Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Język polski

Index of Polish marriages until 1899

Introduction A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę E (wyników 406):

  1. Eant Daniel x Bok Ewa (Gniew 1747/27)
  2. Ebel Agata x Kozłowski Jan (Stężyca 1889/14)
  3. ---------- Antonia x Okóniewski Andrzej (Stężyca 1879/18)
  4. ---------- Marcin x Szkodowski Katarzyna (Gniew 1774/13)
  5. Eberent Dorota x Piesikowski Albert (Barłożno 1751/11)
  6. Ebertowski Andrzej x Teyl Marianna (Raciąż 1807/4)
  7. ---------- Antonia x Schulz Antoni Leon (Raciąż 1902/1)
  8. ---------- August x Hendrich Marianna (Stężyca 1898/16)
  9. ---------- Franciszek x Szulta Klementyna (Stężyca 1889/15)
  10. ---------- Jan x Westfal Marianna (Raciąż 1885/3)
  11. ---------- Józef x Sprengel Anna (Raciąż 1873/19)
  12. ---------- Marianna x Welterowski Andrzej (Raciąż 1884/16)
  13. ---------- Marta x Pikowski Jan (Raciąż 1899/26)
  14. Echert Józef x Kowalewski Maria (Gniew 1888/25)
  15. Echner Krystian x Kruszynski Maria (Gniew 1811/11)
  16. Echstein Juliusz x Kamrowski Anna (Gniew 1875/41)
  17. ---------- Paulina x Schiniski Adam (Gniew 1882/33)
  18. Eckert Anna x Leiter Rudolf (Gniew 1944/34)
  19. ---------- Anna x Struczyński Józef (Gniew 1958/14)
  20. ---------- Jadwiga x Klein Jan Alojzy (Gniew 1924/9)
  21. ---------- Jan x Wenzel Paulina (Gniew 1900/14)
  22. ---------- Maria x Supkowski Jan (Gniew 1879/38)
  23. ---------- Stanisław x Puczyński Franciszka (Gniew 1912/15)
  24. Eckman Piotr x Jemandt Marianna (Stężyca 1860/1)
  25. Eckmann Józef x Ogonowski Tekla (Gniew 1892/1)
  26. Eddaberg Jidla x Zylber Aron (Hrubieszów 1820/12)
  27. Edelmanowski Grzegorz x Krasowski Katarzyna (Gniew 1777/21)
  28. Edelmański Elżbieta x Dąmbrowski Jakub (Gniew 1771/4)
  29. Edelmanski Maciej x Karczewski Petronela (Gniew 1810/11)
  30. Edelmański Maciej x Ziegenhagen Joanna Justyna (Gniew 1823/13)
  31. Edelmanski Marianna x Wodzak Jan (Gniew 1763/17)
  32. Edelstein Herszek x Siwek Perła (Babsk 1823/3)
  33. ---------- Szmul x Len Golda (Hrubieszów 1816/49)
  34. Edelszlajn Uda x Menelowicz Lejzer (Hrubieszów 1815/34)
  35. Ederski Józef x Woźniak Marianna (Żelazna 1877/15)
  36. Edler Stanisław x Kujawski Marianna (Barłożno 1773/5)
  37. ---------- Stanisław x Rożański Elżbieta (Barłożno 1769/2)
  38. Edygier Jan x Kliewer Fryderyka (Czermno 1858/5)
  39. Eeckler Krzysztof x Mantyk Krystyna (Babsk 1815/5)
  40. Efeil Alojza x Lewicki Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1850/11)
  41. Efemberg Antonina x Warcholiński Michał (Grocholice 1877/22)
  42. Egejman Stanisław x Jurzyński Aniela (Obiechów 1835/6)
  43. Egert Michał x Korolewski Aniela (Kazimierz Biskupi 1918/8)
  44. ---------- Michał x Korolewski Aniela (Kazimierz Biskupi 1918/8)
  45. Eggert Jan x Sowinski Anna (Gniew 1857/17)
  46. Egielman Eleonora x Dygas Franciszek (Obiechów 1851/5)
  47. Egierman Julia x Girtler Maciej (Kraków - Wszyscy Święci 1818/31)
  48. Egiersdorf Ludwik x Iżycki Julia (Bełżyce 1833/19)
  49. Egiert Karolina x Maciejewski Jan (Kazimierz Biskupi 1844/1)
  50. Egierz Władysław x Wapniarski Teodora (Kazimierz Biskupi 1922/6)
  51. Egler Jan x Kwiatkowski Matylda (Gniew 1897/24)
  52. ---------- Małgorzata x Rogaczewski Józef (Gniew 1950/25)
  53. Ehlert Maria x Lęgowski Michał (Gniew 1858/42)
  54. Ehrardt Rozalia x Oborski Ignacy (Kraków - Mariacka 1835/70)
  55. Eich Jan x Gołębiewski Paulina (Gniew 1862/69)
  56. Eichberger Jan x Lubowski Marianna (Gniew 1897/9)
  57. Eichler Anna x Wachowski Konrad (Gniew 1926/12)
  58. ---------- Elżbieta x Jozefkowicz Wincenty (Kraków - Mariacka 1812/51)
  59. Eichstedt Karolina x Klejn Filip (Lubraniec 1840/1)
  60. Eiegosz Marianna x Sikora Dominik (Czermno 1814/2)
  61. Eifffert Elżbieta x Penayée Poncjusz (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1839/3)
  62. Eisebit Karol x Neumann Rozyna (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/12)
  63. ---------- Krystyna x Zander Herman (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/15)
  64. Eisebitt Joanna x Dreger Jan Ludwik (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/35)
  65. Eisen Samuel x Kępin Anna Rozyna (Dmenin 1837/1)
  66. Eisenbach Szmul x Jankielewicz Dobra (Klimontów 1825/214)
  67. Eisfeld Edward x Liedke Marianna (Kraków - św. Szczepan 1850/1)
  68. ---------- Teresa x Bernreiter Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1846/6)
  69. Eisik Szmul x Szabow Ryfka (Hrubieszów 1811/49)
  70. Eismundd Hubert x Grządkowski Karolina (Katerburg 1841/4)
  71. Eisnaker Tomasz x Polusiński Marianna (Kraków - św. Florian 1838/24)
  72. Eitzer N. x Nadolny Cecylia (Gniew 1877/14)
  73. Ejchler Aleksander x Reński Bronisława (Łomna 1884/7)
  74. ---------- Edward x Drabecki Rozalia (Płock 1863/38)
  75. Ejdowski Karol x Kurowski Stefania Anna (Gniew 1931/4)
  76. Ejdys Ewa x Fidura Józef (Brok 1816/18)
  77. ---------- Fabian x Kalata Jadwiga (Brok 1817/46)
  78. ---------- Jadwiga x Skrajny Józef (Brok 1832/36)
  79. ---------- Marianna x Bednarczyk Wojciech (Brok 1836/5)
  80. ---------- Marianna x Fidura Jan (Brok 1826/23)
  81. Ejnik Antoni x Leliński Eleonora (Grudusk 1890/2)
  82. ---------- Jan x Humięcki Paulina (Grudusk 1881/25)
  83. ---------- Tekla x Grabowski Jakub (Grudusk 1872/17)
  84. Ejsel Fryderyk x Herbel Teresa (Mileszki 1859/1)
  85. Ejzenbach Adam x Ozmulski Maria (Płock 1861/28)
  86. Ekelt Józef x Wojciechowski Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1836/31)
  87. Eker Jan x Gabrysiewicz Marianna (Kraków - Mariacka 1825/71)
  88. Ekert Jan x Langowski Anastazja (Barłożno 1882/9)
  89. ---------- Karolina x Czerwiński Kazimierz (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1853/4)
  90. ---------- Leon x Wojtasik Franciszka (Barłożno 1928/11)
  91. ---------- Leon x Wycklandt Berta (Barłożno 1939/9)
  92. ---------- Sylwester x Ziemann Marta (Barłożno 1926/20)
  93. Ekielski Eufemia x Grecik Marceli (Kraków - św. Salwator 1842/17)
  94. ---------- Eustachy x N. N. (Kraków - Mariacka 1851/53)
  95. Ekielthof Wacław x Łojewski Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1823/2)
  96. Ekier Petronela x Kraszowski Kasper (Kraków - św. Szczepan 1824/17)
  97. Ekkersdorff Zygmunt x Starzyński Anna (Górzno k. Garwolina 1878/23)
  98. Ekkert Anna Rozalia x Ramphel Franciszek (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1881/18)
  99. ---------- Augustyna x Flöter Jan August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1884/19)
  100. ---------- Enrestyna x Ulm August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/7)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne