Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Język polski

Index of Polish marriages until 1899

Introduction A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę H (wyników 2228):

  1. H(Ch)oba Franciszka x Madejczyk Tomasz (Dmenin 1876/16)
  2. Haaber Anna x Kroczak Wojciech (Kraków - Mariacka 1828/41)
  3. Haaf Anna Marianna x Wieman Jakub (Mileszki 1857/1)
  4. ---------- Fryderyk x Fiks Barbara (Mileszki 1859/6)
  5. ---------- Magdalena x Ostrowski Łukasz (Mileszki 1853/33)
  6. ---------- Marianna x Burchard Adam (Mileszki 1866/19)
  7. Haak Anna Augustyna x Seidler August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1873/3)
  8. ---------- Anna Dorota x Zeigner Emil Erdmann (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1881/17)
  9. ---------- August x Lucius Henryka (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/17)
  10. ---------- Julianna x Schaks Wilhelm (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/1)
  11. ---------- Samuel x Just Enrestyna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/40)
  12. Haas Filip x Sadowski Małgorzata (Kraków - św. Florian 1813/30)
  13. Haasa Klara x Marciniec Stanisław (Gniew 1922/8)
  14. Haase Jan x Conracki Waleria (Gniew 1881/17)
  15. ---------- Jan x Eliasz Apolonia (Gniew 1809/14)
  16. ---------- Julianna x Wensierski Walenty (Gniew 1891/34)
  17. Haba Andrzej x Jaroń N. (Cisów 1855/3)
  18. ---------- Andrzej x Sikora Marianna (Bodzentyn 1816/34)
  19. ---------- Antoni x Wójcik Rozalia (Cisów 1900/10)
  20. ---------- Antonina x Krzemiński Marcin (Cisów 1924/6)
  21. ---------- Balbina x Wojdaszek Andrzej (Cisów 1927/8)
  22. ---------- Elżbieta x Wieczorek Józef (Dmenin 1791/5)
  23. ---------- Felicja x Kozieł Aleksander (Cisów 1934/6)
  24. ---------- Franciszka x Stefański Feliks (Cisów 1931/5)
  25. ---------- Izydor x Gratka Zofia (Cisów 1826/1)
  26. ---------- Jadwiga x Ziołkowski Franciszek (Kraków - św. Florian 1816/42)
  27. ---------- Józef x Skiba Stanisława (Cisów 1943/6)
  28. ---------- Józefa x Jaros Stanisław (Cisów 1923/9)
  29. ---------- Józefa x Musiał Andrzej (Cisów 1922/13)
  30. ---------- Katarzyna x Papis Franciszek (Cisów 1925/3)
  31. ---------- Katarzyna x Siekański Józef (Cisów 1938/4)
  32. ---------- Kazimierz x Jagodziński Józefa (Cisów 1924/4)
  33. ---------- Kazimierz x Jaroń Franciszka (Cisów 1849/3)
  34. ---------- Marianna x Walkowicz Adam (Cisów 1934/11)
  35. ---------- Michał x Sepioł Franciszka (Cisów 1919/3)
  36. ---------- Rozalia x Wójcik Jan (Cisów 1899/6)
  37. ---------- Stanisław x Machocki Feliksa (Cisów 1940/5)
  38. ---------- Stanisław x Machocki Katarzyna (Cisów 1919/4)
  39. ---------- Tekla x Jaroń Jan (Cisów 1897/10)
  40. ---------- Władysław x Czechowski Władysława (Cisów 1941/1)
  41. ---------- Wojciech x Oblegor Małgorzata (Cisów 1899/1)
  42. Habdasiński Jerzy x Borowski Wiktoria (Kraków - Mariacka 1824/27)
  43. Habel Jan Nepomucen x Bieżanowski Urszula (Grocholice 1882/41)
  44. Haber Adam x Lejsler Anna (Pniewnik 1837/15)
  45. ---------- Andrzej x Czernecki Tekla (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1842/6)
  46. ---------- Ignacy x Stabrowski Helena (Hrubieszów 1864/5)
  47. ---------- Marianna x Lenart Antoni (Skórkowice 1884/21)
  48. ---------- Marianna x Zychowicz Franciszek (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1901/1)
  49. ---------- Teresa x Szumigaj Józef (Kraków - Boże Ciało 1833/15)
  50. ---------- Walery x Markiewicz Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1897/5)
  51. ---------- Wincenty x Susuł Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1849/35)
  52. Habera Marcin x Wujczyk Rozalia (Kraków - Wszyscy Święci 1849/45)
  53. Haberek Andrzej x Stróżycki Franciszka (Gnojno 1864/23)
  54. Haberland Karol Fryderyk x Sachnic Anna (Łabunowo 1821/6)
  55. Haberman Fryderyk Karol x Huff Dorota Anna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/17)
  56. Haberski Antoni x Bogdański Salomea (Kraków - św. Anna 1821/14)
  57. ---------- Piotr x Celejewski Agnieszka (Okrzeja 1844/36)
  58. Habeski Józef x Sellner Aniela (Kraków - św. Florian 1849/11)
  59. Habianka Elżbieta x Wieczorek Józef (Dmenin 1791/5)
  60. Habielski Józef x Grudziński Helena (Białobrzegi 1848/7)
  61. Habiera Michał x Ciok Małgorzata (Pniewnik 1878/5)
  62. Habinka Mateusz x Windak Agnieszka (Kraków - św. Florian 1833/13)
  63. Habinowski Antoni x Kowalczyk Marianna (Dmenin 1856/13)
  64. Habiński Karol x Janicki Franciszka (Babsk 1839/4)
  65. ---------- Stanisław x Jambros Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1849/10)
  66. Habka Marianna x Domaszk Piotr (Stężyca 1866/5)
  67. Habowicz Zyzman x Herszla Rachela (Klimontów 1814/136)
  68. Habowski Andrzej x Borkat Wiktoria (Kraków - św. Szczepan 1845/36)
  69. ---------- Błażej x Gałasiewicz Salomea (Kraków - św. Anna 1818/70)
  70. ---------- Błażej x Piechowicz Salomea (Kraków - św. Florian 1851/21)
  71. ---------- Łucja x Balicki Marcin (Barłożno 1749/1)
  72. ---------- Marianna x Bolechowski Kazimierz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1860/1)
  73. ---------- Marianna x Zwietrek Błażej (Kraków - św. Florian 1843/17)
  74. ---------- Tekla x Łakomski Stanisław (Kraków - św. Florian 1850/30)
  75. Habraht Jan Fryderyk x Gumowski Łucja (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/64)
  76. Habrecki Mikołaj x Mika Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1833/58)
  77. Habrnol Zofia x Twardowski Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1849/12)
  78. Habros Regina x Biesek Mikołaj (Końskowola 1659/14)
  79. Habrosz Zofia x Lubek Franciszek (Końskowola 1666/4)
  80. Habrowski Łukasz x Kanicki Aniela (Okrzeja 1830/14)
  81. Habssefreit Bruno Otto x Mrożek Rozalia Maria (Gniew 1944/5)
  82. Habuszowski Tekla x Kosiński Mateusz (Kraków - św. Florian 1826/50)
  83. Habzda Józefa x Sikora Marceli (Niekrasów Świętokrzyski 1926/35)
  84. Hac Agnieszka x Kasprzycki Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1840/25)
  85. Hacewski Stanisław x Zajączkowski Paulina (Jampol 1842/7)
  86. Hachuła Anna x Kowalczyk Andrzej (Dmenin 1856/7)
  87. Hachulski Wojciech x Fuklem Julianna (Dmenin 1860/20)
  88. Haciński Józef x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/28)
  89. Hacnel Karol x Scherffig Karolina (Truskolasy 1819/45)
  90. Hacuś Antoni x Susuł Marianna (Kraków - św. Szczepan 1848/35)
  91. Haczke Joanna x Strangowski Jan (Chwaszczyno 1880/3)
  92. Haczyński Urszula x Szymański Leon (Hrubieszów 1862/30)
  93. Hadała Jan x Pawlik Ludwika (Domosławice, wieś Faliszewice 1899/2)
  94. Hadas Jakub x Wawrzyniak Rozalia (Chabielice 1871/3)
  95. Hadej Michał x Kuczyński Marianna (Okrzeja 1834/2)
  96. Hądel Zofia x Alexander Karol (Kraków - Mariacka 1834/95)
  97. Hadr Weronika x Rydzewski Jakub (Obiechów 1839/3)
  98. Hadra Tomasz x Wojtonik Marianna (Obiechów 1848/5)
  99. Hadro Magdalena x Majcherek Kacper (Siercza, par. Wieliczka 1860/1)
  100. Hadryan Julianna x Kapuściński Marcin (Lgota Wielka 1864/18)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne