Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Język polski

Index of Polish marriages until 1899

Introduction A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska na literę B (wyników 14600):

  1. Baasse Anna Julianna x Bialke Franciszek (Chwaszczyno 1878/15)
  2. B±ba Franciszek x Ło¶ Marianna (Zielonki 1851/41)
  3. ---------- Jan x Palim±ka Marianna (Zielonki 1849/11)
  4. ---------- Maciej x Małogoski Elżbieta (Podlesie 1614/1)
  5. Baba Mateusz x Gajda Katarzyna (Domosławice, wie¶ Zawada Lanckorońska 1894/2)
  6. B±ba Regina x Baster Jacek (Zielonki 1818/26)
  7. ---------- Regina x Sobczyk Jan (Zielonki 1850/16)
  8. B±balski Ewa x Rogowski Walenty (Kraków - ¶w. Florian 1834/55)
  9. ---------- Jan x Humięcka Magdalena wdowa (Grudusk 1891/26)
  10. ---------- Michał x Czechowski Katarzyna (Kraków - ¶w. Florian 1816/32)
  11. ---------- Sebastian x Lutkowski Agata (Kraków - ¶w. Florian 1829/24)
  12. ---------- Szczepan x Walczak Paulina (Grudusk 1880/13)
  13. Babczyński Julian Aleks x Rogojski Henryka Paulina (Kazimierz Biskupi 1925/37)
  14. ---------- Maria x ¦ladkowski Walenty (Pierzchnica: wie¶ Szczecno 1875/3)
  15. ---------- Tekla x Hapoński Grzegorz (Hrubieszów 1838/16)
  16. ---------- Wanda x Wojtaszczyk Józef (Kazimierz Biskupi 1929/38)
  17. Babecka Florentyna x D±browski Wincenty (Grudusk 1870/9)
  18. Babecki Antoni x Kro¶nicki Józefa (Grudusk 1876/17)
  19. ---------- Jan x Szejneroch Ewa (Czermno 1818/6)
  20. ---------- Rozyna x Hybszer Karol (Czermno 1823/11)
  21. ---------- Walenty x Kro¶nicki Adolfa (Grudusk 1879/27)
  22. B±bel Klemens x Podsadniak Magdalena (Dmenin 1876/9)
  23. ---------- Tomasz x Majcher Julianna (Żytno 1892/16)
  24. Babelek Adam x Pieniek Barbara (Dmenin 1665/1)
  25. Babenc Marianna x Jadczyk Jan (Borzykowa 1820/15)
  26. Baber Julianna x Jasicha Jakub (Grocholice 1886/48)
  27. Babia Elżbieta x Schab Majcher (Działoszyce 1839/29)
  28. Babiank Agnieszka x Kapsik Andrzej (Dmenin 1646/2)
  29. Babiański Franciszek x Macionaytis Marianna (Łabunowo 1793/4)
  30. Babiarczuk Wojciech x Trojanowski Aleksandra (Hrubieszów 1862/36)
  31. Babiarski Marcin x Król Marianna (Brzeziny 1776/1739)
  32. Babiarz Stanisława Antonina x Matuszczak Włodzimierz Antoni (Gniew 1968/20)
  33. Babić Jan x Pawełczak Franciszka (Bełżyce 1830/8)
  34. Babicki Antoni x Franaszek Franciszka (Kraków - ¶w. Mikołaj 1832/29)
  35. ---------- Jan x Nowak Marianna (Kraków - ¶w. Mikołaj 1826/33)
  36. ---------- Małgorzata x Łyko Wojciech (Kraków - ¶w. Mikołaj 1846/30)
  37. ---------- Marianna x Sroka Antoni (Kraków - ¶w. Mikołaj 1833/36)
  38. ---------- Marianna x Zbroja Wincenty (Kraków - ¶w. Mikołaj 1821/4)
  39. Babicz Bazyl x Orlowski Praxeda (Kolembrody, par. grekokatolicka 1856/1)
  40. Babiejewski Anna x Jędrzejowski Andrzej (Hrubieszów 1856/10)
  41. Babielka Marianna x Andrzejewski Mateusz (W±sosze k. Konina 1841/8)
  42. B±bieński Krzysztof x Brubaszek Barbara (Kraków - ¶w. Salwator 1819/64)
  43. Babienski Marianna x Kasper Andrzej (Gniew 1808/17)
  44. ---------- Rozalia x Kaczenski Kazimierz (Gniew 1815/9)
  45. Babii Stefan x Paj±czkowski Katarzyna (Hrubieszów 1835/19)
  46. Babik Antoni x Wyrzykowski Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1840/7)
  47. ---------- Edward x Walenda Janina (Górzno k. Garwolina 1952/32)
  48. ---------- Edward x Żak Władysława (Górzno k. Garwolina 1947/27)
  49. ---------- Jan x G±ba Rozalia (Dmenin 1859/14)
  50. ---------- Jan x Romankiewicz Zofia (Górzno k. Garwolina 1937/37)
  51. ---------- Jan x Ruta Zdzisława (Górzno k. Garwolina 1966/18)
  52. ---------- Kazimierz x Zarzycki Józefa (Górzno k. Garwolina 1895/11)
  53. ---------- Krystyna x Zaj±c Stanisław (Górzno k. Garwolina 1969/28)
  54. ---------- Marianna x Ziomek Stanisław (Górzno k. Garwolina 1862/22)
  55. ---------- N. x Sroka Antoni (Kraków - ¶w. Mikołaj 1844/11)
  56. ---------- Piotr x Błażejczyk Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1891/23)
  57. ---------- Piotr x Mocowski Apolonia (Górzno k. Garwolina 1818/7)
  58. ---------- Ryszard x Winek Janina (Górzno k. Garwolina 1953/1)
  59. ---------- Sebastian x Wachnicki Rozalia (Górzno k. Garwolina 1848/1)
  60. ---------- Stanisław x Styczek Mirosława (Górzno k. Garwolina 1970/6)
  61. ---------- Stanisław x Zarzycki Zofia (Górzno k. Garwolina 1935/11)
  62. ---------- Zofia x Dybcio Ignacy (Górzno k. Garwolina 1928/42)
  63. Babin Ernest Wilhelm x Sadowski Anna (Gniew 1826/1)
  64. ---------- Juliusz x Kubicki Marianna (Gniew 1854/5)
  65. ---------- Ludwik x Klamrowski Marianna (Gniew 1862/68)
  66. Babinowski Anna x Baraniecki Józef (Łabunowo 1809/10)
  67. ---------- Anna x Sobiecki Maciej (Łabunowo 1791/7)
  68. ---------- Jan x Dudaytis Katarzyna (Łabunowo 1796/6)
  69. ---------- Róża x Petraytis Jan (Łabunowo 1823/6)
  70. Babiński Adam x Kuszyński Cecylia (Raci±ż 1980/12)
  71. ---------- Agnieszka x Jałochowski Stanisław (Gniew 1949/5)
  72. ---------- Aleksander x Gadomski Leokadia (Barłożno 1925/2)
  73. ---------- Aleksandra x Dmowski Józef (Pniewnik 1883/11)
  74. ---------- Anna x Turzyński Leon (Raci±ż 1923/16)
  75. ---------- Antoni x Grugel Anna (Raci±ż 1926/8)
  76. ---------- Barbara x Rybacki Henryk (Raci±ż 1971/23)
  77. ---------- Bronisława x Prengel Franciszek (Raci±ż 1921/4)
  78. ---------- Elżbieta x Giersz Paweł (Raci±ż 1976/7)
  79. B±biński Franciszek x Złotomirski Apolonia (Kraków - Mariacka 1825/21)
  80. Babiński Jan x Chyła Stanisława (Barłożno 1934/25)
  81. B±biński Józef x Biesaj Marianna (Zielonki 1832/27)
  82. Babiński Kazimiera x Prochowski Jan (Raci±ż 1934/9)
  83. ---------- Kazimierz x Pstrong Zofia (Raci±ż 1976/10)
  84. ---------- Łucja x Sabiniarsz Jan (Raci±ż 1920/14)
  85. B±biński Maciej x Wilczyński Salomea (Kraków - Mariacka 1846/59)
  86. Babiński Małgorzata x Kurodasowicz Wawrzyniec (Koprzywnica 1820/9)
  87. ---------- Paweł x Grzend Anna (Gniew 1776/1)
  88. ---------- Petronela x Klein Christian Gottlieb (Kraków - ¶w. Marcin (ewang.) 1833/1)
  89. ---------- Wiesław x Zakry¶ Julita (Raci±ż 1992/18)
  90. B±biński Wojciech x Beresiński Regina (Kraków - Wszyscy ¦więci 1811/17)
  91. Babiński Wojciech x Szynalewski Karolina (Kraków - Mariacka 1821/63)
  92. ---------- Zygmunt x Stawicki Teresa (Raci±ż 1949/15)
  93. Babisz Regina x Jaron Jakub (Końskowola 1668/16)
  94. Babiuch Helena x Młynarski (Płatnerz) Piotr (Kraków - ¶w. Szczepan 1826/17)
  95. B±bka Ewa x Rycerz Feliks (Przyłęk 1857/9)
  96. ---------- Józefa x Brzostkowicz Wawrzyniec (Przyłęk 1855/1)
  97. ---------- Marianna x Zawalski Janusz (Przyłęk 1851/4)
  98. ---------- Michał x Pison Małgorzata (Dmenin 1646/1)
  99. ---------- Paweł x Cierpiński Magdalena (Przyłęk 1859/4)
  100. ---------- Rozalia x Gabug Maciej (Pabianice 1858/31)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne