Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Język polski

Index of Polish marriages until 1899

Introduction A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę D (wyników 8106):

  1. Dąb Jan x Gronostaj Cecylia (Gnojno 1751/11)
  2. ---------- Katarzyna x Kozieł Błażej (Gnojno 1751/5)
  3. ---------- Teresa x Ryś Sebastian (Gnojno 1750/25)
  4. Dąbczyński Wojciech x Gasiński Marianna (Kraków - Mariacka 1843/49)
  5. ---------- Wojciech x Hudziński Marianna (Kraków - św. Florian 1832/21)
  6. Dąbczyski Wojciech x Kamieński Ludwika (Kraków - Mariacka 1819/6)
  7. Dabdziński Antoni x Gorzałczyk Marianna (Zielonki 1818/20)
  8. ---------- Wawrzyniec x Świnka Ewa (Zielonki 1839/6)
  9. Dąbek Bronisława x Bielecki Leon (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1884/3)
  10. ---------- Emma Matylda x Przerywacz Stanisław (Grocholice 1888/25)
  11. ---------- Franciszek x Skotarczyk Marianna (Działoszyce 1848/18)
  12. ---------- Franciszka x Dudziak Szczepan (Czemierniki 1813/8)
  13. ---------- Franciszka x Kloch Antoni (Chlewiska 1839/34)
  14. ---------- Jacek x Błaszkowski Barbara (Dmenin 1822/8)
  15. ---------- Jacek x Burak Antonina (Dmenin 1804/1)
  16. ---------- Jacek x Podsarniak Marianna (Dmenin 1806/4)
  17. ---------- Jan x Kijak Magdalena (Chlewiska 1839/16)
  18. ---------- Jan x Nkowski Julianna (Jeżów 1823/7)
  19. ---------- Jan x Podsarniak Justyna (Dmenin 1812/1)
  20. ---------- Jan x Żebrowski Marianna (Wieniec 1781/194)
  21. ---------- Józefa x Karbowniczak Paweł (Koprzywnica 1849/16)
  22. ---------- Julianna x Jaros Maciej (Koprzywnica 1838/14)
  23. ---------- Justyna x Chwytała Stanisław (Dmenin 1822/7)
  24. ---------- Katarzyna x Biedra Feliks (Małoszów 1825/2)
  25. ---------- Katarzyna x Woźniak Franciszek (Koprzywnica 1846/39)
  26. ---------- Kazimierz x Banaś Justyna (Gródek 1883/8)
  27. ---------- Kazimierz x Trela Helena (Koprzywnica 1818/4)
  28. ---------- Ludwika x Szczepaniak Mateusz (Koprzywnica 1827/43)
  29. ---------- Magdalena x Nieszczart Jan (Kazimierza Mała 1881/1)
  30. ---------- Magdalena x Szatan Marcin (Koprzywnica 1835/41)
  31. ---------- Małgorzata x Dudek Jan (Koprzywnica 1856/3)
  32. ---------- Marianna x Jenczkowski Tomasz (Żelazna 1887/29)
  33. ---------- Marianna x Latosiński Konstanty (Kraszewice 1889/33)
  34. ---------- Marianna x Mazur Franciszka (Koprzywnica 1846/22)
  35. ---------- Mateusz x Molowka Salomea (Truskolasy 1819/3)
  36. ---------- Michał x Goliński Jadwiga (Bełdów 1893/1)
  37. ---------- Paweł x Bargielski Józefa (Kraszewice 1892/14)
  38. ---------- Stanisław x Bąk Agata (Łoniów 1848/7)
  39. ---------- Teresa x Broszkiewicz Franciszek (Bebelno 1730/2)
  40. ---------- Walenty x Konieczny Józefa (Kraszewice 1890/10)
  41. Daberstein Anna x Karnowski Piotr (Raciąż 1843/9)
  42. ---------- Barbara x Laschinski Jan (Raciąż 1844/18)
  43. ---------- Jan x Kroll Marianna (Raciąż 1843/2)
  44. Dąbiański Ewa x Nowak Sebastian (Podlesie 1710/1)
  45. Dąbiński Marianna x Prezmerowicz Stanisław (Białobrzegi 1865/1)
  46. Dąbiszewski Teodor x Zieliński Karolina (Kraków - Wszyscy Święci 1847/10)
  47. Dąbk Apolonia x Wątrobiński Wojciech (Bodzentyn 1816/7)
  48. ---------- Zofia x Żupka Maciej (Raciąż 1773/9)
  49. Dąbkiewicz Józefa x Krąpik Wawrzyniec (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/17)
  50. ---------- Michał x Ekler Julianna (Kościelec pow. kaliski 1841/3)
  51. Dąbkow Apolonia x Kiełkowski Józef (Raciążek 1760/7)
  52. ---------- Małgorzata x Zaręba Kazimierz (Raciążek 1794/8)
  53. ---------- Marianna x Dudek Grzegorz (Raciążek 1765/16)
  54. Dąbkowki Marianna x Bodzon Ludwik (Brok 1833/2)
  55. Dąbkowski Alicja x Szczepański Wiesław (Górzno k. Garwolina 1980/2)
  56. ---------- Anastazja x Horochaliński Ignacy (Mileszki 1856/9)
  57. ---------- Antoni x Kowalczyk Marianna (Brok 1826/18)
  58. ---------- Domicella x Biegański Jakub (Buczek 1874/2)
  59. ---------- Jan x Siedlecki Justyna (Jelonki 1859/7)
  60. ---------- Józef x Łakomicki Konstancja (Kraków - Mariacka 1835/33)
  61. ---------- Julianna x Bzossas Augustyn (Kraków - Mariacka 1814/25)
  62. ---------- Justyna x Adamusek Kacper (Dmenin 1779/3)
  63. ---------- Konstanty x Niewiarowski Franciszka (Brok 1832/41)
  64. ---------- Ludwika x Bartlewski Józef (Grudusk 1888/19)
  65. ---------- Marianna x Bednarczyk Jan (Brok 1829/20)
  66. ---------- Marianna x Kuczkowski Andrzej (Papowo Toruńskie 1810/5)
  67. ---------- Marianna x Prusaczyk Michał (Jelonki 1861/19)
  68. ---------- Michał x Pierzchanowski Antonina (Brok 1826/16)
  69. ---------- Paweł x Kamiński Marianna (Płock 1866/73)
  70. ---------- Stanisław x Ignaczak Magdalena (Buczek 1870/9)
  71. ---------- Stanisław x Ziółkowski Zofia (Płock 1863/44)
  72. Dablinski Rozalia x Gajda Walenty (Gniew 1869/42)
  73. Dablowski Wincenty x Będkowski Marianna (Kraków - Katedra 1813/5)
  74. Dąbra Józef x Nowak Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1819/5)
  75. Dąbralicki Franciszka x Ochnik Wojciech (Okrzeja 1850/17)
  76. Dąbroo Paweł x Kolberk Zofia (Gniew 1774/19)
  77. Dąbroś Wincenty x Dzigalski Marianna (Kraków - św. Salwator 1827/129)
  78. Dąbroski Franciszek x Choroś Zofia (Łomna 1890/11)
  79. ---------- Jan x Zatoniowa Agnieszka (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/22)
  80. ---------- Józefa x Królak Józef (Łomna 1890/33)
  81. ---------- Katarzyna x Urbański Jan (Wieniec 1786/239)
  82. ---------- Klemens x Skowronek Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1850/29)
  83. ---------- Michał x Pacholczyk Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1821/21)
  84. Dabrow Marianna x Felager Adam (Raciążek 1837/11)
  85. Dąbrowa Agnieszka x Marczyk Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1835/17)
  86. ---------- Antoni x Zimiński Zofia (Babsk 1847/7)
  87. ---------- Elżbieta x Osial Franciszek (Okrzeja 1854/26)
  88. ---------- Franciszek x Gałkowski Rozalia (Górzno k. Garwolina 1889/1)
  89. ---------- Helena x Kępka Antoni (Górzno k. Garwolina 1943/41)
  90. ---------- Helena x Lis Władysław (Górzno k. Garwolina 1941/4)
  91. ---------- Helena x Stanio Józef (Okrzeja 1847/9)
  92. ---------- Helena x Wiązowski Jan (Górzno k. Garwolina 1939/44)
  93. ---------- Jan x Bomba Józefa (Chlewiska 1834/4)
  94. ---------- Jan x Jama Zofia (Chlewiska 1838/10)
  95. ---------- Jan x Paziewski Marianna (Górzno k. Garwolina 1934/47)
  96. ---------- Jan x Rustecki Ludwika (Łomna 1886/10)
  97. ---------- Janina x Janiszewski Franciszek (Górzno k. Garwolina 1940/26)
  98. ---------- Kacper x Lewandowski Agata (Górzno k. Garwolina 1877/1)
  99. ---------- Katarzyna x Talarek Stanisław (Górzno k. Garwolina 1929/24)
  100. ---------- Leon x Gębski Agnieszka (Chlewiska 1839/21)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne