1)
  10. ---------- Katarzyna x Raźny Andrzej (Kraków - św. Florian 1834/13)
  11. ---------- Marianna x Jabłoński Ignacy (Kraków - Wszyscy Święci 1813/31)
  12. ---------- Wiktoria x Smieszkiewicz Jan (Kraków - św. Florian 1847/4)
  13. ---------- Wojciech x Chlipalski Katarzyna (Kraków - św. Florian 1824/10)
  14. Maćczak Andrzej x Łukasik Michalina (Turek 1891/48)
  15. ---------- Józefa x Pacholczyk Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1860/7)
  16. Macczak Józefa x Piaskoski Jan (Kościelec pow. kaliski 1864/24)
  17. ---------- Kasper x Graczyk Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1861/12)
  18. Maćczak Michał x Nowakowska Michalina (Tubądzin k. Warty 1862/2)
  19. ---------- Rozalia x Mendzjel Antoni (Tubądzin k. Warty 1862/5)
  20. Macczak Stanisław x N. Agnieszka (Brzeziny 1788/2044)
  21. Maćczak Stanisław x Stefański Waleria (Bełdów 1895/35)
  22. Macczak Wincenty x Adamowski Franciszka (Lubraniec 1855/11)
  23. Maćczak Wincenty x Szulc Józefa (Kościelec pow. kaliski 1860/11)
  24. Macejowski Kornelia x Ciszak Jerzy (Krzemieniec 1842/14)
  25. Macek Jan x Borkowski Marianna (Kraków - św. Florian 1845/7)
  26. ---------- Wojciech x Sikora Franciszka (Cisów 1919/2)
  27. Mach Agnieszka x Mikołayczak Jan (Kościelec pow. kaliski 1812/13)
  28. ---------- Helena x Wesserling Józef (Chwaszczyno 1877/19)
  29. ---------- Jadwiga x Pruski Jan (Gnojno 1749/5)
  30. ---------- Magdalena x Slęczko Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1825/21)
  31. ---------- Matylda x Selke Augustyn (Chwaszczyno 1879/8)
  32. Macha Stefan x Jóźwik Regina (Brzeziny 1795/12)
  33. ---------- Stefan x Łaba Marianna (Brzeziny 1796/15)
  34. Machaczek Józef x Kołodziejski Anna (Grocholice 1879/32)
  35. Machaiewski Maciej x Domagalski Marianna (Gniew 1791/24)
  36. ---------- Maciej x Wiktor Katarzyna (Gniew 1785/23)
  37. ---------- Wojciech x Turciski Maria (Gniew 1816/33)
  38. Machaj Józefa x Karkocha Marcin (Połaniec 1878/32)
  39. Machaj-Machalewski Ignacy x Dadana Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1821/2)
  40. ---------- Jan x Gąski Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1967/14)
  41. ---------- Józef x Talarek Aniela (Górzno k. Garwolina 1939/36)
  42. ---------- Józefa x Paziewski Józef (Górzno k. Garwolina 1884/21)
  43. ---------- Marcin x Błażejczyk Paulina (Górzno k. Garwolina 1859/30)
  44. ---------- Marcin x Nakonieczny (Michalczyk) Konstancja (Górzno k. Garwolina 1853/16)
  45. ---------- Mikołaj x Garbarczyk Walentyna (Górzno k. Garwolina 1849/16)
  46. ---------- Ryszard x Kwaśniak Genowefa (Górzno k. Garwolina 1963/16)
  47. ---------- Stanisław x Rusak Marianna (Górzno k. Garwolina 1889/10)
  48. Machajewski Bronisław x Wojciechowski Maria Magdalena (Gniew 1938/7)
  49. ---------- Julia x Górski Jan (Gniew 1850/14)
  50. ---------- Katarzyna x Janowski Andrzej (Gniew 1847/34)
  51. ---------- Maria x Horn Jan (Gniew 1853/26)
  52. ---------- Stanisław x Krajnsze Marianna (Gniew 1850/36)
  53. ---------- Stanisław x Kwitnowski Marianna (Gniew 1824/31)
  54. Machajski Marianna x Kania Szymon (Kraków - św. Florian 1830/57)
  55. ---------- Sebastian x Tomaszewski Marcyanna (Nieborów 1836/10)
  56. ---------- Tekla x Zborowski Michał (Kraków - św. Florian 1835/44)
  57. Machała Adam x Karbowniczak Katarzyna (Koprzywnica 1834/18)
  58. ---------- Brygida x Jędrzejczyk Maciej (Borzykowa 1852/11)
  59. ---------- Dionizy x Maksyon Agnieszka (Czermno 1858/16)
  60. ---------- Franciszek x Grąbel Agnieszka (Koprzywnica 1833/25)
  61. ---------- Franciszek x May Julianna (Łoniów 1850/19)
  62. ---------- Franciszek x Skrok Małgorzata (Koprzywnica 1825/30)
  63. ---------- Franciszka x Ciach Jan (Koprzywnica 1867/3)
  64. ---------- Franciszka x Słomka Walenty (Koprzywnica 1857/43)
  65. ---------- Franciszka x Snioszek Ludwik (Borzykowa 1850/9)
  66. ---------- Grzegorz x Biskup Katarzyna (Koprzywnica 1827/25)
  67. ---------- Grzegorz x Pawłoski Magdalena (Koprzywnica 1848/16)
  68. ---------- Jakub x Lsiążka Małgorzata (Łoniów 1847/13)
  69. ---------- Jakub x Twaróg Katarzyna (Łoniów 1854/11)
  70. ---------- Jan x Ciach Brygida (Koprzywnica 1859/24)
  71. ---------- Jan x Gabryś Zofia (Borzykowa 1844/34)
  72. ---------- Jan x Tracz Marianna (Koprzywnica 1861/23)
  73. ---------- Jan x Żak Brygida (Koprzywnica 1865/30)
  74. ---------- Jędrzej x Żak Magdalena (Koprzywnica 1817/32)
  75. ---------- Józef x Mądra Zofia (Koprzywnica 1837/26)
  76. ---------- Katarzyna x Majczak Teodor (Borzykowa 1838/13)
  77. ---------- Łucja x Antoniak Stanisław (Borzykowa 1832/51)
  78. ---------- Łukasz x Bednarz Katarzyna (Koprzywnica 1832/55)
  79. ---------- Łukasz x Bryndza Katarzyna (Koprzywnica 1861/24)
  80. ---------- Magdalena x Koza Szczepan (Koprzywnica 1829/18)
  81. ---------- Małgorzata x Tęczarski Wojciech (Koprzywnica 1829/34)
  82. ---------- Marianna x Kopka Jakub (Borzykowa 1863/7)
  83. ---------- Marianna x Okoński Kazimierz (Koprzywnica 1827/31)
  84. ---------- Marianna x Skrzypczak Franciszek (Koprzywnica 1834/27)
  85. ---------- Marianna x Sulicki Walenty (Koprzywnica 1858/50)
  86. ---------- Paweł x Floras Franciszka (Koprzywnica 1857/27)
  87. ---------- Piotr x Kokoszka Marianna (Łoniów 1862/30)
  88. ---------- Piotr x Łucki Tekla (Koprzywnica 1864/35)
  89. ---------- Piotr x Ząbek Jadwiga (Bebelno 1702/1)
  90. ---------- Tomasz x Krzyszczak Apolonia (Koprzywnica 1860/31)
  91. ---------- Urszula x Rutkowski Feliks (Borzykowa 1836/10)
  92. ---------- Wincenty x Konopczyński Marianna (Borzykowa 1849/18)
  93. ---------- Wojciech x Bednarczyk Magdalena (Koprzywnica 1834/17)
  94. ---------- Wojciech x Sołtyczak Marianna (Koprzywnica 1821/16)
  95. Machalczak Marianna x Grosz Wojciech (Lgota Wielka 1826/1)
  96. Machalewski Agnieszka x Olszewski Józef (Raciąż 1938/20)
  97. ---------- Albert x Gierz Anastazja (Raciąż 1909/1)
  98. ---------- Barbara x Grzonkowski Kazimierz (Raciąż 1971/4)
  99. ---------- Jan x Block Anna (Grabowo kościerskie 1908/5)
  100. ---------- Stanisława x Piskorz Jan (Górzno k. Garwolina 1945/15)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne