Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Język polski

Index of Polish marriages until 1899

Introduction A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę K (wyników 26813):

  1. de Kręcki Józefina x de Wysocki Maksymilian (Raciąż 1920/18)
  2. ---------- Władysława x Biniakowski Mateusz (Raciąż 1904/18)
  3. Kaba Piotr x Lademann Helena (Barłożno 1930/10)
  4. Kabajski Jan x Przybylski Teresa (Kraków - Mariacka 1834/21)
  5. ---------- Jan x Zawilski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1843/17)
  6. ---------- Marianna x Baranowksi Antoni (Kraków - Mariacka 1835/68)
  7. Kabanek Wawrzyniec x Gopa Elżbieta (Siercza, par. Wieliczka 1862/2)
  8. Kabanowski Maciej x Zatkowski Elżbieta (Łabunowo 1802/10)
  9. Kabański Wincenty x Syryczyński Małgorzata (Pabianice 1859/27)
  10. Kabasiński Marianna x Zientara Józef (Lubraniec 1857/22)
  11. Kabat Adam x Nadolnik Anna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1896/4)
  12. ---------- Antonina x Tom Ludwik (Ostrów mazowiecka 1864/19)
  13. ---------- Jakub x Kopicki Anna (Gniew 1860/27)
  14. ---------- Jakub x Rajgrodzki Julianna (Brok 1813/25)
  15. ---------- Leokadia x Nieżurawski Tadeusz (Raciąż 1971/15)
  16. ---------- Maciej x Stawiarz Petronela (Gnojno 1814/37)
  17. ---------- Magdalena x Ziołkowski Józef (Gniew 1854/94)
  18. ---------- Małgorzata x Walecki Szymon (Gniew 1808/37)
  19. ---------- Maria Anastazja x Jaszczur Tadeusz (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1927/2)
  20. ---------- Maria Rozalia x Gajda Andrzej (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1934/2)
  21. ---------- Michał x Ślizankiewicz Magdalena (Gnojno 1839/3)
  22. ---------- Paweł x Ciara Barbara (Gniew 1858/35)
  23. ---------- Rozalia x Śwista Józef (Połaniec 1820/64)
  24. ---------- Stefan x Gołąb Cecylia (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1883/3)
  25. ---------- Tadeusz x Balcerowski Marianna (Brok 1818/13)
  26. ---------- Teresa x Kapusta Józef (Domosławice, wieś Melsztyn 1929/6)
  27. ---------- Tomasz x Szulkowski Franciszka (Ostrów mazowiecka 1863/24)
  28. ---------- Wiktoria x Leśniak Marcin (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1897/2)
  29. ---------- Zofia x Syrowy Tadeusz (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1929/3)
  30. Kabata Feliks x Małek Stefania (Niekrasów Świętokrzyski 1941/6)
  31. ---------- Idzi x Syrek Marianna (Połaniec 1873/19)
  32. ---------- Józef x Bartosik Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1945/20)
  33. ---------- Józef x Gadzwon Teofila (Niekrasów Świętokrzyski 1943/16)
  34. ---------- Marianna x Krala Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1936/28)
  35. ---------- Olga x Ciepliński Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1938/18)
  36. ---------- Tadeusz x Jakubas Stefania (Niekrasów Świętokrzyski 1941/11)
  37. ---------- Władysław x Anioł Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1939/25)
  38. ---------- Władysława x Wołoszynowski Tadeusz (Niekrasów Świętokrzyski 1941/19)
  39. ---------- Zofia x Gąsiorek Franciszek (Niekrasów Świętokrzyski 1930/14)
  40. Kabath Zygmunt x Weiland Elżbieta (Raciąż 1985/25)
  41. Kabdziński Jan x Markiewicz Marcjanna (Działoszyce 1828/11)
  42. ---------- Piotr x Smaczny Zofia (Działoszyce 1826/1)
  43. ---------- Salomea x Łyczkowski Walenty (Działoszyce 1827/14)
  44. ---------- Walenty x Judasz Katarzyna (Działoszyce 1828/12)
  45. ---------- Wojciech x Markiewicz Marianna (Działoszyce 1827/3)
  46. Kabęcki Małgorzata x Lis Jakub (Górzno k. Garwolina 1840/16)
  47. Kabot Marcin x Krus Katarzyna (Budziszewice 1868/2)
  48. ---------- Paulina x Kapa Mikołaj (Budziszewice 1868/5)
  49. Kabowski Monika x Nowicki August (Gniew 1890/33)
  50. Kabza Franciszka x Wachowicz Mikołaj (Rakoszyn 1860/7)
  51. ---------- Jadwiga x Nowak Bartłomiej (Rakoszyn 1845/1)
  52. ---------- Jakub x Flak Anastazja (Obiechów 1849/1)
  53. ---------- Józef x Sobala Anna (Rakoszyn 1850/6)
  54. ---------- Kazimierz x Korcz Marianna (Rakoszyn 1830/3)
  55. ---------- Ludwik x Wodecki Małgorzata (Rakoszyn 1859/9)
  56. ---------- Magdalena x Górski Andrzej (Pabianice 1857/42)
  57. ---------- Marcin x Sokół Antonina (Działoszyce 1877/16)
  58. ---------- Michał x Trela Katarzyna (Rakoszyn 1856/13)
  59. ---------- Piotr x Wachowicz Julianna (Rakoszyn 1862/4)
  60. ---------- Piotr x Wodecki Małgorzata (Rakoszyn 1843/6)
  61. ---------- Stanisław x Dabrowski Małgorzata (Rakoszyn 1863/5)
  62. Kabzda Wiktoria x Nowak Walenty (Niekrasów Świętokrzyski 1923/26)
  63. Kabzik Paweł x Jan Marianna (Barłożno 1714/2)
  64. Kabziński Adam x Mazurkiewicz Bronisława (Działoszyce 1888/3)
  65. ---------- Agnieszka x Gajewski Józef (Działoszyce 1885/35)
  66. ---------- Anna x Połoska Józef (Działoszyce 1888/28)
  67. ---------- Antonina x Markiewicz Stefan (Działoszyce 1832/41)
  68. ---------- Balbina x Kulczyński Andrzej (Działoszyce 1884/2)
  69. ---------- Franciszka x Czarnecki Wincenty (Działoszyce 1837/5)
  70. ---------- Gwidon x Markiewicz Lucyna (Działoszyce 1884/10)
  71. ---------- Ignacy x Laskowski Zofia (Działoszyce 1858/20)
  72. ---------- Jakub x Frankowski Jadwiga (Działoszyce 1874/15)
  73. ---------- Jakub x Laskowski Julianna (Działoszyce 1871/8)
  74. ---------- Jakub x Statowski Marianna (Działoszyce 1863/8)
  75. ---------- Jan x Barański Tekla (Działoszyce 1882/15)
  76. ---------- Józefa x Nitecki Józef (Dmenin 1897/8)
  77. ---------- Kacper x Borlicki Zuzanna (Działoszyce 1846/12)
  78. ---------- Katarzyna x Karolewski Maciej (Działoszyce 1835/5)
  79. ---------- Ludwika x Pirocki Karol (Działoszyce 1867/5)
  80. ---------- Marianna x Błażejowski Wiktor (Działoszyce 1881/27)
  81. ---------- Marianna x Kantorski Franciszek (Działoszyce 1834/5)
  82. ---------- Marianna x Pęczalski Kazimierz (Działoszyce 1838/1)
  83. ---------- Marianna x Stempniewski Franciszek (Działoszyce 1882/18)
  84. ---------- Rozalia x Gątkiewicz Antoni (Działoszyce 1842/9)
  85. ---------- Sabina x Piotrowski Daniel (Działoszyce 1856/10)
  86. ---------- Teofila x Darmas Bernard (Działoszyce 1855/3)
  87. Kacała Józefa x Zawierucha Andrzej (Gnojno 1840/44)
  88. ---------- Maciej x Karmazyn Teresa (Łabunowo 1811/11)
  89. Kacanowski Antoni x Jasiorowski Franciszka (Białobrzegi 1844/3)
  90. ---------- Katarzyna x Sikorski Adam (Białobrzegi 1844/2)
  91. ---------- Michał x Jasiorowski Antonina (Białobrzegi 1853/1)
  92. ---------- Salomea x Oktabowicz Stanisław (Białobrzegi 1849/1)
  93. ---------- Stanisław x Bednarski Franciszka (Białobrzegi 1848/1)
  94. Kacel Elżbieta x Całka Stanisław (Działoszyce 1864/12)
  95. ---------- Józefa x Molenda Adam (Działoszyce 1853/1)
  96. ---------- Katarzyna x Szumilas Jan (Działoszyce 1854/8)
  97. Kacerek Agnieszka x Oberski Jan (Borzykowa 1854/8)
  98. ---------- Franciszka x Filiński Kazimierz (Borzykowa 1824/4)
  99. ---------- Jan x Dworak Antonina (Borzykowa 1850/21)
  100. ---------- Józefa x Wierzbicki Wincenty (Borzykowa 1862/14)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne