Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Język polski

Index of Polish marriages until 1899

Introduction A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę C (wyników 7730):

  1. Cab Zofia x Grudzień Sebastian (Kraków - św. Krzyż 1819/13)
  2. Cabalski Marcin x Kays Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1834/36)
  3. ---------- Marcin x Sader Regina (Kraków - św. Mikołaj 1831/37)
  4. Cabanowski Antoni x Pustryś Brygida (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1791/3)
  5. ---------- Barbara x Wrutny Adrian (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1788/29)
  6. ---------- Eufemia x Wrutny Józef (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1788/30)
  7. ---------- Franciszek x Fiuk Monika (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1803/18)
  8. ---------- Jakub x N. Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1754/1)
  9. ---------- Kazimierz x Kominek Barbara (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1773/13)
  10. ---------- Marianna x Pustryś Franciszek (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1796/10)
  11. Cabański Ambroży x Guczwa Tekla (Kraków - Boże Ciało 1819/25)
  12. Cabanski Szymon x Strzelecki Łucja (Raciążek 1833/14)
  13. Cabel Anna x Miller Jan (Dobrzejewice 1831/1)
  14. ---------- Krystian x Neyman Maryanna (Dobrzejewice 1832/21)
  15. Cąber Antonina x Sikora Wojciech (Bodzentyn 1866/10)
  16. Cabion Katarzyna x Biel Wincenty (Kraków - św. Krzyż 1821/13)
  17. Cabrowski Wawrzyniec x Gorski Agnieszka (Dobrzejewice 1858/9)
  18. Cąbrzyński Hipolit x Polasiński Teofila (Mileszki 1867/15)
  19. ---------- Julianna Eleonora x Piątkowski Antoni (Bełdów 1893/13)
  20. Cacak Karol x Kurleta Marianna (Kraków - św. Florian 1820/21)
  21. Cachet Fryderyka x Friedlein Daniel Edward (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1830/2)
  22. Cacko Agnieszka x Wiącek Fabian (Pniewnik 1820/16)
  23. ---------- Franciszka x Dominiczak Franciszek (Pniewnik 1812/4)
  24. ---------- Marianna x Grabowski Aleksander (Pniewnik 1820/1)
  25. Cackowski Marianna x Pacanowski Łukasz (Bebelno 1832/20)
  26. Cadow Piotr x Peranski Cecylia (Raciążek 1837/16)
  27. Cafor Jan x Rzepa Franciszka (Bebelno 1820/11)
  28. ---------- Stanisław x Stryjowski Marianna (Bebelno 1854/6)
  29. Caj Agnieszka x Dworak Jan (Obiechów 1837/5)
  30. ---------- Kazimierz x Banaszczak Marianna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1812/15)
  31. Cajewski Jan x Postawa Agnieszka (Zielonki 1821/10)
  32. Cak Katarzyna x Pieniążek Grzegorz (Kraków - Wszyscy Święci 1837/10)
  33. ---------- N. x Ludiwka N. (Kraków - św. Mikołaj 1843/14)
  34. Cakowski N. x Ludiwka N. (Kraków - św. Mikołaj 1843/14)
  35. Cała Cecylia x Dudoje Wincenty (Raciąż 1953/6)
  36. ---------- Ewa x Gadomski Stanisław (Raciąż 1978/12)
  37. ---------- Genowefa x Cieślak Jerzy (Raciąż 1959/19)
  38. ---------- Jan x Duda Magdalena (Działoszyce 1860/13)
  39. Cala Małgorzata x Trela Wincenty (Pierzchnica: wieś Szczecno 1879/3)
  40. Cała Maria x Wegner Józef (Raciąż 1951/21)
  41. ---------- Marianna x Cecuła Maciej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1841/1)
  42. ---------- Piotr x Karsch Ewa (Raciąż 1962/6)
  43. ---------- Stanisław x Kucharczyk Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1784/5)
  44. ---------- Walenty x Dziedzic Brygida (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1809/4)
  45. Całek Dominik x Brzuchała Marianna (Kraków - św. Szczepan 1829/23)
  46. Calenbach Anna x Sibilitz Józef (Gniew 1858/62)
  47. Calik Franciszek x Malinowski Józefa (Kraków - św. Szczepan 1848/59)
  48. ---------- Jakub x Prochowski Konstancja (Kraków - Mariacka 1834/65)
  49. Całka Agnieszka x Kuś Józef (Opole Lubelskie 1859/17)
  50. ---------- Agnieszka x Trociński Piotr (Działoszyce 1860/22)
  51. ---------- Błażej x Sopko Katarzyna (Działoszyce 1832/7)
  52. ---------- Dorota x Gołczyński Paweł (Działoszyce 1879/27)
  53. ---------- Elżbieta x Marzec Stanisław (Działoszyce 1858/12)
  54. ---------- Ewa x Obczewski Marcin (Działoszyce 1836/6)
  55. ---------- Franciszka x Dupak Wincenty (Działoszyce 1870/19)
  56. ---------- Franciszka x Kocel Michał (Działoszyce 1856/1)
  57. ---------- Helena x Grelowicz Józef (Działoszyce 1837/3)
  58. ---------- Ignacy x Szumilas Katarzyna (Działoszyce 1874/3)
  59. ---------- Jakub x Dupakowski Józefa (Działoszyce 1874/20)
  60. ---------- Jakub x Maderak Tekla (Działoszyce 1844/15)
  61. ---------- Katarzyna x Gołąb Michał (Działoszyce 1866/14)
  62. ---------- Katarzyna x Grzyb Jan (Działoszyce 1855/7)
  63. ---------- Katarzyna x Grzyb Stanisław (Działoszyce 1855/14)
  64. ---------- Katarzyna x Matusik Jakub (Działoszyce 1880/3)
  65. ---------- Katarzyna x Płatek Wojciech (Działoszyce 1872/17)
  66. ---------- Katarzyna x Zając Tomasz (Działoszyce 1854/1)
  67. ---------- Kazimierz x Struzik Apolonia (Działoszyce 1869/2)
  68. ---------- Klara x Wieczorek Franciszek (Działoszyce 1861/21)
  69. ---------- Marianna x Jaryk Jacenty (Działoszyce 1832/21)
  70. ---------- Marianna x Myca Bartłomiej (Działoszyce 1853/11)
  71. ---------- Marianna x Nawrot Michał (Działoszyce 1858/16)
  72. ---------- Marianna x Trociński Kacper (Działoszyce 1850/10)
  73. ---------- Marianna x Woltal Wawrzyniec (Działoszyce 1861/12)
  74. ---------- Petronela x Srolka Andrzej (Działoszyce 1844/12)
  75. ---------- Piotr x Dratwa Katarzyna (Działoszyce 1876/5)
  76. ---------- Piotr x Sobczyk Józefa (Działoszyce 1832/39)
  77. ---------- Stanisław x Chmyra Julianna (Działoszyce 1841/6)
  78. ---------- Stanisław x Kacel Elżbieta (Działoszyce 1864/12)
  79. ---------- Stanisław x Szymczyk Katarzyna (Działoszyce 1853/16)
  80. ---------- Tekla x Kołton Leonard (Działoszyce 1836/9)
  81. ---------- Tomasz x Kałwa Salomea (Działoszyce 1832/23)
  82. ---------- Wiktoria x Nagło Józef (Działoszyce 1864/17)
  83. Całkowic Adam x Kozera Helena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/10)
  84. Całkowicz Rywka x Dawidowicz Motyl (Trzebieszów 1810/686)
  85. Całkowski Dominik x Brzuchała Marianna (Kraków - św. Szczepan 1829/23)
  86. ---------- Mateusz x Jasicki Rozalia (Działoszyce 1848/5)
  87. Całowicz Izrael x Szlamowicz Ryfka (Połaniec 1820/20)
  88. Caluiewski Jakub x Marchłewczianka Katarzyna (Gniew 1788/3)
  89. Całuj Marianna x Wulter Piotr (Gniew 1823/48)
  90. Cały Marianna x Majewski Jan (Działoszyce 1881/24)
  91. ---------- Stanisław x Zaraszek Magdalena (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/58)
  92. ---------- Wiktoria x Koc Kazimierz (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/35)
  93. ---------- Wojciech x Pazdziorkiewicz Wiktoria (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1812/1)
  94. Cambrowski Marcin x Kojzenski Maryanna (Dobrzejewice 1863/5)
  95. Campioni Piotr x Rodzin Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1834/69)
  96. Candrowicz Józef x Skowroński Anastazja (Pabianice 1859/64)
  97. Cant Agnieszka x Pozorski Józef (Raciąż 1810/13)
  98. Cap Jacek x Wiącek Marianna (Kraków - św. Szczepan 1823/46)
  99. ---------- Maciej x Witek Józefa (Kraków - św. Szczepan 1829/48)
  100. ---------- Marianna Monika x Budko Bartłomiej (Kraków - Mariacka 1816/26)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne